Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Hepinize çok teşekkür ederim ☺️ benim 6. haftada karın ultrasonunda kalp atışını olması gerekenden az attığını doktor söyledi (sesini duymadık doktor görüp söyledi) kanamam yoktu lekem vardı bir gece az bir kan geldi o kadar zaten iğneye başlayınca hepsi kesilmişti.Doktorum da söyledi 8. haftada kontrole gittiğim doktorum bayramdan önce kalbi meğer durmuş öyle dedi hiçbir belirtim olmadı sizi korkutmak istemiyorum ama benim tüm hamilelik belirtilerim gitti sadece göğüs hassasiyeti vardı birde çok çok az bazen kasık ağrısı bu şekilde . Herkesin hamileliği farklı geçiyor kimse tedirgin olmasın tek yapılması gereken düzenli muayene ben oldum sizde olacaksınız diye birşey asla yok.Ve kalbim için çok rahat tekrar bu sağlıksızdı lafını en aza indirmek için aşılama yapmayı düşünüyorum herşeyin hayırlısı minik bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı Allah nasip etsin 🌸💙🙏

Tsekkur ederim, evet uzun yillar gercekten cok cektm defalarca yikildm vs.
allah hepimizin evlatlarimizi kucagimiza almamiza nasip etsin, bebeklermize uzun omurler ihsan eylesin.💜🌸 endiselendirdigim arkdasim icin cok uzgunum ben su anda umarim affeder beni.
Yok canım affedecek bir şey yok asıl ben seni üzmek istemem asla özür dilerim hakkını helal et ikimizinde niyeti belli hepimiz sağlıkla sıhhatle kolaylıkla kucağımıxa alalım inşallah 🌸

Gerçekten öyle önce sen sağlıklı olacaksın ki bebekte sağlıklı olsun. Bende kayıplar yaşadım çok test yapıldı şükğr sorun bulundu şuanki hamileliğimde ona göre hareket ediyoruz. Aklına takılan ne bilim testlerle ilgili yada başka birşey sorabilirsin her zaman . Bu süreçte olabildiğinde vitamin alıp depolarını doldurmaya çalış. Ben kasımda kürtaj oldum . Testlerim yapıldı şubatta hamile kaldım. Umarım en kısa zamanda sağlıklı gebeliğin olur tekrardan
Canım çok teşekkür ederim çok sağ ol ❤️🙏🏼 Tüm sonuçlar çıkana kadar kullanacağım daha önce kullandığım vitaminlerimi. İnşallah canım inşallah.

Allah yardımcın olsun gerçekten ona bakmıyor nasip bir yerde hiç bir sorun yokken olmayan çok. Asla olmaz diyolar oluyor çok şükür hamile kalıyorsun bir şekilde olsa da umut var Allah emeğimizi boşa çıkarmasın bende kaybettim riskim var çok gözyaşı döktüm Rabbim e sığındım ne gelirse Allah tan Allah ın izni ile çocuklarımızı kucağımıza alıcağz sabır Allah gönlüne ferahlık versin imtihanı kolaylaştırsm hayırlı evlat nasip etsin kötü düşünme gecikince güzelleşir 🌺💜🥀
Amin amiiin rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah. Allah razı olsun canım duaların için ❤️ Evet bizim de umudumuz yoktu tüp bebeğe geçecektik tam olmaz dediğim an da oldu. Belki doğal yolla olur Allah ol derse olduramayacağı şey yok. Sanırım kısmet kader bu şeyler. Rabbim verdi rabbim alıyor. Sadece önlem olarak alabileceğimiz ne varsa almak bize düşüyor. Sizler de hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah yavrularınızı. Herkes iyi olsun güzel haberler alalım hep ❤️

Kesinlikle canım bazı şeyler bahane oluyor bazen. İnşallah canım allah razı olsun ❤️
İnşallah güzel haberi çok geçmeden alırsın canım hayırlısıyla, bizleri de muhakkak haberdar et, grupta pozitif enerjinle dikkat çekiyordun, inşallah tez zamanda yeniden anneler gruplarına gelirsin 🤲🤍

Hepinize çok teşekkür ederim ☺️ benim 6. haftada karın ultrasonunda kalp atışını olması gerekenden az attığını doktor söyledi (sesini duymadık doktor görüp söyledi) kanamam yoktu lekem vardı bir gece az bir kan geldi o kadar zaten iğneye başlayınca hepsi kesilmişti.Doktorum da söyledi 8. haftada kontrole gittiğim doktorum bayramdan önce kalbi meğer durmuş öyle dedi hiçbir belirtim olmadı sizi korkutmak istemiyorum ama benim tüm hamilelik belirtilerim gitti sadece göğüs hassasiyeti vardı birde çok çok az bazen kasık ağrısı bu şekilde . Herkesin hamileliği farklı geçiyor kimse tedirgin olmasın tek yapılması gereken düzenli muayene ben oldum sizde olacaksınız diye birşey asla yok.Ve kalbim için çok rahat tekrar bu sağlıksızdı lafını en aza indirmek için aşılama yapmayı düşünüyorum herşeyin hayırlısı minik bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı Allah nasip etsin 🌸💙🙏
Başınız sağ olsun Allah gönlünüze göre tekrar nasip etsin.. belirtileriniz ne zaman kaybolmuştu acaba? Ben de 11. Haftadayım mide bulantım 2 haftadır falan epey azaldı hiç yiyemeyeceğimi düşündüğüm şeyleri yiyebiliyorum Acaba bu şekilde mi oldu sizin

Kızlar bugün doktora gittiğimi yazmıştım zaten bir sorun yok her şey iyi dedi prpgestan yazdı, nedenini sordum önlem alalım henüz erken dönem olduğu için dedi. 9 haftalık olduğunu söylemişti. E nabıza baktım şimdi sisteme böyle girmiş. Bu ne şimdi? Bir şey varsa açık açık neden söylemiyor anlamıyorum. Canım çok sıkıldı
progestan ilaç yazdığı için ona uygun tanı girmek zorunda o yüzdendir canım

Yok canım affedecek bir şey yok asıl ben seni üzmek istemem asla özür dilerim hakkını helal et ikimizinde niyeti belli hepimiz sağlıkla sıhhatle kolaylıkla kucağımıxa alalım inşallah 🌸
Aminnn 🤗 bu endiselermiz cok geride kalacak bi gun insallah:) buraya gelip bebeklerimizin gazını konusacagiz:) o zaman gonul alindigina gore hayirli haberlerle gelelim artk buraya 😍

Başınız sağ olsun Allah gönlünüze göre tekrar nasip etsin.. belirtileriniz ne zaman kaybolmuştu acaba? Ben de 11. Haftadayım mide bulantım 2 haftadır falan epey azaldı hiç yiyemeyeceğimi düşündüğüm şeyleri yiyebiliyorum Acaba bu şekilde mi oldu sizin
Yanlış bir bilgi vermek istemiyorum.Böyle tüm belirtileri gidip de sağlıklı bebekleri olan birçok insan var.Ben bildiğiniz hamile değildim karnımda boşluk vardı içi boş gibiydi.Ama lütfen doktorunuza randevu alın stres en büyük etken sakın stres yapmayın.Ve bence anne gerçekten kalpten hissediyor ben hissettim ama içim rahat mutsuz değilim Allah içime bir huzur verdi ki çok şükür 🙏

Merhaba doktora gittiniz mi yazın merak ettik
Yaşamlar hayır gitmedim doktorum beni aradı öyle lekelenmeler yasanabilir normal endişe etme dedi bebeğinin hareketlerini hissediyorsan sıkıntı yok dedi bide o yüzden buraya kadar gelmene gerek yok dedi öyle işte ama yinede korku var içimde ne yalan söyleyeyim iki haftam var daha kontrolle gitmek için

X