2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    267
kızlar bebeğimin göbek bağı 6. gününde yani 1 hafta önce düşmüştü, o günden bugüne hiç kanama iltihaplanma v.s. olmadı ama bugün kanadığını farkettim nedendir sizce böyle bir durum yaşayan var mı

Ayyy kızlar bu hafta neydi öyle tövbelerim olsunn🤕 oğlumun cumartesi kırkı çıkıyor ama huyumu değişiyor yoksa atak haftasındayiz galiba ondan mı bilemedim ama bir ağlamalar ki aboow. Karnı tok altı temiz ama ısrarla uyumamak için direndi bu gece yaaa. İnşAllah geçer bir an önce de böyle olmaz. Bugüne kadar iyiydik ama ne oldu anlamadım. 5. Hafta atak haftası yazıyor internette, böyle bir huzursuzluk yaşayan var mı aranızda ?

Kızlar benim bebeğim geceleri hiç uyumuyor. Beşiğe yatırdığım an ağlıyor dün hastanede de öyleydi. Doymuyor desem gündüz de çok güzel uyuyor, uyandıramıyoruz. Memede olduğu zaman sakin dueuyor ama memede değilse aslaa durmuyor.

Bide kv ile kavga etmeme ramak kaldı. Çocuğu emziriyorum bitince kucağımdan alıp gidiyor gaz cıkarmak icin, sanki ına kaldı. Tamam yap da her seferinde de noluyor yani. Altını kendi değiştirmek istiyor sürekli, hatta az önce reamen elimden çekti aldı. Belli ediyorum sinirimi ama yokkk. Bebek aülıyor şimdi de sen dinlen bahanesiyle aldı gitti. Sanki benim cocugum onda duracak. Hayır o benim kokumu alınca susar sen ver diyorum yook.

Kızlarrr hepinize teşekkür ederim ben saat 22:02 itibari ile kızceme kavuştum, darısı bekleyenlere🙏 Bir daha asla doğurmam dediğim bi doğum hikayem oldu😂 2 gün boyunca sancı çektim, ama sonucumuz güzel Allaha şükür kızım yanımda🙏 emiyor şimdi😂😂 doğum 5dk da bitti ama açılma zor oldu
Gözün aydın canım doğum sürecin nasıl oldu dinlemek isterim sen direk suni sancı aldın dimi 2 günmü sürdü neler yaşadın

Doğum yapmış güzel annelerim😁 Allah aşkıma bana bir fikir verin 😂😂 ananas yürüyüş merdiven sıcak su ilişki eğilerek yer silme herseyi deniyorum tık yok gün sonunda sadece biraz vajina ağrısı ve bel ağrısı oda geçiyor hemen. Suni sancıyla alakalı okuduklarım beni biraz tedirgin etti korktum kendi sancımın gelmesi için herseyı yapıyorum ama gelmiyor bi türlü 😂 başka fikri olan ben şunu denedim doğum yaptım sancım geldi diyen bir koca yürekli varmı 😂 birde kızlar 1-2 haftadır makatımda şişlik var bağsur gibi ama böyle bir sorunum yoktu daha öncesinde 2-3 gündür daha da şişti bu normalmi doğum yaptıktan sonra beni daha çok zorlar cunku git gide şişiyor gibi tavsiyenız varmı ay çok soru sordum helal edin hakkınızı varmı bana yardım edicek 😂
Burda makarasını çok geçtik ben gecesi hunharca sevişip öğlen doğurdum 🤣🤣
Bide kv ile kavga etmeme ramak kaldı. Çocuğu emziriyorum bitince kucağımdan alıp gidiyor gaz cıkarmak icin, sanki ına kaldı. Tamam yap da her seferinde de noluyor yani. Altını kendi değiştirmek istiyor sürekli, hatta az önce reamen elimden çekti aldı. Belli ediyorum sinirimi ama yokkk. Bebek aülıyor şimdi de sen dinlen bahanesiyle aldı gitti. Sanki benim cocugum onda duracak. Hayır o benim kokumu alınca susar sen ver diyorum yook.
Heeh senin kvde de kendi doğurdu sanıyor 🤣🤣

Gözün aydın canım doğum sürecin nasıl oldu dinlemek isterim sen direk suni sancı aldın dimi 2 günmü sürdü neler yaşadın
Evet canım bana yatış verdiklerinde muayene etmişlerdi alttan, 2cm açıklık varmış zaten. Sonra bir odaya aldılar, telefon yasak hemşireler 2 saatte bir geliyor. Çağırıyosun kimse yok akşama kadar az dozda suni aldım ilk gün, 120lere cıkıyordu sancım ama hissetmiyordum. 2.günse garip bi şekilde hissetmeye başladım 50lerdeyken dayanamaykp çığlık atacak hale gelmiştim.İlk günü 4cm açıklıkla kapattık. İkinci gün aralıksız iki gün suni yememe rağmen sabah bir ilerleme yoktu. En son 7-8cm olunca başka servise götürdüler beni. Orda da muayene ettiler ve saat 2140 civarı falandı. Ordaki kız 2330da doğurursun sen dedi. 2202de doğurdum. beni çok cesaretlendirdi ordaki asistan dr. Çok güzel ıkınıyosun falan dedi gaza geldim😂

Evet canım bana yatış verdiklerinde muayene etmişlerdi alttan, 2cm açıklık varmış zaten. Sonra bir odaya aldılar, telefon yasak hemşireler 2 saatte bir geliyor. Çağırıyosun kimse yok akşama kadar az dozda suni aldım ilk gün, 120lere cıkıyordu sancım ama hissetmiyordum. 2.günse garip bi şekilde hissetmeye başladım 50lerdeyken dayanamaykp çığlık atacak hale gelmiştim.İlk günü 4cm açıklıkla kapattık. İkinci gün aralıksız iki gün suni yememe rağmen sabah bir ilerleme yoktu. En son 7-8cm olunca başka servise götürdüler beni. Orda da muayene ettiler ve saat 2140 civarı falandı. Ordaki kız 2330da doğurursun sen dedi. 2202de doğurdum. beni çok cesaretlendirdi ordaki asistan dr. Çok güzel ıkınıyosun falan dedi gaza geldim😂
10 cm olunca ıkınmaya başlıyorsun dimi doğum anı çok mu zor? Ya benim bebek hareket ederken bu rahim ağzı açıklık olan yer kesiliyor gibi acıyo doğumu düşünemiyorum 39+3 oldum ne sancı var ne nişan bende suni alırım gibime geliyor heralde..

10 cm olunca ıkınmaya başlıyorsun dimi doğum anı çok mu zor? Ya benim bebek hareket ederken bu rahim ağzı açıklık olan yer kesiliyor gibi acıyo doğumu düşünemiyorum 39+3 oldum ne sancı var ne nişan bende suni alırım gibime geliyor heralde..
Ben en çok ıkınmayı sevmiştim hiçbir ağrımı da hissetmemiştim o an

Tepki göster yoksa çok pişman olursun ben sana söyleyeyim. İlk doğumumda hastanede annem kalmıştı, emziriyordum hop annem kalıyordu kucağına. Çocuk anca iki dk kucağımda memede oluyordu o kadar. Yemin ediyorum 2 sene aklıma geldikçe vicdan azabını çektim, bebeğim doğdu ama annesinden ayrı kaldı ilk gününde falan diye. Sırf bunun için hastanede bile bu kez eşime refakat ettirdim ve bebeğimi memeden ayirmadim her şeyini ben ve eşim hallettik. Yorucu ama hiç pişmanlığım yok bak şimdi bu konuda içim çok rahat. Yani bir şeyler yap yoksa pişman olursun

Allah sana sabr versin cocuk senin kokunu almalı bu yardım diğilki resmen senden alıyor israrca.Bende kp dün sinirden elim ayağım titriyordu bu isim konusunu hala kapatamadı yordu bizi..sanki onun çocuğu gibi yok söyle edicem böyle edicem sanki biz yokuz gibi boş boş konuşuyor en sonda dedim bu gidişle donücem memlekete belki korkar diye.

Kızlar benim bebeğim geceleri hiç uyumuyor. Beşiğe yatırdığım an ağlıyor dün hastanede de öyleydi. Doymuyor desem gündüz de çok güzel uyuyor, uyandıramıyoruz. Memede olduğu zaman sakin dueuyor ama memede değilse aslaa durmuyor.
Kuzum doymuyor olabilir mi? Bu sorudan da ciddi anlamda nefret ederim ama ilk günlerdeki ağlamalar genelde yüksek ihtimalle açlıktan oluyor. Bir iki güne sütun iyice cogalacaktir, o zaman bebeğinin rahatlayacagini düşünüyorum ben

Bebişim pişik olmuş krem sürüyorum ama faydası yok ıslak mendil bile kullanmıyorum kimler neler yapmış bende yapayım kızartı gecsin🫤
Canım çok geçmiş olsun. Benim oğlanında poposu biraz kızarıyor bazen. Ben bundan sürüyorum hemen geçiyor

Eklentiler

• penaten-baby-150-ml-z.jpg
    penaten-baby-150-ml-z.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 19
Allah sana sabr versin cocuk senin kokunu almalı bu yardım diğilki resmen senden alıyor israrca.Bende kp dün sinirden elim ayağım titriyordu bu isim konusunu hala kapatamadı yordu bizi..sanki onun çocuğu gibi yok söyle edicem böyle edicem sanki biz yokuz gibi boş boş konuşuyor en sonda dedim bu gidişle donücem memlekete belki korkar diye.
Ne isimmis arkadaş ya 😂 çok istiyorsa millet bir daha doğursun kendi koysun bebesinin ismini aaa daral geldi yeminle 😅

Tepki göster yoksa çok pişman olursun ben sana söyleyeyim. İlk doğumumda hastanede annem kalmıştı, emziriyordum hop annem kalıyordu kucağına. Çocuk anca iki dk kucağımda memede oluyordu o kadar. Yemin ediyorum 2 sene aklıma geldikçe vicdan azabını çektim, bebeğim doğdu ama annesinden ayrı kaldı ilk gününde falan diye. Sırf bunun için hastanede bile bu kez eşime refakat ettirdim ve bebeğimi memeden ayirmadim her şeyini ben ve eşim hallettik. Yorucu ama hiç pişmanlığım yok bak şimdi bu konuda içim çok rahat. Yani bir şeyler yap yoksa pişman olursun
Benim kv hastanede uyuyan cocugumu beşikten alıp koltukta yanında yatırdı beraber uyudular 🤣🤣 mal gibi kalmıştım sonra evde de annesi gitsin uyusun biz burda seninle uyuyalım diyordu kızımı 10 dk sonra alıp iyi geceler deyip odamızın kapısını örttüm bende bidaha da dememişti ama anladığını sanmıyorum 🤣🤣 arkadaşım psikolog kv 2-3 ay önce bana babaanne kendi doğurdu sanarmış demişti benimki resmen öyle zannediyor

X