Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    14
Sellaaam kızlar😍 6+3’ten selam doğumum 19 kasım 12 aralık görünüyor buraya katılmak istedimm bu da kesem kalp atışı için haftaya gidicem😍 Sat 5 mart ❤️ ramzi teorisine göre cinsiyet tahmini yapan varsa çok mutlu olurum eğer görünüyorsa fotoda😍 Y Ysayy1 kese 5+6 da göründü

Eklentiler

• IMG_8510.jpeg
    IMG_8510.jpeg
    112,1 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar şimdi kontrolden çıktım 2 cm miyom gördü doktor. Daha önce yoktu dedim eve belki çok küçüktü göremedik dedi. Bir sorun olur mu dedim olmaz dedi. Aranızda var mı bu durumda karşılaşan ben yine de korktum biraz :KK43:

Kız o zaman canım ramzi ye göre 😊💜
hahaha hayırlısı olsun ilk bebek nasılsa :) ama ben baştan beri hep erkek hissediyorum, hala da erkek hissediyorum valla. halbuki bekarken felan kız bebek hayal ederdim hep :) hatta bir kaç kıyafet aldım erkek kıyafeti :) ne çıkarsa sağ salim hayırlısından kabul :)

Kızlar şimdi kontrolden çıktım 2 cm miyom gördü doktor. Daha önce yoktu dedim eve belki çok küçüktü göremedik dedi. Bir sorun olur mu dedim olmaz dedi. Aranızda var mı bu durumda karşılaşan ben yine de korktum biraz :KK43:
Benimde aynı şekilde gebelikle beraber oluştu üst tarafta bebeğe bir zararı olmaz dedi

Geçmiş olsun cok akıntı mi vardi nasıl belli etti kendini

Ayy ben eşimi zor durdurdum:) bir bebek kamerası aldk bir kaç tulum 6 zıbın😁
Ona kalsa park yatak ve bebek arabası da alacaktı:)
ama senin baya ilerledi artık gebelik canım 3 ayı tamamladın mi öyle hatirliyorum alabilirsin artık tabi🥰

Teyzemin kocamandı canm hatta sezeryan doğumla aldı ki senin küçükmüş bir problem olmaz bence bebek büyüdükçe küçülür diye bende duymıstum

Sellaaam kızlar😍 6+3’ten selam doğumum 19 kasım 12 aralık görünüyor buraya katılmak istedimm bu da kesem kalp atışı için haftaya gidicem😍 Sat 5 mart ❤️ ramzi teorisine göre cinsiyet tahmini yapan varsa çok mutlu olurum eğer görünüyorsa fotoda😍 Y Ysayy1 kese 5+6 da göründü
Canım daha bebiş gözükmüyor ya ondan anlaşılmaz 6/8 hafta ultrasonlarda belli oluyor genelde . Hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz 😘😘

X