Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    17
Valla söyle bir sey var bebege annesi bakar bakıma ihtiyacı olan annedir. Evini derli toplu tutucan, yemegini yapıcan yedircen içircen giydircen bebiş zaten anne kuzusu anneden daha iyi kim bakar. Destek olmak tabi ki gerekir uyutmada alt acmada vs ama ilk günler bakıma muhtac olan anne bakamıcaksa hiç gelmesin zahmet edip
Birde hiç tripli bir insan değilimdir bak kaç gündür midem bulanıyor mutfağa küstüm insan bi kap yemek yapar yollar çok yakın oturuyoruz ama umrunda değil ben kendim yapmak zorunda kalıyorum hemde çalışıyorum işten gidip bir de mutfakla uğraşıyorum ben ondan bişey beklemiyorum ama konuşması da aşırı zıttıma gidiyor

Çok merak ettiğini en azından ilk dönemlerde gelmek istediğini söyle bence. Ben de çok tedirgindim burda kızlara sordum çoğu kişi öyle yapıyormuş dedim onların doktoru anlayışla karşılıyorsa benimki de karşılar inşallah 😅 aldım randevu gittim anladım tamam sen biraz paniksin sık bakalım sana dedi
Ben de öyle yapcam ben doktoruma 20 gün dayanamam ben bidaha gelirim dedim gel bakalım gel bakarız dedi 😀

E hormonlar gibi duygular da değişiyor canm
Bnde herşeye ağlar oldum 😄
Dizi, film
Geçen Survivor elemesinde bile ağladm🙄😵‍💫
Ahahah 😀ilk aylar çok normal dedi doktorum birazda aramayla oldu derler ya bebek öyle oldu benim o yüzden merak ediyorum en azından şu riskli dönemleri atlatmak istiyorum

Yaa ben söyledim de noldu kayınvalidem çok meraklı ölüyor çocuk diye diye dün ilk defa midem bulanıyor yemek yapamıyorum demiş eşim oda gelin demiş gittik falan ne zaman söyleyeceğiz diyor neyi dedim bebeği hiç bir zaman dedim bende doğunca öğrenecek herkes ama soruyorlar söylemeyeceksin çocuk benim çocuğum dedim oysa ağzından kaçırmış sözde bitane kardeşine bende iyi yapmışsın aferin dedim direk belediye hoparlöründen ilan versen iyi olurdu dedim hemen iki sahte gözyaşı bişey demiyorum ben sana dedim kalktım geldim kafasına göre gitmiş bir sürü erkek kıyafeti almış kayınpederimin adı koyulacak bende istemiyorum onun adını bana bi faydası olmadı o isim bizim sülal de 50 tane var ben bi Hasan daha çekemem dedim delirtecek kadın beni hayırlısı ile bi doğursam
Canım benim lütfen kendine stres yapma. Ben de kimseye söylemeyin diye söz verdirttim kendi annem asla kimseye söylemedi kayınvalidemin maşallah söylemediği kalmamış, bayram için memlekete geldik teyzesi komşusu hepsi bir laf söyledi ama bu da bize akıl parası oldu. İkinci de asla kayınvalideme söylemicez eşim bile sinirlendi keşke anneme söylemeseydik dedi. Allah bildiği gibi yapsın işte bir kere güvendik bir daha olmaz. Ama kendine stres yapıp bebeğini de strese sokma allahlarından bulsunlar

ayy bnmde bnmde ne münasebet yani hiçte güzel değil bnm kaynpdr ismi iğrençç eşim sirf yarın öbür bişi olur vicdan azabı çekerim die göz yımuyorum ama iğrenç bi kültür bu yobazlık bağnazlık kayınbaba ismi israrla koyulmasi
Benimki kayınpederim de kendi ismini koymak istemiyor ama siz bi isim seçersiniz yanına ben ikinci ismi koyarım diyor eşim de bişey olmaz kimliğe yazdırırz sen kendi koyduğun ismi söylersin diyor delirirsin vallaa

Kızçeler günaydın . Fetal dna için kan testi vermiştim cumartesi günü. Bugün aradılar fetal franksiyon oldu tekrar kan vermeniz gerekli dediler . Korktum baya bebek iyidir umarım :KK43:
merhaba kan sulandırıcı kullanıyor muydunuz? belki de erken verdin ondandır korkmayın..

İyi yapmışsın canım inşallah tertemiz çıkar bütün sonuçlarınız. Ben de çok kararsızım yaptırıp yaptırmama konusunda 🤔 önceki bebeğimin genetiği temiz çıktı ama kaybettik. Bazen olacaksa engel olamıyoruz diyorum bazen de gönlümüz rahat etsin istiyorum 😅 kafamda deli sorular
Amin amin hepimizin sonuçları iyi çıkşın inşallah. Benimde genetik temiz çıktı ya bana kalsa yaptırmam da eşim pinpirik bende akışa bıraktım artık 😅

Kızlarrr güzel haberlerle geldim doktordan çıktım . Benim minnak büyümüş el ayak oynatmaya başlamış 3 cm Lik bir bebe olmuş 😀😀 2 hafta sonra gideceğim fetal DNA için kan vereceğim bana kalsa yaptırmam eşim çok istedi artık tamam dedim . Doktor yine kız ihtimali üzerinde durdu eşimse ayakları topçu gibi oynuyor erkek erkek dedi 😀😀
kuzum çok sevindim haftaya muhtemelen senin de belli olur sağlıkla gelsinler 🧿❤️🥹

kuzum çok sağol güzel haberlerle geldim çok duygusalım ya 🥹🥹 bebeğimiz büyümüş cinsiyetimiz de belli oldu erkek dedi 🥹😆 Allahım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin. ❤️ 🧿hepimizin inşallah. haftaya da fetal test yaptıracağız, senin nasıl geçti kuzum ?
Oy oy oy grubumuzun ilk cinsiyet senin Y Ysayy1 ekler seni listeye. Maşallah 🧿 benimde kocaman olmuş 3 cm 😜 bende iki hafta sonra yaptıracam fetal DNA sana kaç dediler fiyat

Birde hiç tripli bir insan değilimdir bak kaç gündür midem bulanıyor mutfağa küstüm insan bi kap yemek yapar yollar çok yakın oturuyoruz ama umrunda değil ben kendim yapmak zorunda kalıyorum hemde çalışıyorum işten gidip bir de mutfakla uğraşıyorum ben ondan bişey beklemiyorum ama konuşması da aşırı zıttıma gidiyor
Valla kuzum işte bizimkilerin de çene falan yok istesem herşeyi yaparlar ama isteyecek birisi değilim ben de. Bu yüzden yemek yapamıyorsam da diyorum yani eşime kendisi yapıyor hiç kendini de üzme

Oy oy oy grubumuzun ilk cinsiyet senin Y Ysayy1 ekler seni listeye. Maşallah 🧿 benimde kocaman olmuş 3 cm 😜 bende iki hafta sonra yaptıracam fetal DNA sana kaç dediler fiyat
Maşallah bir hafta var sanırım aramızda. kuzum inan bi sürü şey sordum onu sormadım sanırım haftaya kontrolde konuşacağız🤔 ama ortalama aynı fiyatlar sanırım

Canım benim de 8. Haftada belirtilerim resmen aniden gitti. Bir de araya bayram tatili girmesin mi. Doktor yok ultrason yok. Ben evde deli danalar gibi dolanıyorum bir şey oldu kesin diye. 10 gün herkesi yedim. Sonra randevuya gittik eşimle doktora dedim bende belirti yok kesin bir şey oldu bu çocuğa. Ultrasonla baktı güldü ne olsun çocuğa adam olmuş annesi bu baksana dedi 😂 çok pişman oldum o stresi boşu boşuna bebişe yaşattım diye. Bazılarımız ne mutlu ki görece rahat bir hamilelik geçiriyoruz.
Maşallah diyelim en başta 🌸 Gerçekten de kasık olayı ciddi gitti.Sabah belli belirsiz bir bulantı hissi var sonra yok, zaten benim çok olmadı acaba olmaması anormal mi diye düşünmeye başladım.Yorgunluk hep biraz var o özellikle öğleden sonra devam ediyor.Uyku hali 3-4 gibi bastırıyor şimdi de aşırı geldi mesela.Göğüs de nispeten azaldı bende tamamen bitmedi ama ciddi azalma oldu.içimi rahatlattınız teşekkür ederim baya var çünkü doktora gitmeme

Canım benim lütfen kendine stres yapma. Ben de kimseye söylemeyin diye söz verdirttim kendi annem asla kimseye söylemedi kayınvalidemin maşallah söylemediği kalmamış, bayram için memlekete geldik teyzesi komşusu hepsi bir laf söyledi ama bu da bize akıl parası oldu. İkinci de asla kayınvalideme söylemicez eşim bile sinirlendi keşke anneme söylemeseydik dedi. Allah bildiği gibi yapsın işte bir kere güvendik bir daha olmaz. Ama kendine stres yapıp bebeğini de strese sokma allahlarından bulsunlar
Aynen Allah’a havale ettim kardeşi en son biz mi duyduk diye trip atmış gönlünü almaya gitti onun bizden daha önemli meseleleri var biz en son mesele 😀kardeşleri yiğenleri falan bitsin bize sıra gelir inşallah 😀

Çok normal canım. Bugün doktordan geldim 10. Haftamdayım . Herşey bitti belirti sayılırsa sivilcem çok çıktı sadece o kaldı. O saydıkların hepsi gitti . 3. Aya yaklaştıkça azalıyormuş hatta bitiyormuş. Şeninde öyledir belirtilerin azalması kötü demek değil içini ferah tut korkma sakın 😍
İçimi rahatlattınız valla teşekkür ederim.biraz korktum ses Seda yok bişi mi oldu diye

X