Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    13
15 gün kabızlık yaşadım. Ne yaptıysam işe yaramadı. İlaçta aldım . Patlıyordum az daha. Son iki gün zeytinyağı içtim sadece o işe yaradı. Bence kabızlık hat safhaya ulaşmadan iç zeytinyağı 🥹 yoksa sonu çok fena oluyor kız
Bende sürekli vardır kabızlık çok önemsemedim başta en son çok kötü oldum yeni başladım bir şeyler yapmaya inşallah geçer

Kızlarım bugün 8. gün kürtajdan sonra ilk kez beta bakıldı. Bu kadar çabuk mu düşüyor beta kürtajdan sonra sanırım haftaya kadar sıfırlanır gibi geldi.
Benim hemen düşmemişti 2 ay hastaneye git gel yaptım daha çok insan strese giriyor daha çok canın sıkılıyor düşmesi çok iyi hatta doktorlar dış gebelik falan mı acaba diye biraz da korkuttular çok şükür atlattım zirve yaptı sonra düşüşe geçti kanamam olunca Protestan fitil kullanmıştım acaba o mu direnç gösterdi diye düşünmüştüm ama benim ilki kimyasal gebelikti kendiliğinden kanamam başladı gebeliği öğrendiğim gün düştü ikincisi kürtaj oldu onda betaya hiç bakılmadı bir hafta sonra kontrole çağırdı rahmin durumuna baktı temizlenmiş çok iyi dedi

Ben bu doktorumla tedaviye başladım ilk tedavi de olmadı prolaktin yüksekliğinden doktorum bu ay değer düşsün bir kaç takviye vereceğim dedi tedaviye ara verdik ben o ay hamile kaldım elhamdülillah o yüzden doktorumu bırakmak istemedim gebelik öncesi de gebelikte de çok ilgili bir doktor
Maşallah yavrucum yaa sevindim adına
Ne mutlu ki Rabbim de mucizesini göndermiş🤲
Elhamdülillah

Cnm banada hersey mukemmel demiyor tam aksine ben hep umutsuz gittim dr bana okadarda kotu degil degerler bakalim bekleyelim normal hersey fln dedi sadece bende dedimki hep bisi olucak diye hic kimseye soylemedim daha dedim soyleme biraz daha dedi onemli olan sirayla herseyin ilerlemesi benim 5+2 de cok kucuk kese gorundu 6+4te kese buyumustu icinde yolk girundu bebek olusuo dedi 8+2 de kalp birazcik duyuldu tek sikintimiz geriden geliyor olnak cunki adetimi bir gun gectiginde beta 70 di o yuzden geriden geliyor ustelik hep icimi kemiren ve dr a soyledigim gec dollenme olamazki iliski tarihim belli baska olmadi diyorum olsun onu dusunme diyo sanirim spermler icerde bekledigi icin diye dusunuyorum inan bukadar zaman ben kendimi hic kaptirmafim sevinem3dim hep dusucek diye bekledim kalbini dinlemeye gittigimde gozumu kapattim kalp atisi alamadim kelimesini bekledim bak atiyo girdunmu cok az geliyo cunki ufak dedi benim tek verdigim tepki atiiiiiyoooomuuuu oldu nekadar stres yaparsak yapalim olacak olan oluyo artik koyverdim bana emanet edilecekse benimle kalacak umutsuz olma ama cokta k3ndini kaptirmamaya calis yolk gorunduyse bence kalbinide duyarsin cok kucukler her makine algilayamio
Canım doktor değerlerime hiç bakmadı adetin düzensiz ya ondan olmuştur dedi.uzerinde durmadı.Aciklama yapmadığı için ister istemez kuruyorum kafamda.Tek dediği 10 günü geçirmeden gel.kesede bebek var yok hiç birşey demedi

Cnm banada hersey mukemmel demiyor tam aksine ben hep umutsuz gittim dr bana okadarda kotu degil degerler bakalim bekleyelim normal hersey fln dedi sadece bende dedimki hep bisi olucak diye hic kimseye soylemedim daha dedim soyleme biraz daha dedi onemli olan sirayla herseyin ilerlemesi benim 5+2 de cok kucuk kese gorundu 6+4te kese buyumustu icinde yolk girundu bebek olusuo dedi 8+2 de kalp birazcik duyuldu tek sikintimiz geriden geliyor olnak cunki adetimi bir gun gectiginde beta 70 di o yuzden geriden geliyor ustelik hep icimi kemiren ve dr a soyledigim gec dollenme olamazki iliski tarihim belli baska olmadi diyorum olsun onu dusunme diyo sanirim spermler icerde bekledigi icin diye dusunuyorum inan bukadar zaman ben kendimi hic kaptirmafim sevinem3dim hep dusucek diye bekledim kalbini dinlemeye gittigimde gozumu kapattim kalp atisi alamadim kelimesini bekledim bak atiyo girdunmu cok az geliyo cunki ufak dedi benim tek verdigim tepki atiiiiiyoooomuuuu oldu nekadar stres yaparsak yapalim olacak olan oluyo artik koyverdim bana emanet edilecekse benimle kalacak umutsuz olma ama cokta k3ndini kaptirmamaya calis yolk gorunduyse bence kalbinide duyarsin cok kucukler her makine algilayamio
BENİMDE AYNI OLDU YOLK GÖRÜNDÜ MÜ ONU BİLE DEMEdi doktorlar hiç anlayamadım kalp atışı da daha duyulmadı ama ikizlermiş ondan mı bilmem sadece keseler belli 22mm ve 13 mm

X