2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Selam kızlar🌸
Yazdıklarınızı hep takip ettim.Pozitif çıkan arkadaşlarımı tebrik ediyorum
Hepimiz birer anne adayıyız.Güçlü anneleriz.

14 mayısta transfer oldum.5.gün 1.kaliteli embriyom vardı.İnanın size regl ağrısı dışında hiç bir şeyim olmadı.Hatta olmadı dedim 3 gündür ağlıyorum
Arkadaşlarımın ısrarıyla kan testi verdim bugün 7.gün 23.82 çıkmış🥹🥹 4 yıla yakındır böyle değer görmedim.Cuma günü test günüm o zaman vereceğim inşAllah sağlıkla artar
İnşallah canım hayırlısı olsun ♥️🤲

Amin inşallah benimde pazartesi günü transfer günüm inşallah bende pozitifi görürüm 🙏🤲
Ben transfer olduktan sonra 41 tane fatiha suresi okumuştum canım
Ya halik
Ya bari
Ya musavvir esmalarını bolca okudum.
Kefir pancar elma balık bol yeşillik havuç çiğ kabak çekirdeği ceviz badem fındık dut kurusu tükettim
Zamanı gelmeden hemen test yapmaya girişme🥹

benim gibi kendini harap etme inan güven birde bebeğinle konuş pozitif sonucunu görelim🥹💞 Allahın izniyle

Eklentiler

• 1000087758.jpg
    1000087758.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 28
Ben transfer olduktan sonra 41 tane fatiha suresi okumuştum canım
Ya halik
Ya bari
Ya musavvir esmalarını bolca okudum.
Kefir pancar elma balık bol yeşillik havuç çiğ kabak çekirdeği ceviz badem fındık dut kurusu tükettim
Zamanı gelmeden hemen test yapmaya girişme🥹

benim gibi kendini harap etme inan güven birde bebeğinle konuş pozitif sonucunu görelim🥹💞 Allahın izniyle
Oh masallah ne güzel canım Allah'ım nasıp etsin inşallah 🤲🙏💙 yok canım yeni değil zaten benim transferim bu 4 transferim olucak inşallah 🙏 o yüzden hemen test yapmıyorum yani doktorum da uyardı çoğunlukla günü gelmeden yapma diye onda tecrubeliyim yani hayırlısı olsun inşallah hakkımızda

Yaptım. Positif cikti. Inanamıyorum ama resmen çıktı :KK200:
Inşallah hepmize bu ay şanslı gelir
Yaaa çok sevindim.Rabbim hayırlısiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 sağlıkla ilerlesin.Ayy inşallah ya pozitif olsun şanslı bereketli olsun inşallah sağlıkla pozitifi görürüz

Yaaa çok sevindim.Rabbim hayırlısiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 sağlıkla ilerlesin.Ayy inşallah ya pozitif olsun şanslı bereketli olsun inşallah sağlıkla pozitifi görürüz

İnşallah canim. Rabbim hepimizin kucağını doldursun.
Burdaki positif mesajlar beni motive etti. Cevremde kimse bilmiyor transfer olduğumu.
Hepiniz iyiki varsiniz

X