Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    17
Canım senin durumun daha hassas, benim herhangi bir kötü tecrübem olmadı. O yüzden akışına bıraktık. Sizin temkinli olmanız çok doğal. Ne mutlu sana eşin böyle ilgili. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 💗
Aman aman olmasında en güzelini yapmıyorsun akışına bırak rahat ol. En güzel hamilelik bu bence 🧿♥️

Bende çok kaygılıyım eşim vardık mı doktorun odasına girerken ilk önce beni şikayet ediyor 😀bıktım hocam elinden diyor oda sen nokta kadar şeyden ne istiyorsun diyor başlıyorum ben ağlamaya 🥹çok duygusal bir anne olacağımı hiç düşünmemiştim

Bende çok kaygılıyım eşim vardık mı doktorun odasına girerken ilk önce beni şikayet ediyor 😀bıktım hocam elinden diyor oda sen nokta kadar şeyden ne istiyorsun diyor başlıyorum ben ağlamaya 🥹çok duygusal bir anne olacağımı hiç düşünmemiştim
E hormonlar gibi duygular da değişiyor canm
Bnde herşeye ağlar oldum 😄
Dizi, film
Geçen Survivor elemesinde bile ağladm🙄😵‍💫

Kız laf sokmadım aslında loğusa tribi çekemem diyor ama bebek bakarım diyor o an kimin bakıma ihtiyacı var onlarda cümbür cemaat gelirler ama ben sakin bi doğum geçirmek istiyorum
Valla söyle bir sey var bebege annesi bakar bakıma ihtiyacı olan annedir. Evini derli toplu tutucan, yemegini yapıcan yedircen içircen giydircen bebiş zaten anne kuzusu anneden daha iyi kim bakar. Destek olmak tabi ki gerekir uyutmada alt acmada vs ama ilk günler bakıma muhtac olan anne bakamıcaksa hiç gelmesin zahmet edip

Kızlar bir de doktorlar neden randevu aralığını böyle uzun tutuyor 9 haftadayım domtpr 3 hafta sonra gel dedi 12 haftada olacağım resmen niye her hafta gidip görünmüyoruz ki 😂 Allah korusun bit şey olsa bebeğime Allahım korusun ben öyle gezecek miyim yani garip geliyor

Ya işte bende tam olarak böyle düşündüm eşin gibi masraf olmasın. İki tane kayıp olunca eşim endişe etti galiba aman dedim bende gönlü olsun yapalım
İyi yapmışsın canım inşallah tertemiz çıkar bütün sonuçlarınız. Ben de çok kararsızım yaptırıp yaptırmama konusunda 🤔 önceki bebeğimin genetiği temiz çıktı ama kaybettik. Bazen olacaksa engel olamıyoruz diyorum bazen de gönlümüz rahat etsin istiyorum 😅 kafamda deli sorular

Kızlar bir de doktorlar neden randevu aralığını böyle uzun tutuyor 9 haftadayım domtpr 3 hafta sonra gel dedi 12 haftada olacağım resmen niye her hafta gidip görünmüyoruz ki 😂 Allah korusun bit şey olsa bebeğime Allahım korusun ben öyle gezecek miyim yani garip geliyor
yok yok canımcım o sıkıntı olmadığından doktorlar anlıyor maşallah demek ki hiç bir sorun yok sende rahat ol hamileliğinin keyfini çıkar

Canımm öyle düşünme. Bir risk görmemiş ki 3 hafta koymuş araya yani özel doktorlar her hafta çağırırsa çok masraflı olacaktır. Hem 12.hafta tarama için falan ideal bir hafta denk gelmiş olur

Malesef canm öyle yapıyorlar
Benim gibi dayanamayanlar da ya acile yada baska doktora gidip görüyor

Naptın kuzum çıktın mı doktordan hayırlı haberlerle gel inşalalh
kuzum çok sağol güzel haberlerle geldim çok duygusalım ya 🥹🥹 bebeğimiz büyümüş cinsiyetimiz de belli oldu erkek dedi 🥹😆 Allahım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin. ❤️ 🧿hepimizin inşallah. haftaya da fetal test yaptıracağız, senin nasıl geçti kuzum ?

ay arkadaşlar sizin koca tarafınız deccal mi çok pardon 😂 Allah sizlere sabır versin, eşin ailesine çok bağlı olup kendisinin bir ailesi oldığunu idrak edip ona göre davranmaması çok zor bir durum.
Bizimkiler de melek gibiler bazen o kadar melekler ki sinir oluyorum hahahahah 😅 yani görümcem çok gamsız niyeti kötü değil ama gamsızlığına sinir oluyorum bazen. Bize yaranılmaz yok 😅

X