2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Günaydın canlar bugün 7. Günüm. Testlerim böyle. Şimdi sonuncusunu yaptım ama belirgin bi koyulaşma görmüyorum sanki. Dün de hafif bi lekelenme oldu bugün göğüslerimin hassasiyeti azaldı. Korkuyorum
Günaydın canım maşallah ne kadar fazla test yapmışsın 😀😀bu kadar sık yapmanda iyi değil doktorlar görse kızar 😚😚 Hayırlısı olsun test sonucunu bekle daha net olur kan ver canım

Ayyy ağzın bal yesin 🧡 ya inanılmaz durumdayım ben de salak gibiyim inanamıyorum hala ama durup durup testlere bakıyorum. Eşim de sürekli kan vermeden inanmam ben diyo😂 onu da parçalıcam az kaldı. Yarını bekliyorum heyecanla
Sen de mi yarın test vereceksin, ay senle resmen test kardeşi olduk. Aynı gün de transfer olmuştuk hadi bakalım yarın alalım yüksek değer betaları inşallah

kızlar bi akıl verin nolursunuz pazar günü farklı bi hastanede kan tahlili verdim 9.günüm 14,35 çıktı doktorum 2 gün sonra tekrarlayalım dedi bugün 11.gün kendi doktorumun olduğu hastanede tekrar kan verdim 12,73 çıktı doktorum hala gebelik olabileceğini söylüyor ama benim umudum kalmadı kimyasaldan korkuyorum böyle olup sonradan pozitif sonuç alan var mı

kızlar bi akıl verin nolursunuz pazar günü farklı bi hastanede kan tahlili verdim 9.günüm 14,35 çıktı doktorum 2 gün sonra tekrarlayalım dedi bugün 11.gün kendi doktorumun olduğu hastanede tekrar kan verdim 12,73 çıktı doktorum hala gebelik olabileceğini söylüyor ama benim umudum kalmadı kimyasaldan korkuyorum böyle olup sonradan pozitif sonuç alan var mı
Farklı hastanelerde sonucun yanıltıcı olduğunu okumuştum. Üzülme inşallah bebeğin seninledir.

Sen de mi yarın test vereceksin, ay senle resmen test kardeşi olduk. Aynı gün de transfer olmuştuk hadi bakalım yarın alalım yüksek değer betaları inşallah
Evet yarın vericem valla. Normalde cuma günü ama 2 gün öncesinden verirsem katlanmayı da net tespit edebiliriz diye düşündüm. İnş güzel sonuçlar alırız birlikte. Aynı zamanda doğurursak da güzel olur 🙏🧡

Günaydın canım maşallah ne kadar fazla test yapmışsın 😀😀bu kadar sık yapmanda iyi değil doktorlar görse kızar 😚😚 Hayırlısı olsun test sonucunu bekle daha net olur kan ver canım
Koyulaşmayı görmek için her gün aynı saatlerde yaptım valla. Transferden sonra görcem seni bak 😂😂
Ben de hemen hemen aynı ilaçları kullandım yalnız tetradox ilacına dikkat et. Bende inanılmaz yemek borusu ağrısı ve yanma yaptı. Su bile içemedim. O ilacı mümkünse yemek arasında al. Tamamen mideye kadar gittiğinden emin olursun. Hatta 2 bardak su falan iç ve içtikten sonra 1 saat yatar duruma gelmemen lazım dik durursan daha iyi. Hayatımda hiç böyle bi Ağrı çekmemiştim. İçerisinde de bunlar yazıyo zaten ama eczacı uyarmadığı için dikkat etmemiştim. Aklında bulunsun canım. Güzel bir süreç geçirmeni diliyorum 🙏🧡

aminnn inşallah ama yinede 2 gün içinde yükselmiş olması gerekmez mi yarından sonra bi daha vericem kan
Canım merhaba, 2 farklı hastanenin laboratuvarı o kadar farklı sonuçlar gösterebiliyor ki inanamazsın. Ben aynı zaman tiroid kanseri atlattım, tsh vs değerlerimi sürekli kontrol ettiriyorum. Bir keresinde aynı gün farklı hastanelerde verdiğim testlerde bile uçurum vardı. Doktor güvenmedi ikincisini kendi hastanesinde istedi. İlk teste güvenseydi belki yeniden ameliyat olabilirdim. O yüzden sen iyi düşün iyi olsun. İnş bebeğin seninledir 🧡

Canım merhaba, 2 farklı hastanenin laboratuvarı o kadar farklı sonuçlar gösterebiliyor ki inanamazsın. Ben aynı zaman tiroid kanseri atlattım, tsh vs değerlerimi sürekli kontrol ettiriyorum. Bir keresinde aynı gün farklı hastanelerde verdiğim testlerde bile uçurum vardı. Doktor güvenmedi ikincisini kendi hastanesinde istedi. İlk teste güvenseydi belki yeniden ameliyat olabilirdim. O yüzden sen iyi düşün iyi olsun. İnş bebeğin seninledir 🧡
herkesin 50-60 üstü benim bu kadar düşük değer çıkınca çok moralim bozuldu inan ki doktorum hala çok umutlu olduğundan ama ben ümidim kesildi 5.gün 2 embriyo transfer yapılmıştı yüksek bi sonuç alırım diye bekliyordum 2 gün içinde farklı hastanede de olsa ilerlemeyip düşmesini anlayamıyorum

herkesin 50-60 üstü benim bu kadar düşük değer çıkınca çok moralim bozuldu inan ki doktorum hala çok umutlu olduğundan ama ben ümidim kesildi 5.gün 2 embriyo transfer yapılmıştı yüksek bi sonuç alırım diye bekliyordum 2 gün içinde farklı hastanede de olsa ilerlemeyip düşmesini anlayamıyorum
Stres yapma bak en zararlı şey bebeğe. Bidaki kan değerin çok daha iyi çıkacak inş 🙏 dualarım seninle 🧡

X