2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Her hafta sonu birşey oluyor ben acile gidiyorum ordaki Dr sistemden görüyor heralde abla her hafta geliyorsun diyor haftada en az 1 bazen 2 defa Dr dayım ne yapayım da geçsin artık bu hastanede yaşasam daha iyi bundan perişan oldum ya vallahi özeniyorum hoppp hamile kalıyorlar sonra pat doğuyor bizim hamile kalmamız bir sürü emek onunlada yetmiyor sonrasida çok yıpratıcı mide bulantısı falan vallahi çerez gibi bana yeter ki şu kanama gelmesin bana ne olduğu önemli değil ama bebeklerime birşey olursa Allah korusun ne yaparım 14 yıl sonra buldum mucizelerimi Allah yardım etsin hepimize evlatlarimizi bize bağışlasın aminnn 🥺🥺🥺

Canım ikiz gebelik miydi senin
İyi geceler hanımlar şuan 8+4 deyim cumartesi bel ve kasık ağrısınin üstüne kırmızı kanamam oldu acile gittim rahimde kanama alanı görünmüyor bebeklerimde gayet iyi içim rahat etti döndüm eve ama az önce yine sıcak sıcak aktığını hissettim lavaboda damlıyor dip dip neden oluyor böyle ya kafayı yiycem daha 2 gün olmadı acile gideli nerden geliyor bu kan aklım almıyor hemşire ne derse harfiyen uyuyorum psikolojik olarak çöktürüyor beni sürekli aklım orda geldi mi gelicek mi helppppp

Sarı akıntı için fitil verir belki doktorun basit bi idrar yolu enfeksiyonu bile çok önemli bekleme doktoruna sor bana verdi mesela renk değişince hemen kullanmaya başla dedi evde duruyor

Kızlar benim hiç bulantım yok normal mi olması gerekiyor ve ters gidiyor işler gibi gelmeye başladı 6+6 yım sizde durumlar nasıl

Hanımlar benim de bugün 6. Günüm transfer sonrası. Bugün biraz fazla ağrım oldu. Yani ara ara oldu ama sağlam oldu. Bir de sarı akıntım var enfeksiyon olmuş olabilr mi başka problemim yok şükür. Bir de doktor progestan fitil verdi onu kullanıyorum kullandıktan sonra yatıyorum biraz ama ayağa kalkınca beyaz şekilde geri geliyor. Sizde de oluyor mu bu durum?
Hepsi oldu ama benim negatif sizin pozitif olmuş ne güzel adet olacagım günden itibaren sarı akıntımda oldu ve sonuç negatif şok

X