Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    15
Vururken havasını alıyor musunuz peki almayın diyorlar ama ilk günler almadım çok morardı ve çok canım yandı topak olarak kaldı oralar valla bayadır havasını alıp vuruyorum bastırmayın da diyorlar bir kaç saniye bastırıyorum böyle yapınca rahat vuruyorum
Ben hiç havasını almam acı eşiğim de yüksek bende bazen morarma oluyor ama geçiyor 2. Hamileliğim ilkinde de vurduğum için alışığım galiba acı falan duymuyorum

Ay yok kızzz tutunduğu taraf sağda gibi sanki Çin takviminde erkek rus takviminde kız çıktı hadi bakalım hangi teori doğru çıkacak haftaya cuma belli olur hayırlısı
Senin bebek daha ortada bir dahaki sefere karar verelim bak iki takvimde de farklı çıkmış bu nazlı annesi cinsiyetini belli etmek istemiyor 🤣🤣

senin kaç haftalık oldu canım ? devlet hastanesindeki doktor şehir hastanesine sevk etti ama yarın kontrolüm var özelde doktoruma soracağım ben de.
Benimde yarın kontrol var 2 li testin gününe karar vereceğiz bizde nasipse . Senin kaçta kontrol canım ?

Vururken havasını alıyor musunuz peki almayın diyorlar ama ilk günler almadım çok morardı ve çok canım yandı topak olarak kaldı oralar valla bayadır havasını alıp vuruyorum bastırmayın da diyorlar bir kaç saniye bastırıyorum böyle yapınca rahat vuruyorum
Canım bana doktor bastırma dağıtma ovalama dedi. Eşim yapınca morarmıyor kendim yapınca morarıyor 😂Biz az havasını alıyoruz açıkçası. Direk dik vurmak lazım ve hızlı. Ben kıyamıyorum kendime galiba az yan kaydırıyormuşum ondan morarıyormuş doktor öyle söyledi . Sende hafif yan kaydırıyorsun ondandır dimdik vurmak lazımmış

Kızlar cildim sivilcelendi benim göğüslerimde maşallah dolu dolu sütyen falan takamıyorum ve yüzümde lekelenme var dikkatimi çekti bugün sizde var mı böyle şeyler

Kızlar cildim sivilcelendi benim göğüslerimde maşallah dolu dolu sütyen falan takamıyorum ve yüzümde lekelenme var dikkatimi çekti bugün sizde var mı böyle şeyler
Şu sivilce başından beri nefret ettiğim tek şey .. her gün yeni bir sivilce ile uyanıyorum yüzüm harita gibi .. alnımda leke çıktı . ( kesin kız güzelliğimi aldı 🤪) göğüslerim aksine söndü gitti ya hamile olmadan önce daha dolgundu.

Canım bana doktor bastırma dağıtma ovalama dedi. Eşim yapınca morarmıyor kendim yapınca morarıyor 😂Biz az havasını alıyoruz açıkçası. Direk dik vurmak lazım ve hızlı. Ben kıyamıyorum kendime galiba az yan kaydırıyormuşum ondan morarıyormuş doktor öyle söyledi . Sende hafif yan kaydırıyorsun ondandır dimdik vurmak lazımmış
Bende dik vuruyorum ama hızlı basınca çok yanıyor zaten yakan bir iğne yavaş yavaş veriyorum ilacı ama içindeki hava çok fazla ya nasıl almayayım 🙄

Şu sivilce başından beri nefret ettiğim tek şey .. her gün yeni bir sivilce ile uyanıyorum yüzüm harita gibi .. alnımda leke çıktı . ( kesin kız güzelliğimi aldı 🤪) göğüslerim aksine söndü gitti ya hamile olmadan önce daha dolgundu.
Hadi yaa benim de hamilelikten sonra göğüslerim aşırı büyüdü 😀sivilce ve leke bence de kız güzelliklerimizi aldı 🤣🤣

İyi iyi benimkiler cayır çayır yakıyor o zaman sorun yok bugün yakmadı ama iğnelese kan çekmiş o zaman bugünkü işe yaramadı
Aman Şuan karnımı görsen bildiğin dayak yemiş gibi mor ceviz büyüklüğünde . Birde beyaz tenliyim 😀😀 napalım bebeklerimiz için değer diyorum artık 🥹 yakıyor kız dediğin gibi çayır çayır 🥹

Hadi yaa benim de hamilelikten sonra göğüslerim aşırı büyüdü 😀sivilce ve leke bence de kız güzelliklerimizi aldı 🤣🤣
Hatta göğsüm büyümüyor aksine küçüldü süt olamayacak mı düşünmeye başladım yarın randevuda bunu da sorayım doktora bari. Soracağım saçma sorulara bir yenisini daha ekleyeyim 🤪🤣🤣

İşte doktor yakması lazım yakmıyorsan yanlış vuruyorsun dedi bana.

Aman Şuan karnımı görsen bildiğin dayak yemiş gibi mor ceviz büyüklüğünde . Birde beyaz tenliyim 😀😀 napalım bebeklerimiz için değer diyorum artık 🥹 yakıyor kız dediğin gibi çayır çayır 🥹
Benimde öyleydi işte sonra vuracak yer kalmayınca böyle denemeye başladım yavrularımız iyi olsunda değer tabii hele ben ultrasonda görüyorum ya o günler daha çok vurasım geliyor saati gelmeden sabırsızlanıyorum böyle acılar çektikçe herkesten daha fazla uğraşınca kendimi duble iyi anne hissediyorum 😂😂😂😂hatta kocama ben herkesten daha çok anneyim diyorum 😂😂😂 koldan bir kere vurdurdum kocama eli mi ağır yanlış yere mi vurdu bilmiyorum ay bir ağrıdı böyle bir ağrı yok oturup ağlamıştım niye benim başıma geliyor diye bir daha da koldan asla vurdurmam

Sizee kızz bebeler gelcek sanırım ballar🥰💋💋

Ay maşallah ne güzel erken öğrenmişsiniz bizim ilk bebiş heyecanlıyız baya bir de alışveriş yapmak istiyorum yani Şuan bile baya şey aldım ama hep ara renkler merak ediyoruz o yüzden
ben de daha oğrenmedim canım 11 haftalıgım 12 haftalık olunca gel soylerim dedi bekliyorum o yüzden. ama evet erken söyleyecek doktorum yoksa bin tane doktor gezerdim heralde😅

X