Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Kızlar ya ben asla doymuyorum iki gündür 9 ay boyunca her şeyden tiksinip kustum her yere öğürdüm ama bu iki gün dünyayı yemediğim kaldı ve doymuyorum 😡😡😡 bir masa kaldı yemediğim🤣
Bende gece gündüz yemeye başladım bazen diyorum yeme kızım gece gece doguma felan gidersin miden boş olsun yok olmuyor 😂😂😂

Kızlar ya ben asla doymuyorum iki gündür 9 ay boyunca her şeyden tiksinip kustum her yere öğürdüm ama bu iki gün dünyayı yemediğim kaldı ve doymuyorum 😡😡😡 bir masa kaldı yemediğim🤣
Bende hiç doymuyorum ya sağlıklı olsun diye kefir içip badem fındık yiyorum ama oda tutmuyo ki midemi illa ekmek arası bişey yemem lazım 🙄

Ben de öyle oldum son zamanlarda, mutfağa gidip çikolata kaşıklıyorum gece bile 🙈 doktordan azarı yiyince aklımız başımıza gelir 😄

Bende gece gündüz yemeye başladım bazen diyorum yeme kızım gece gece doguma felan gidersin miden boş olsun yok olmuyor 😂😂😂
Ekmek arası peynir yerken okudum bu mesajı 🤣🤣🤣
Ben de öyle oldum son zamanlarda, mutfağa gidip çikolata kaşıklıyorum gece bile 🙈 doktordan azarı yiyince aklımız başımıza gelir 😄
ay dur çikolata da yiyim hazır mutfaktayken 🤣🤣
Bende hiç doymuyorum ya sağlıklı olsun diye kefir içip badem fındık yiyorum ama oda tutmuyo ki midemi illa ekmek arası bişey yemem lazım 🙄
Kefir içtim ben akşam yemeği niyetine; yatağa girdim aklıma ekmek peynir geldi çıkmadı aklımdan yiyorum şu an 🤣🤣🤣

Kizlar zannimca az once nisanim geldi:)
Ay hadi hayırlısı.. sağlıkla gelsin inşallah...🤲
Kaç gün sonra yıkanmalı peki? Ay ben hayatımın şokunu yaşadım ya bu bilgiyle 😳 hiç dikkatimi çekmemiş 😩😩
Bebeği yıkamıyorlar,sadece siliyorlar.Göbek düşmeden yıkanmaması lazım enfeksiyon kapabilir göbek deliğinden..göbek te tahmini 1 hafta içinde düşüyor.

Ekmek arası peynir yerken okudum bu mesajı 🤣🤣🤣

ay dur çikolata da yiyim hazır mutfaktayken 🤣🤣

Kefir içtim ben akşam yemeği niyetine; yatağa girdim aklıma ekmek peynir geldi çıkmadı aklımdan yiyorum şu an 🤣🤣🤣
Sonra bu bebekler niye tosun 😂😂bende ayniyim sabaha doğru mutfağim savaş alanina dönüyor 😂

Kızlar etıketlerı okuyamadım. 1975 gram doğurdum Preaklampsi riskiyle 35+0 erken dogum yaptm 🥲 tansiyon hâlâ yükseliyo bebek sağlıklı dedışet ama bugun kontrol altına olacakmış. Çok küçük çünkü 🥲
Canım gözün aydın sağsalim kavuşursun inşallah bebişine. Sağlığı yerindeyse sorun yok 🤩 sende inşallah bir an evvel düzelirsin 🤲
trafik kazası geçirdik arabamız pert biz içinden nasıl burnumuz kanamadan çıktık bilmiyorum şükürler olsun 🙏
Çok geçmiş olsun, Allah korumuş gerçekten okurken bile etkilendim kim bilir nasıl korktun 😔

Canım gözün aydın sağsalim kavuşursun inşallah bebişine. Sağlığı yerindeyse sorun yok 🤩 sende inşallah bir an evvel düzelirsin 🤲

Çok geçmiş olsun, Allah korumuş gerçekten okurken bile etkilendim kim bilir nasıl korktun 😔
Çok teşekkür ederim. Sağlığı yerindeymiş şükür kiloyu da dısarda aldırcaz artık napalım🥹 Yarın sende haber ver mutlaka. 🙏
Kaza yapan arkadasa çok geçmiş olsun. Rabbim bır daha yaşatmasın kimseye 🙏

Mesela silikon meme ucu olmadan emmek istemiyor. Sütüm geliyor ama istemiyor silikon meme ucuyla alıyor. Baze silikonu da kabul etmiyor. Bugün hastanede çok vakit harcadık mesela çok acikti. O yüzden önce sagdim kasikla 1-2 verdik sonra kabul etti emmeyi biraz kolaya kaçıyor bazen 😅
Göğüs ucun yara oldu mu acaba,ne kullanıyorsun bunun için...bi de mastit oldun mu?

X