2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Rapor alma imkanınız yok mu doktorum bana 20 gün verdi hatta ben evde sıkılırım demiştim ama şuan iyi ki diyorum. Ama söyle de birşeye inanıyorum nasipse ve günü gelmişse önünde kimse duramaz olacak olan olur.
Doktorlar arasında nasıl bu kadar fark olabiliyor ya. Benim doktorum direkt günlük yaşantına dönebilirsin, ağır kaldırma sadece dedi. Sizde yapmamanız gereken ne var?

Doktorlar arasında nasıl bu kadar fark olabiliyor ya. Benim doktorum direkt günlük yaşantına dönebilirsin, ağır kaldırma sadece dedi. Sizde yapmamanız gereken ne var?
Ben özellikle normal hayatıma dönmek istedim asla izin vermedi. Tatile bile izin vermedi. İlişki uzun zamandır yasak transfer öncesi koydu yasağı.
Belki de günlük yaşama dönmek daha iyidir ama çok sancım oldu transfer sonrası 8. Günden itibaren dün geçti ağrılarım iş yerimde idare edemez sürekli saatlik izin alırdım. Yarın iş başı bakalım yapabilecek miyim...
Ben 8. Gün sonrası bacaklarım şiddetli ağrıyordu ağlıyordum geceleri

Pozitif çıkan arkadaşlarım belirti olarak keskin kasık ağrınız mı vardı yoksa hafif mi

Ben bugün (akşam idrariyla, sabah negatif çıktı) positifi gördüm.
Belirti olarak sadece ara ara koku hassasiyeti yaşadim. Dün zaten bu sebepten tedirgin oldum ve test yaptim.
Önümde,yaklaşik 20 metre ileride, yürüyen kadinin Parfüm kokusunu çok derin aldim.
Başka hiçbir belirti yok bende. Sifir. Transfer olduğumu bilmesem asla gebelik var demem

Kızlar hemen hemen hepimizin transfer sonrası bel, bacak, kasık ağrısı olmuş bende de oluyor gündüzleri olmuyor artık ama akşamları bel bacak karın ağrısı devam ediyor. Sorum şu; sizlerde ne zaman bu belirtiler azaldı veya yok oldu ?

Ben bugün (akşam idrariyla, sabah negatif çıktı) positifi gördüm.
Belirti olarak sadece ara ara koku hassasiyeti yaşadim. Dün zaten bu sebepten tedirgin oldum ve test yaptim.
Önümde,yaklaşik 20 metre ileride, yürüyen kadinin Parfüm kokusunu çok derin aldim.
Başka hiçbir belirti yok bende. Sifir. Transfer olduğumu bilmesem asla gebelik var demem
Ben 8. Gün yarım doz ovitrelle vuruldum ertesi gün lekelenmem oldu ve aynı anda kasık bel ağrım arttı. Dün geçti hepsi transfer sonrası19. Gün yani. Koku hassasiyetim bulantım henüz yok. Ama eşime aşırı sinir olmaya başladım ota b.ka kızıyorum.

Kızlar hemen hemen hepimizin transfer sonrası bel, bacak, kasık ağrısı olmuş bende de oluyor gündüzleri olmuyor artık ama akşamları bel bacak karın ağrısı devam ediyor. Sorum şu; sizlerde ne zaman bu belirtiler azaldı veya yok oldu ?
Kasık ve bacak ağrısı transferden 8. Güne kadar devam etti gece artıyordu 8.gün regl olacakmış gibi kasık ağrım vardı kesin olacam dedim ama çok şükür 9. Gün pozitif gördüm bide kendinizi çok yormayın yordukça kasık ağrısı artıyor

Ben 8. Gün yarım doz ovitrelle vuruldum ertesi gün lekelenmem oldu ve aynı anda kasık bel ağrım arttı. Dün geçti hepsi transfer sonrası19. Gün yani. Koku hassasiyetim bulantım henüz yok. Ama eşime aşırı sinir olmaya başladım ota b.ka kızıyorum.

Belkide doğal Kyro olduğu için belirtim olmadi.
Transferden önce ilac kullanmadim ve transfer sonrasi sadece 1 utrogest fitili aliyorum. Yoğun Progesteron kullaninca gebelik belirtileri oluyormuş.
Ara ara koku hassasiyeti oluyor.
Hahahah, eşim iş seyahatinde. Evde olsa yemiştim etini budunu. Son günleri çok yoğun geçirdim

Pozitif çıkan arkadaşlarım belirti olarak keskin kasık ağrınız mı vardı yoksa hafif mi
Benim 3 transferim ilk tamsferim 2019 da oldu bir oglum var 4 yasinda ikinci transferim 2 ay once oldu negatif 5 gun once 3 tranferim oldu pozitif aldigim transferlerde hic karnim agrimadi ortak noktasi oydu negatif oldugunda cok agrim vardi

Kızlar bel ağrısı bende 4. 5. Gün vardı, bacak ağrısı genellikle akşamları kasılma şeklinde geliyor ve geçiyor. Kasık ağrısı hassasiyet şeklinde gün içi ara ara, bazen gün içinde bile hiç ısınamadım. Aşırı susama hali dudak kuruluğu, gündüz uykuları var. bekleyen arkadaşlara duyrulur beta sonucum çıktı 8. Gün 196. Darısı başınıza!

Son düzenleme:
Ben ilk aşırı silik idrar testini 4. Gün yapmış ve 5. Gün emin olmuştum. Ama önermiyorum. Çünkü kimileri 12. Gün 30 küsür betayla öğreniyor. Yani doktorumun bana dediği negatif pozitife döner ama pozitif negatife dönmez. Yani test yapıp da sonuç görmeyenler lütfen kafanıza göre ilaç bırakmayın. Rabbim bir kapı açar. Olacak şeyleri oldurmamazlık etmeyelim. Hayırlısı olsun hepimize

Kızlar bel ağrısı bende 4. 5. Gün vardı, bacak ağrısı genellikle akşamları kasılma şeklinde geliyor ve geçiyor. Kasık ağrısı hassasiyet şeklinde gün içi ara ara, bazen gün içinde bile hiç ısınamadım. Aşırı susama hali dudak kuruluğu, gündüz uykuları var. bekleyen arkadaşlara duyrulur beta sonucum çıktı 8. Gün 196. Darısı başınıza!
Ay çok sevindimmmm 😍😍😍

X