Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    13
Bu kadar erken nasıl öğrendiniz :) genelde 14. haftadan sonra diyorlardı. Detaylı ultrasonda falan mı gözüktü acaba
oğrenmedim daha haftaya 12 haftalık olduğunda gidicem soylerim dedi. aynı doktor ablama 11. haftada erkek dedi erkek olmuştu tecrübe veya cihazdan kaynaklı bilemedim😊

Bende Nisan 2 de gitmiştim bir ay sonra demişti cinsiyet için. Ama ben Dr söyliycem net eminseniz söyleyin lütfen yüzde şu kadar bu kadar tahmin üzerinden olmasın.

Arkadaşlar bir şey danışıcam size, etrafta kimi görsem kimi okusam gen testi yapıyor evet daha garanti ama maddi olarakta biraz fazla. Evet bebeğin zaten bir masrafı var hazır olmak lazım ama beklenmedik yerlere ödeme yapmamız gerekti saçma bir şekilde. Siz ne düşünüyorsunuz? Sadece ikili test mi yapacaksınız ya da gen testi düşünüyor musunuz? Antalya’da yaşıyorum tarama için çok iyi bir doktora gideceğim gen testi içinde araştırıyorum ama yine emin olamadım yaptıramayabilirim. Henüz 9. haftaya yeni giriyorım
Ben sahsi tercihim olarak iki kızımda da hiçbir tarama testini yaptırmamıştım cünkü herhangi bir kromozamal anomali olasılıgının oranını veriyorlar sana sadece, önlenebilir ya da önden tedavi edilebilecek bir hastalık bilgisi gelmiyor. bebegim bir anomaliyle dogacak da olsa ben onu aldırmayı düşünmediğim için yaptırmak istemedim varsa da bi ihtimal ögrenmek istemedim o ihtimali. O zamanlar 27 ve 33 yasımdaydım. Simdi 37 yasındayım 3. Ye hamileyim 7. Haftamdayım yine yaptırmayı düşünmüyorum. Ama tabi cok kişisel bir tercih bu. Detaylı ultrason cok önemli ama onu iyi bir Profa gidip baktırmıştım orda önlenebilecek rahatsızlıkları da görebiliyorsun kalp hastalıkları vb. gibi Allah korusun.

Arkadaşlar bir şey danışıcam size, etrafta kimi görsem kimi okusam gen testi yapıyor evet daha garanti ama maddi olarakta biraz fazla. Evet bebeğin zaten bir masrafı var hazır olmak lazım ama beklenmedik yerlere ödeme yapmamız gerekti saçma bir şekilde. Siz ne düşünüyorsunuz? Sadece ikili test mi yapacaksınız ya da gen testi düşünüyor musunuz? Antalya’da yaşıyorum tarama için çok iyi bir doktora gideceğim gen testi içinde araştırıyorum ama yine emin olamadım yaptıramayabilirim. Henüz 9. haftaya yeni giriyorım
Murat Doruk’a bakabilirsin ben de Antalya’dayım

Bendeeeee, genelde anneler hisseder diyorlar ya ben hep erkek hissediyorum bakalım doğru mu :KK70: bende çok merak ediyorum vallahi
ayyy hayırlısı olsun gonlunden gecen olsun🌸🌸🌸ben de hep kız hissediyordum herkes erkek diyince erkege kaydım ama en son ultrason kızz hissediyorum kız kız kız🥰😍😍😍

BENİMDE AYNI OLDU YOLK GÖRÜNDÜ MÜ ONU BİLE DEMEdi doktorlar hiç anlayamadım kalp atışı da daha duyulmadı ama ikizlermiş ondan mı bilmem sadece keseler belli 22mm ve 13 mm
Evet bildigim kadariyla ikizler daha g3c belli edio kendini hatta soyle dusun gidio. Basta trk kese 2 hafta sora bi kese daha goruyo yani nekadar g3c olusabildigini burdan pay bic

Canım doktor değerlerime hiç bakmadı adetin düzensiz ya ondan olmuştur dedi.uzerinde durmadı.Aciklama yapmadığı için ister istemez kuruyorum kafamda.Tek dediği 10 günü geçirmeden gel.kesede bebek var yok hiç birşey demedi
Kiz benim. Dr da belki demezdi. Ama. Ben. Ekrandan kendim gordum dedim. Bisiler var orda evet olusmaya baslamis dedi 😊

X