Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Benımde tam iki haftam kaldı bende haftaya her gün birşey yapmayı dğşünüyorum. Bugün buzdolabımı temızlıyeceğim o okadar batmaz zanlımca . İçini ne var ne yok boşaltmaya başladım herkes evden çıktı benım😊 yanlız kalınca kendime zatem iş arıyorum yoksa zman hiç geçmiyo dinlene dinlene yapıyorum bence. Birde yapınca bi rahatşama gelıyoruki şnsana oh be diyorum ben
Bende geçen hafta dip köşe giriştim bitti çok şükür.kendinizi çok yormayın dinlene dinlene yapin.

Beni bi telaş sardı kızlar çünkü temizlik duruyor daha. Elim kolum kalkmıyor hiç. En kısa sürede yardımcı çağırmalıyım zannedersem
Ben kendim ediyorum yavaş yavaş ameliyattan yeni cıkmışım gibi zor yürüyorum resmen ya keşke kızım gibi yukarda olsaymış ya aşağıda olunca büyük güç gerekiyor annede

Benımde tam iki haftam kaldı bende haftaya her gün birşey yapmayı dğşünüyorum. Bugün buzdolabımı temızlıyeceğim o okadar batmaz zanlımca . İçini ne var ne yok boşaltmaya başladım herkes evden çıktı benım😊 yanlız kalınca kendime zatem iş arıyorum yoksa zman hiç geçmiyo dinlene dinlene yapıyorum bence. Birde yapınca bi rahatşama gelıyoruki şnsana oh be diyorum ben
EVettt yaa banada bi rahattlama geliyorr benimde dondurucu çok karışmış düzen etmem gerekkir🤦‍♀️

Jou ikimizin agrilari hep aynı 😊
Ilkkezde bugece böyle yaşadım korktumda dedim dikislerimmi açılıyor nedirr biyandan kızım uyandı ciyahh ciyahh ağlamalarrr napacağımı şaşırdım su istiyormuş meğer su istiyosan dedaa bana su diye genelde şumi der su isteyince 😁 dedim gene başladık sendrom benim beynimi edeyyyy

Kizlar ben doğum yaptım 36 haftalık doğdu prensesim kilolu olduğu için çok bekleyemedi çok şükür kuveze almadılar evimize geldik adına mercan ela koycaz nasıl sizce
Aayyy maşallah gözün aydın canım çok güzel ismi ile yaşasın hayırla sağlıkla büyüt inşallah bebeğini 🤲🏻🌸🩷 nasıldı doğum neler yaptın ne ettin ne zaman oldu nasıl oldu 🧐😍

Günaydın kızlar doğum yapan tüm anneleri tebrik ediyorummm. Zaman yaklaştıkça iyice strese girmeye başladım. Yarın iş yerinde son günüm izne ayrılıyorum artık 36+2 de. Benim bebiş hala ters ve hiç değişmiyo yeri. Hareketler iyi ama dönemiyor bi türlü. Çok üzülüyorum bu duruma

Ilkkezde bugece böyle yaşadım korktumda dedim dikislerimmi açılıyor nedirr biyandan kızım uyandı ciyahh ciyahh ağlamalarrr napacağımı şaşırdım su istiyormuş meğer su istiyosan dedaa bana su diye genelde şumi der su isteyince 😁 dedim gene başladık sendrom benim beynimi edeyyyy
Tek tesellim kızımın sekiz yasinda olması tek çocuk doğmuş gibi olacak diye umuyorum😊tabi kizimin kiskancliklari başladı emzikten tut biberona kadar bana da alın diyo

Günaydın kızlar doğum yapan tüm anneleri tebrik ediyorummm. Zaman yaklaştıkça iyice strese girmeye başladım. Yarın iş yerinde son günüm izne ayrılıyorum artık 36+2 de. Benim bebiş hala ters ve hiç değişmiyo yeri. Hareketler iyi ama dönemiyor bi türlü. Çok üzülüyorum bu duruma
Üzülme canım inşallah doğuma kadar duzelir.bende 36+2 deyim cuma gunu basliyor iznim artık işe gitmek çok zorluyo beni.

Üzülme canım inşallah doğuma kadar duzelir.bende 36+2 deyim cuma gunu basliyor iznim artık işe gitmek çok zorluyo beni.
Benim de cuma başlayacaktı ama çarşamba günü kontrolüm var gitmişken raporu da bozduracağım. 2 gün daha gidecek halim kalmadı ciddenn. Bi de doktorum gün vericem dedi sezaryen için. Çarşambaya kadar dönse de sezaryen planlamasak diye dua ediyorum

Benim de cuma başlayacaktı ama çarşamba günü kontrolüm var gitmişken raporu da bozduracağım. 2 gün daha gidecek halim kalmadı ciddenn. Bi de doktorum gün vericem dedi sezaryen için. Çarşambaya kadar dönse de sezaryen planlamasak diye dua ediyorum
Benim sezaryen inşallah erken gelmez de doğumdan önce biraz evde dinlenmek istiyorum.cok zorluyor beni tüm gün yayilmak istiyorum.

Amin eracım teşekkür ederim 💐💐gerçekten büyükler bazen köstek oluyor akıl verme değil laf çarpma yapıyorlar. Dünkü tahlilde 14.88 olmuştu bakalım kontrol salı günü 💖💖💖

Kız bekleyemedim ki ben herkes benden sağlıklı insan gibi hareket etmemi bekledi. Lohusalık da ne ahahhs. 😁Hayır Joum sezaryenden 2 hafta sonra takılması iyiymiş

Sorma Mevsimlim dünya anlayışlısı gözümün içine bakan adam lohusa depresyonuna mı girdi naaptı. Hala şok içindeyim 😵‍💫🥲. Ya bebişin o masumluğu ve çaresizliğini görünce yakarım herkesi deyip bi kendine geliyor insan. İnşallah sen de süreci sorunsuz atlatırsın. Şimdiki aklım olsa bebek bakım için önceden ders alırdım da kimseye ihtiyacım olmazdı

Ayy Joum gerçekten hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız. Bebek bu uyur ne demek ya max 2 saatte ortalığı inletmesi lazım mama veya süt için. Ona da ayrı çıldırdım zaten. Güldüler bana falan. Kendi annem bebeğin boğazına süt kaçınca benden çok endişelendi, onu öyle görünce ben kalp krizi geçiriyordum. Güya tecrübeliler ya. Kesinlikle hafta hafta gelmeleri çok iyi olmuş. Eşim bana ders verme ve terbiye etme amaçlı kayınvalidemi bebişe bakmaması için sabah 7de benden habersiz kendi evine götürdü. Olaya bakar mısın 3 günlük lohusa terbiye etmek ne demek 🫠. Ama daha iyi oldu ev sakinledi. Sen de sıkma canını ikinci bebişin tecrübelisin en azından. Olmadı anneler kızına sen oğluşuna bakarsın. Ama unutuluyor mu yapılanlar? Sanmam 😒😒😒
Ah benim canım ya.. eşini geçtim kv hiç mi lohusa olmamış, arayı bulması gerekirken çekip gitmeyi mi seçmiş bravo.. gitmesinin daha iyi olduğuna eminim zaten kafanı dinlemişsindir ama dediğin gibi ileride çok pişman olacakları ama unutturamayacakları şeyler yapıyorlar, hayırlısı.. sen zaten çok güçlüsün ama bu psikolojik savaş, hastalıkların sıkıntıların üstesinden gelmen seni daha güçlü yapacak, kimseye eyvallahın olmayacak. Sadece biraz sabır ❤️

Günaydın güzel anneler, hepimize sağlıklı, güzel haftalar olsunn 😍 39+4’ten selamlıyorum sizi 😂 ağrılar, kasılmalar, iğne batmaları hayatımın bir parçası oldu… gerçekten doğum başladığında bir süre anlamayacağım sanırım.. (kendiliğinden başlarsa tabi)
Nişan gelmesiyle ilgili sorular gördüm, bende de tam tersi mukuslu akıntı ama renksiz ve az miktarda oldu. Parça parça geldi. Nişan mıdır bilmiyorum tabi renksiz olması kafamı karıştırdı.
Sizde ne var ne yok, kimler bu hafta bebişine kavuşacak ya da kavuşacağını hissediyor?? 😍

X