Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    8
Yaşamlar hayır gitmedim doktorum beni aradı öyle lekelenmeler yasanabilir normal endişe etme dedi bebeğinin hareketlerini hissediyorsan sıkıntı yok dedi bide o yüzden buraya kadar gelmene gerek yok dedi öyle işte ama yinede korku var içimde ne yalan söyleyeyim iki haftam var daha kontrolle gitmek için
Anladım canım dr sorun yok diyorsa yoktur rahat ol. Hangi renk lekelenmeniz devam ediyor mu

iyi olmaya çalışıyorum canım ne yapayım kabullenmeye çalışıyorum. Bugün hematoloji doktoruyla görüştüm benim hamileliğimde kan sulandırıcı kullanmam gerekiyormuş. Trombofili 6lı panele göre evet pıhtılaşmam önemsiz ama beynine pıhtı attığı için senin daha önce yapılmayan bir testte pıhtılaşman olabilir ki beynine pıhtı atmış damarlar tıkalı keşke kullansaydın dedi. Ben de kullanıyordum zaten kan sulandırıcı hamile kalınca nöroloji doktorum bıraktırmıştı. O yüzden araştırmalar yapılıyor bir sürü genetik test yaptı. Romatolojiye gönderdi. Denek gibi geziyorum kapı kapı… Canımız sıkılıyor işte duydukça ihmalse gerçekten diye…
Canım iyisindir inşallah?
Ben idrar yolu enfeksiyonu geçirdin, ama çok çok zordu. Farklı bir şeydi. Üşütme dikkat et.

Ramotoloji neden onu merak ettim?

H heyybaby canım iğneyi ikinci bir doktora da gözük bence . Bende kullanıyorum iğne doktor bana doğuma kadar kullanacak dedi: gerçi bende pıhtı var
Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için bende testler de çıkmayınca devam etmek istemiyor 12. Haftadan sonra gün aşırı yaptırmaya başlayacak yavaş yavaş kesecek inşalllah bebeğime bir şey olmaz acaba diyorum normalde kan pıhtılaşması yok hamilelikte bir şeyler tetikleniyor ve ortaya mı çıkıyor tabi tıpta böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum

Yarın 12de randevum var kızlar çok heyecanlı ve gerginim hatta düşünmekten uyuyamıyorum bile. Bu stres ne bana iyi geliyor ne de bebişime. Her şey yolunda gitsin ve yarın buraya 7+6da kalp atışı duyduk yazayım Allahım lütfen 🥹🤰🏼
Ayni stresi ben dun gece yasadim sabaha kadar uyuyamadim bende 8. Haftadayim cok iukur bu sabah cok azda olsa duydum kalbini ama bizim biraz geriden geliyor daha cok kucuk ondan dedi ama ona bile sukrettim insallah sende mutlu mesut yazarsin buraya 🙏

Ayni stresi ben dun gece yasadim sabaha kadar uyuyamadim bende 8. Haftadayim cok iukur bu sabah cok azda olsa duydum kalbini ama bizim biraz geriden geliyor daha cok kucuk ondan dedi ama ona bile sukrettim insallah sende mutlu mesut yazarsin buraya 🙏
Amin inşallah bu gece de sabah olacak inşallah 🤲🏻

Hepinize çok teşekkür ederim ☺️ benim 6. haftada karın ultrasonunda kalp atışını olması gerekenden az attığını doktor söyledi (sesini duymadık doktor görüp söyledi) kanamam yoktu lekem vardı bir gece az bir kan geldi o kadar zaten iğneye başlayınca hepsi kesilmişti.Doktorum da söyledi 8. haftada kontrole gittiğim doktorum bayramdan önce kalbi meğer durmuş öyle dedi hiçbir belirtim olmadı sizi korkutmak istemiyorum ama benim tüm hamilelik belirtilerim gitti sadece göğüs hassasiyeti vardı birde çok çok az bazen kasık ağrısı bu şekilde . Herkesin hamileliği farklı geçiyor kimse tedirgin olmasın tek yapılması gereken düzenli muayene ben oldum sizde olacaksınız diye birşey asla yok.Ve kalbim için çok rahat tekrar bu sağlıksızdı lafını en aza indirmek için aşılama yapmayı düşünüyorum herşeyin hayırlısı minik bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı Allah nasip etsin 🌸💙🙏
Allah yardımcınız olsun,
Tekrarını yaşatmasın inşallah 🤲🏼

Yarın 12de randevum var kızlar çok heyecanlı ve gerginim hatta düşünmekten uyuyamıyorum bile. Bu stres ne bana iyi geliyor ne de bebişime. Her şey yolunda gitsin ve yarın buraya 7+6da kalp atışı duyduk yazayım Allahım lütfen 🥹🤰🏼
İnş canımm güzel haberlerini bekliyoruzzzz
Benimde 10.40 da görelim Mevlam neyler neylerse güzel eylerr

Ayyy bende dayanamadım bugün gidiyorum kalp atışını dinlemeye inşallah buraya birazdan kalp atışını dinledim yazacağım nolur dua edin bi aksilik olmasın bi gram uyumadım hem stres hem heyecan 🥹

Kızlar merhaba 👋🏻
Sat 14 şubat, tarihe göre 8+6 ama kontrollerde hep ilerde görünüyordu. Dün kontrole gittim ultrason ölçümünde 9+3 çıktı. Gebelik belirtilerim aniden kesilmişti benim o sebeble bir şey mi oldu diye çok korkuyordum. Araya da bayram girince beklemek zorunda kaldım. Çok şükür kalbini duydum 🥰 Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı 🙏🏻

Kizlar gunaydin, ben 9 haftaligim ama gobegim cikti biraz. hem cok minyonum hem de iste sindirim falan durunca herhalde siskinlik vs de oldu. yiyememe gibi bir durumum yok hatta istahim acik. simdiden boyleysem ben nasil catlamadan bitirecegim hamileligi diye korkmaya basladim. bu durumda olan var mi? :cry:

Bilmiyorum ilk gebeliğim o yüzden endişeleniyorum onu görene kadar da bu endişem gecmiyecek hayır çok şükür devam etmiyor pembe renkte gitmişti
YOK ÜZÜLME İNŞ HERŞEY GÜZEL OLACAK DİYELİM GÜZEL olsun inş
Dualarım seninle sizlerle Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş

Kizlar gunaydin, ben 9 haftaligim ama gobegim cikti biraz. hem cok minyonum hem de iste sindirim falan durunca herhalde siskinlik vs de oldu. yiyememe gibi bir durumum yok hatta istahim acik. simdiden boyleysem ben nasil catlamadan bitirecegim hamileligi diye korkmaya basladim. bu durumda olan var mi? :cry:
Bende 10+1 hiç bir pantolonum olmuyor göbek çıktı hemen

Ben buna takılmamanı öneririm. Eğer gerçekten farklı bir durum olsa doktorunuz bilgilendirirdi. Zorunda sonuçta. Bana da farklı bir hastalığımla alakalı alakasız şey girmişlerdi. Sormuştum ertesi gün sonuçlarım için gittiğim zaman buna takılmamamı söylemişti. İçin hiç rahat etmeyecekse de doktorunla görüş için ferahlasın
Çok sağol canım, cevap veren herkese teşekkürler evet progretsn yazmak için öyle demiş baya korktum ve sinir oldum ilk görünice :)

Valla benimde iştahım bi açık bi hiçbir şey istemiyor, biraz alt göbeğim vardı ama şimdi baya yuvarlak bi göbeğim var daha 8+5im ama pantolonlarım olmuyor bile bende 9 ay sonramı merak ediyorum ama sağlıklı olsunda kilo da halledilir diyorum :)) benim bir de kalçalarım genişledi dolgunlaştı sanki 😂 eşimde hamile olduğumu benden önce öyle anlamıştı, bence sen hamilesin popon büyüdü diye 😂😂

X