Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    14
Benimde öyleydi işte sonra vuracak yer kalmayınca böyle denemeye başladım yavrularımız iyi olsunda değer tabii hele ben ultrasonda görüyorum ya o günler daha çok vurasım geliyor saati gelmeden sabırsızlanıyorum böyle acılar çektikçe herkesten daha fazla uğraşınca kendimi duble iyi anne hissediyorum 😂😂😂😂hatta kocama ben herkesten daha çok anneyim diyorum 😂😂😂 koldan bir kere vurdurdum kocama eli mi ağır yanlış yere mi vurdu bilmiyorum ay bir ağrıdı böyle bir ağrı yok oturup ağlamıştım niye benim başıma geliyor diye bir daha da koldan asla vurdurmam
Kol benimde ekstra acıyor bacak ve göbeğe göre. Ben vurduruyorum ya sen saate çok dikkat ediyor musun bana doktor öyle dk dk sına olmasına gerek yok dedi . Ben akşam vuruyorum 8/10 arasında. Hangi saatte aklıma gelirse aslında

Eklentiler

• IMG_8553.jpeg
    IMG_8553.jpeg
    90,7 KB · Görüntüleme: 17
Kol benimde ekstra acıyor bacak ve göbeğe göre. Ben vurduruyorum ya sen saate çok dikkat ediyor musun bana doktor öyle dk dk sına olmasına gerek yok dedi . Ben akşam vuruyorum 8/10 arasında. Hangi saatte aklıma gelirse aslında
Yok ben saati saatine vuruyorum 10 dakika belki erken belki geç oluyordur her akşam 6 da vuruyorum öyle başladım öyle gidiyor

Vururken havasını alıyor musunuz peki almayın diyorlar ama ilk günler almadım çok morardı ve çok canım yandı topak olarak kaldı oralar valla bayadır havasını alıp vuruyorum bastırmayın da diyorlar bir kaç saniye bastırıyorum böyle yapınca rahat vuruyorum
havasını al canım almamanın bi mantıgı yok alırsan sorun olmaz onemli olan ilacın gitmesi o da gidiyor sonucta

Sor kız o kadar para veriyoruz onlara 🤣🤣🤣cevap vermekle mükellefler
Demi demi 😀 benim doktor alışkın benim sorulara 😂
Yok ben saati saatine vuruyorum 10 dakika belki erken belki geç oluyordur her akşam 6 da vuruyorum öyle başladım öyle gidiyor
Bunu da doktora sorayım bari ben o kadar dikkat etmiyorum saatine içime kurt düştü bak acaba dikkat etmek lazım mı bilemedim

kızlar kese şekline göre de cinsiyet tahmini yapılıyor duydunuz mu doğru cıkıyor diyolar. bu gidişle tüm yontemleri oğrenecegiz🙈🤣

Kızlar size bu hamilelik sürecinde hamile misin, bebek var mı diye soranlar var mı? Nasıl cevap veriyorsunuz. Benim görümcem biliyor paylaşmadığımıda biliyor, o yüzden bebek var mı diye soran akrabasına direk yok demiş. Banada arkadaşım bugün kilomu aldın sanki biraz karnın çıkmış gibi dedi. Ama tabi orada mesaj farklıydı hamile miyim diye yokluyor. Bende benim zayıf olsamda ayva göbeğim hep olur ondan öyle gelmiştir dedim. Ki gerçekten de öyle. Yani var yada yok demekten ziyade geçiştiren cevaplar veriyorum.Hani yüzümü görenin, adımı duyanın aklına bebek geliyor, sizde nasıl

Kızlar size bu hamilelik sürecinde hamile misin, bebek var mı diye soranlar var mı? Nasıl cevap veriyorsunuz. Benim görümcem biliyor paylaşmadığımıda biliyor, o yüzden bebek var mı diye soran akrabasına direk yok demiş. Banada arkadaşım bugün kilomu aldın sanki biraz karnın çıkmış gibi dedi. Ama tabi orada mesaj farklıydı hamile miyim diye yokluyor. Bende benim zayıf olsamda ayva göbeğim hep olur ondan öyle gelmiştir dedim. Ki gerçekten de öyle. Yani var yada yok demekten ziyade geçiştiren cevaplar veriyorum.Hani yüzümü görenin, adımı duyanın aklına bebek geliyor, sizde nasıl
Bende haftada bir yoklanıyorum evliliğin 2. Yılı.. 2 tane kayıp var yaş 32. Millet benden çok dert ediyor açıkçası hamile olup olmadığımı doğursam rahatlayacaklar 🤪. Ben bana soranlara nasip diyorum zamanı vardır herşey allahtan deyip geçiyorum . Ne var ne yok demiyorum sürekli hamile misin nasip . Bebek var mı nasip Allah bilir hep böyle şeyler diyorum .

Bana sormuyorlar ben uzaktayım tüm aileden çok sıkta aramıyorum kimseyi arasam bile yüzeysel konuşuyorum onu soracak fırsatları olmuyor zaten başımdan kötü gebelikler geçtiği için ve 3 yıllık evli olduğum için kimse sormuyor artık soranlara da sinir oluyorum onlara ne yok desen bi dert var desen ayrı dert zorla hamile hanile yalan söyletecekler

Bende haftada bir yoklanıyorum evliliğin 2. Yılı.. 2 tane kayıp var yaş 32. Millet benden çok dert ediyor açıkçası hamile olup olmadığımı doğursam rahatlayacaklar 🤪. Ben bana soranlara nasip diyorum zamanı vardır herşey allahtan deyip geçiyorum . Ne var ne yok demiyorum sürekli hamile misin nasip . Bebek var mı nasip Allah bilir hep böyle şeyler diyorum .
Ailelere yakın olunca böyle şeylerle çok sık rastlanıyor bende ne zaman memlekete gitsem çıkıyor böyleleri meraklarından ölecekler benim kayıplardan sonra kimseye tahammülüm yoktu kocam da eminim tüm ailesini tembihlemiştir bana bu soruların sorulmaması konusunda ilk yıllar neyse de kayıplardan sonra sorulması büyük düşüncesizlik bence zaten yaramız var neden sürekli soruyorlar ki

Yani çare olamayacakları şeyleri bu kadar irdelemeleri garip geliyor, bilsen ne yapacaksın. Yani banada yok demek kötü hissettiriyor, evet demeyede gönlüm razı değil. Dua edin doktora gidiyoruz diyorum. Gidiyoruz sonuçta 😅 Benim 5 yıl olacak canım yani insan üzülür mü acaba diye bile sormaması gerekir diye düşünüyorum

X