Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    204
İnşallah o 30u paşa paşa oducez gibi hissediyorum🤣 sağol canım bizi de düşündüğün icin💜 bu ödeme kısmı olsun doğumla alakalı şeyleri alt kattan mi hallediyoruz
Aynen ilk giriş katta vezneyi geçince sola dönüyorsun oradan canım, yok yok diretin siz 24k için daha tam yürürlüğe girmedi sanırım yardımcı oluruz dediler 🤭

golden-snitch golden-snitch eşime şimdi dedim 30u kabullendi dedim ödeme kısmını ben yaparım bi çingenlik boşu boşuna indirim yapabilme ihtimalleri varken niye 30 odeyelim🤣🤣🤣 hastaneden çıkarken ödeme alınıyorsa kendimde olurum
Bizim özel sağlık sigortasına sorgu attılar canım benim limit bitmişti neredeyse zaten. Biz bugün ödedik sen girmeden pazarlık yapman lazım kağıt imzalayinca sonradan yapmazlar 😅

Offf kızlar instagramda bi ayakkabı butiğinden terlik söyledim şu a kalite replika dedikleri var ya shopier üzerinden ödemesini yaptım 4 gün oldu kargoya vermediler whatsapp hattına sabahtan beri yazıyorum tehdit bile ettim cevap vermiyorlar asla napabilirim😔😔😔
Tüketici hakem heyetine başvur canım

10 tane falan koymuştum eşim de sonradan getirdi 15-16 falan vardı ama eve getirdik hepsi bitmedi 15 tane sırf garanti olsun diye koyabilirsin canım eve getirirsin kalanını. Bizimki arka arkaya yaptı hep kakasını
14 koydum bende yeter ozaman inşaAllah.
Islak mendil 2 pakete gerek var mı sence? 50 li

Bonika Ä°stediÄiniz Ä°smi Yazıyoruz - Bubble Ayıcıklı Bebek Kapı ve Duvar Süsü Fiyatı, Yorumları - Trendyol Burdan söyledim canım satıcının özellikle Bonika olmasına dikkat ettim diğer satıcının fotoğraflı yorumları çok kötüydü. Ama bu da özensiz geldi fotoğraf ekliyorum. fiyatı uygun olduğu için ve dikkat çekmediği için kafama takmadım
Ben de bunu kaydetmisim tamam tesekkur ederim canim eger cok batan bir kusuru yok diyorsan ben de isteyeyim😊zaten bazisi gereksiz pahali alt tarafi isimli bir tahta parcasi yani.

Ben de bunu kaydetmisim tamam tesekkur ederim canim eger cok batan bir kusuru yok diyorsan ben de isteyeyim😊zaten bazisi gereksiz pahali alt tarafi isimli bir tahta parcasi yani.
Fotoğraftaki gibi benimkinin kusuru canım uzaktan bakınca dikkat çekmiyor takmam diyorsan söyle sen de ☺️ genelde 600-1000 arasıydı fiyatlar, bu fiyata ancak bu dedim ben 😂

Offf kızlar instagramda bi ayakkabı butiğinden terlik söyledim şu a kalite replika dedikleri var ya shopier üzerinden ödemesini yaptım 4 gün oldu kargoya vermediler whatsapp hattına sabahtan beri yazıyorum tehdit bile ettim cevap vermiyorlar asla napabilirim😔😔😔
Sophier üzerinden aldıysanız orada iade vs olması lazım. Sayfayı kurallarını incelesenize bi. Ben oradan sayfa acıp satış yapacaktım iade sureci oluyor diye vazgecmiştim. El emeği oyuncak tavsandı, keyfiyetten iade edecekler yüzünden boşuna yorulmamayım dedim

Ozaman en fazla 1 haftan var diyelim 😂😂
Ayy hadi inşallah bakalım sali günü doktora gitcem o zamana kadar dogurmazsam az buçuk bisiler öğreniriz sende durumlar nasil🤭😘
Kız maşallah rekor şu an sende cesurdacaşçıyı da beni de geçtiniz 😍😍🧿🧿🧿
Hay maşallah 😍😍😍
Bugün gelenin fotoğrafını çekmişsindir dimi artıkkk😂 doktoruna atmadın mı sormadın mı nişan mıymış neymiş ??
Çektim de adama iç camasirimda foto göndermeye utandım 🤣

Shopier dan olduğu için sorun yaşamazsınız orda iptal etme müşteri tarafından olabiliyor diye biliyorum çünkü paranız shopier de saklı şuanda teslim olmadan onlara aktarım olmuyor. Siz shopier ile iletişime geçmeye çalışın iptal edin paranız geri gelsin

X