Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Canim soyleki sabitte bi agri var regl agrisinin aynisi, wc ye de falan cok artiyor..aradada bu bahsettigum agri siddetini arttiriyor tam o sirada bebek kasiliyor..1 dk falan suruyor eski agri esigine donuyor..
Anladım canım dayanılmayacak gibi değil o zaman 🙏🏻 kaç cm açılman var acaba şu an çok heyecanlı 😍

Canim soyleki sabitte bi agri var regl agrisinin aynisi, wc ye de falan cok artiyor..aradada bu bahsettigum agri siddetini arttiriyor tam o sirada bebek kasiliyor..1 dk falan suruyor eski agri esigine donuyor..
Bebek kasilinca boyle oluyorum...bebek toplaniyor...

Eklentiler

• IMG_20240416_095540.jpg
    IMG_20240416_095540.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 78
Gunaydin kizlar. Benim de dun kontrolum vardi 33+5tim. Bebegin kilosunu 2350 gram olctu, en son 30da 1850ydi ve iki hafta onden gidiyor demisti ama dun haftasiyla uyumlu dedi. Benim kilo takintim yok ama 37de dogum olacagi icin en azindan ne kadar alirsa iyi diye dusunuyorum. Her zamanki gibi de beslendim aslinda ama niye önde olmasi degisti anlayamadım. Bu arada dogum icin de gun aldim allah nasip ederse 8 mayista olacak. Hic ciger gelistirici muhabbeti yapmamisti doktorum hatta bir onceki kontrolumde kuveze girebilir demisti diye cok etkilenmistim ama dun ciger gelistirici yapalim kuvoze girmesin dedi. İki doz yapti iki dozu da bugun yaptiracagim insallah😊

İnşallah bekler biraz daha 🙏🏻 ayaklarını üşütme canım. Benim de o sümüksü akıntı geçmedi bi türlü kasıklarım da ağrıyordu yine idrar yollarım enfeksiyon olmuş dün tahlil verdim. Ayaklarıma iki kat çorap giyiyorum ev sıcak aslında ama ayaklar üşüyor
Havalar güzel gidiyor diye açıldık saçıldık ondan mı oluyor acaba yeni antibiyotik kullandım enfeksiyon da geçmemişmidir gerçi o akıntıyı doktor antibiyotiğe bağladı ama hamilelikte daha önce de antibiyotik kullanmıştım bilemedim alakası varmı. Seninde aynı devam mı o akıntı

İnşallah gelmez bende sürekli geldiği için akıntı takip edemiyorum hormonal bır durum da olabılır kendını yorduysan bu ara
Genelde sürekli hareketliyim yoruluyorum ama tabi öncekiyle şimdi bir değil ağırlaştık artık. Su gibi akıntıya alıştım ama silince jel gibi mukuslu gelmesi kafamı karıştırıyor

Gunaydin kizlar. Benim de dun kontrolum vardi 33+5tim. Bebegin kilosunu 2350 gram olctu, en son 30da 1850ydi ve iki hafta onden gidiyor demisti ama dun haftasiyla uyumlu dedi. Benim kilo takintim yok ama 37de dogum olacagi icin en azindan ne kadar alirsa iyi diye dusunuyorum. Her zamanki gibi de beslendim aslinda ama niye önde olmasi degisti anlayamadım. Bu arada dogum icin de gun aldim allah nasip ederse 8 mayista olacak. Hic ciger gelistirici muhabbeti yapmamisti doktorum hatta bir onceki kontrolumde kuveze girebilir demisti diye cok etkilenmistim ama dun ciger gelistirici yapalim kuvoze girmesin dedi. İki doz yapti iki dozu da bugun yaptiracagim insallah😊
Ben de en son 33+6 da gitmiştim 2300 çıkmıştı canım. Önceki kontrolümde 11 gün önden gidiyor iri bebek olacak yemene dikkat et şekeri kes demişti. Doktorlar normal de olsa sezaryen de olsa iri bebek istemiyor.
Haftasıyla uyumlu giderse 37 de 3 kilo civarı olur bence o da yeterli zaten 😊 ciğer geliştirici de olmuşsun sıkıntı yaşamazsın inşallah 🙏🏻

Genelde sürekli hareketliyim yoruluyorum ama tabi öncekiyle şimdi bir değil ağırlaştık artık. Su gibi akıntıya alıştım ama silince jel gibi mukuslu gelmesi kafamı karıştırıyor
O akinti işte iyiymiş rahmi kayganlastiriyormus doguma kendini hazirliyomus vücut dün doktorum dedi

Maşallah canım 3 kilo olur o 37 ye kadar🧿 bana doktor perşembe 2800 dedi cumartesi 2705 dedi kilosuna. Ortalama değerler takma kafana. üçüncü dozu ne zaman yapacak
Sagolsun doktorum grubumuzun ekşin merak ihtiyacını azcık da olsa karsiliyo🤣🤣
aynen aynen grupça bi merak sarıyor bizi tek başına hallediyor işi farkında olmadan 🤣🤣 şimdiki gündemimiz haftasonu ne diyeceği merakla bekliyoruz 🤣🤣
O akinti işte iyiymiş rahmi kayganlastiriyormus doguma kendini hazirliyomus vücut dün doktorum dedi
aaa atlamışım o kısmı ben. Sende hala geliyor mu canım ?

Maşallah canım 3 kilo olur o 37 ye kadar🧿 bana doktor perşembe 2800 dedi cumartesi 2705 dedi kilosuna. Ortalama değerler takma kafana. üçüncü dozu ne zaman yapacak

aynen aynen grupça bi merak sarıyor bizi tek başına hallediyor işi farkında olmadan 🤣🤣 şimdiki gündemimiz haftasonu ne diyeceği merakla bekliyoruz 🤣🤣

aaa atlamışım o kısmı ben. Sende hala geliyor mu canım ?
Hadi inşallah ki bu sefer bekleme süremiz az allahtan🤣🤣
Geliyo tabiki yoğun sumuksu kimi zamanda bildiğin yumurtlama akıntısı ben anlattıkça doktor seviniyor sen düşün bunların hepsi iyi bir şey.. birde regl agrilarinin olup artması da çok iyi bir şey hatta inşallah daha çok artar dedi bana.. Aslında çok normal olması gereken bir süreci yasiyoruz🥰

X