Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    7
6 Haftada kalp atisini duydugumda kahverengi lekelenmem vardi ve bebegin cevresinde kan var lekelenmem ondan oluyor olabilir demisti ama o beklemis kan kahverengi olur ama 3 gun sonra kanamaya dondu ve tekrar gittim bebegin durumu iyiydi bi 3 gun sonra tekrar gittim cok sukur gene iyiydi ve kanama dagilmis demisti ama kanamam hala devam ediyo ve agrim var korkuyorum esimle uyusmazlik var ve normalde 18. Haftada uyusmazlik ignesi vuruluyomus kanama oldugu icin 6 hafta yapti igneyi doktor ama sanırım zaten uyusmazligin ilk bebege bi zarari ve etkisi yokmus bilmiyorum kafam karisik
Ne güzel dağılmış kanama hiç üzülmeyin ben endişelenmeyi bıraktım, doğacaksa her şekilde oluyor. Biz elimizden geleni yapalım bu süreçte. İlaçları alıp dinlenelim🌺

Selam kızlar 👧🏼 Bugğn doktor kontrolüme gittim 5. haftadayız kesemin iyi durumda olduğunu söyledi yolk sacı gördük herşey yolundaymış şükür 🙏 kahverengi lekelenmelerim devam ediyordu söyledim doktor da hafif kese dışında kan da var deyip fitil yazdı ama olumsuz bişey konuşmadı 3 hafta sonra kalp atışı için randevu oluşturdu 🙏💙

kızlar kalp atışından sonraki randevuya ne zaman cagırdı doktor? bana 1 ay dedi de cok uzun degil mi

Gittim canim çok şükür bebisi bile gördük pıt pıt kalbinin atışını gördük 🥲 henüz duyamadik zaten görmemiz bile çok zor demişti doktor ama gördük valla doktorda şaşırdı 🤣 haftayada duymaya gideceğiz inssllah şuan 5 haftalık dedi herşey yolunda çok şükür
Çok sevindim maşallah 🧿 allah kucağına da aldırsın inşallah

amin inşallah canım🥰ben en son salı günü muayene oldum doktorum 1 ay sonra gel dedi cok uzun geldi bana. sizde de bu şekilde mi
Bana doktorum ilk aylarda ben 15 günde bir cağırıyorum dedi canm
Ama zaman zor geçiyor vlla😇
Neyse sağlıkla büyüsünler de bekleriz😍

Gittim canim çok şükür bebisi bile gördük pıt pıt kalbinin atışını gördük 🥲 henüz duyamadik zaten görmemiz bile çok zor demişti doktor ama gördük valla doktorda şaşırdı 🤣 haftayada duymaya gideceğiz inssllah şuan 5 haftalık dedi herşey yolunda çok şükür
Oyyyy maşallah canm cok sevindim 🧿🧿

Merhaba benim son adet 18 şubat
19 martta beta hcg 144
21 martta beta hcg 380
28 martta 872 çıktı. Hemen hemen aynı durumdayız ve bugün keseyi göremedi. 11.gün adet gecikmem. Siz ne durumdasınız
22 mart hcg 39
24 mart hcg 89
28 mart hcg 615
Ben daha doktora gitmedim hcg nin 1500 ü geçmesini bekliyorum 1 nisanda gidicem keseyide görme umuduyla inşallah

X