Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    7
Benim sat da 24 Şubat çok yakınız, maşallah değerleriniz iyi yükselmiş. Ben 22 martta 6,7 25 martta 77 yi gördüm. Cumartesi günü tekrar bakılacak umarım sağlıkla yükselir.
Kendine hiç stres yapma çok güzel yükselecek 🧡 geç döllenmedir, o ay döngün uzundur, önemli olan ikiye katlaması 🧡 ben kendimi çok sıktım gereksiz yere, sen yapma lütfen 🧡

Kendine hiç stres yapma çok güzel yükselecek 🧡 geç döllenmedir, o ay döngün uzundur, önemli olan ikiye katlaması 🧡 ben kendimi çok sıktım gereksiz yere, sen yapma lütfen 🧡
Yaa inşallah canım, rahat olmaya çalışıyorum herşey nasip kısmet. İnşallah sağlıkla yükseldiğini de görürüz. Ben biraz fazla erken öğrendim, yumurtlama tedavisiyle olduğu için doktor adetim gecikmeden beta bakmıştı ☺️

Bu süreçte yerleşme kanaması vs bir durumla karşılaştınız mı acaba? Bende henüz birşey olmadı
Adetima 4 gün felan kala pembe bir akıntı gibi bişey olmuştu o günün akşamı test yaptım zaten ardından da kan verdim 36 çıktı sonrasında bir kanama leke vs olmadı çok şükür

Kizlar birkacgundur kanamam oluyordu hatta burayada yazmistim belki gorenler hatirlamistir.Bugun bebegimi kaybettim cok uzgunum😔tavsiyem en ufacik lekelenmede bile hemen doktora gidin.Bebegimin kalbi durmus😔
Çok çok üzüldüm bunu iki defa yaşamamış biri olarak . Ne yazsak boş en kısa zamanda en sağlıklısından evlat nasip etsin sana canım

Bu süreçte yerleşme kanaması vs bir durumla karşılaştınız mı acaba? Bende henüz birşey olmadı
Adetima 4 gün felan kala pembe bir akıntı gibi bişey olmuştu o günün akşamı test yaptım zaten ardından da kan verdim 36 çıktı sonrasında bir kanama vs olmadı çok şükür

Rahat olun kasmayın hep olumlu düşünün aklınıza gelen her türlü olumsuz dusunceyi bastırmaya çalışın bekleme sürecinde başta sürekli dış gebelikmi boş gebelikmi bilmem ne mi kırk tane şey dusunhordum sonra baktım sağlıklı bı gebelikse bile böyle strese girerek zarar verebilirim oyuzden saldım bekledim sadeve

Ben de hemşireyim, sat 21şubat, sırasıyla 30, 114, 220 ve 700(pazartesi) gördüm. Bir daha da baktırmadım çünkü psikolojik olarak o kan sonucunu beklerken istemsiz gerginlik yaşıyorum bu da bize iyi gelmiyor. Ben de cumartesi ilk muayeneme gideceğim kese görme umuduyla. Ben herşeyin yolunda olduğunu hissediyorum bir kez daha kan vermek istemiyorum :KK12: Lütfen sen de stres yapma
Bugün düzenli bir şekilde yükseldiğini görümce gerçekten rahatladım evet ya stres en büyük düşmanımız aslında şuan dediğin gibi beklerken çok stres yapıyoruz yapmamamız gerekiyor 😊

tüp bebek tedavisi ile oldu. o yüzden biraz daja tedirginim galiba korkuyorum. hayılrısı olsun inşallah atlatırım🌸
Hiç önemi yok nasıl olduğunun bebiş tutunmuşsa sapasağlam mesele yok 🙏🏻 eğer sağlıklıysa ne yaparsan yap bişey olmaz değilse de ne yaparsan yap durmaz tevekkül et yeter 😊

Rahat olun kasmayın hep olumlu düşünün aklınıza gelen her türlü olumsuz dusunceyi bastırmaya çalışın bekleme sürecinde başta sürekli dış gebelikmi boş gebelikmi bilmem ne mi kırk tane şey dusunhordum sonra baktım sağlıklı bı gebelikse bile böyle strese girerek zarar verebilirim oyuzden saldım bekledim sadeve
Çok haklısın umarım başarabiliriz

Ay ben dayanamammmmm dış gebelık riskinden korkmuyormuşum o beta artısından bellı oluyor bende gitmedım dış gebelık olduğumu sonradan beta dan anladım çok geç kaldım tüpümde patladı aldılar
merhaba son adet tarihim 1 mart 30 günde bir adet oluyorum adetime üç gün kala beta 7138 çıktı çokmu yüksek acaba yardım ederminiz bilgisi olan varsa 🥺🥺

Kizlar birkacgundur kanamam oluyordu hatta burayada yazmistim belki gorenler hatirlamistir.Bugun bebegimi kaybettim cok uzgunum😔tavsiyem en ufacik lekelenmede bile hemen doktora gidin.Bebegimin kalbi durmus😔
Merhaba canım, çok üzüldüm. Hatırlıyorum seni.

İnşallah yine hamile kalırsın en yakın zamanda ve sağlıkla kucağına alırsın evladını. Allah yardımcın olsun, hüznünü gidersin.

X