Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    63
Neyseki ben keseyi bebeği kalp atışını aynı anda gördüm yoksa paranoyalarım susmazdı

Aranızda randevuya 1 kere gitmiş tek kişiyim sanırım içim içimi yedi 6.haftadan beri görmüyorum yarın inşallah görmeye gidicez kontrole 11+1 olduk
Ben de bir kere gittim 6. haftasındaGerçi haftam küçük size göre 9+3 benim bugün. Kontrolüm de haftaya, yani tam 1 ay olmuş olacak. Heyecanla bekliyorum bakalım.
Siz de yarın güzel haberler alırsınız umarım çok güzel geçer kontrol

Yoktur yoktur karında kasıkta acı ağrı normal batma hissi bile normalmiş . Rahim büyüyor demekmiş. Benimde 2/3 gün önce öyle bir ağrı oldu hatta hala geçti sayılmaz ama hafifledi
Etimi sıkıştırır gbi bi his ağrı dye bile adlandırmıyorum ama inşallah normaldir

Etimi sıkıştırır gbi bi his ağrı dye bile adlandırmıyorum ama inşallah normaldir
Normaldir içini ferah tut çünkü burda birkaç kişi daha yazdı ağrı var diye. Okuduğum dinlediğim her doktorda normal diyor . Ama biz anneler illa merak ediyoruz o ayrı

Sen nasılsın 3üz annesi oy ne güzel benimde zaman zaman azalıyor bitiyor sonra başa sarıyor az kaldı dayan diyorum

Sen nasılsın 3üz annesi oy ne güzel benimde zaman zaman azalıyor bitiyor sonra başa sarıyor az kaldı dayan diyorum
Ben iyiyim çok şükür canım benim, biraz enerjim geldi bu hafta allaha şükür, inşallah daha da iyiye gider böyle ay bulantı gidip geliyor mu öyle kız bak korktum şimdi bidaha geri gelir mi acaba

Normaldir içini ferah tut çünkü burda birkaç kişi daha yazdı ağrı var diye. Okuduğum dinlediğim her doktorda normal diyor . Ama biz anneler illa merak ediyoruz o ayrı
Derde derman olmak gbi birsey burda soruma cvp vermek sagolasın canım benim en azından bi için rahatlıyor geceyi nasıl ettim düşüncelerle

İyiyz iyiyi şekerim herşey yolunda bende 12+2 oşdum
Ben iyiyim çok şükür canım benim, biraz enerjim geldi bu hafta allaha şükür, inşallah daha da iyiye gider böyle ay bulantı gidip geliyor mu öyle kız bak korktum şimdi bidaha geri gelir mi acaba
Ben 12+2 oldum bende mide yanmaları başladı canmm
Keşke olmasa:)

Cnm çok saol aynen iyi düşünmeye çalışalım inş

İnşallah bakalım neyseki benim gibiler de varmış üzülüyordum herkes sürekli gidiyor ben daha mı az seviyorum acaba diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…