Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Kizlar ben doğum yaptım 36 haftalık doğdu prensesim kilolu olduğu için çok bekleyemedi çok şükür kuveze almadılar evimize geldik adına mercan ela koycaz nasıl sizce
Maşallah Allah bağışlasın. Mercan ismi çok güzel Ela ismini sevmiyorum sadece Mercan harika ama 😍 kaç kilo doğdu ve normal doğum mu oldu?

Beni bi telaş sardı kızlar çünkü temizlik duruyor daha. Elim kolum kalkmıyor hiç. En kısa sürede yardımcı çağırmalıyım zannedersem

• Beğen
Reactions: Jou
Beni bi telaş sardı kızlar çünkü temizlik duruyor daha. Elim kolum kalkmıyor hiç. En kısa sürede yardımcı çağırmalıyım zannedersem
Benımde tam iki haftam kaldı bende haftaya her gün birşey yapmayı dğşünüyorum. Bugün buzdolabımı temızlıyeceğim o okadar batmaz zanlımca . İçini ne var ne yok boşaltmaya başladım herkes evden çıktı benım😊 yanlız kalınca kendime zatem iş arıyorum yoksa zman hiç geçmiyo dinlene dinlene yapıyorum bence. Birde yapınca bi rahatşama gelıyoruki şnsana oh be diyorum ben

Kızlar 39+4 olduk az önce çamaşırımda birkaç damla kahverengi lekelenme gördüm.mukuslu bir kıvam yok nişan değil suyum gibi de değil sanki adet oluyormuşum gibi ama birkaç damla. Ne olabilir bu 😟

Kızlar 39+4 olduk az önce çamaşırımda birkaç damla kahverengi lekelenme gördüm.mukuslu bir kıvam yok nişan değil suyum gibi de değil sanki adet oluyormuşum gibi ama birkaç damla. Ne olabilir bu 😟
Canım benimkide normal kan gibi geldi 2 gün önce hiç mukuslu kıvamı yoktu 2 gün oldu daha halaa geliyor kahverengiye döndü biraz mukuslu kıvam almaya başladı bazen öyle herkesinki gibi bir anda gelmiyormuş böyle hafif hafif geliyormuş.

Yine de doktorunu bir ara baksın. Benimki rahimin ucuna yapışmıştı temizledi içeriden

X