2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bugun benimde geldi korkmalimiyim bilmiyorum hemsirem normal dedi dun 8.gundu 342 cikmisti degerim
Bence normal kan sulandırıcı iğneler de yapıyor ben acile gittim dr detaylı baktı kanama yok dedi yerleşme kanaması olabilir iğneler yapabilir bazen içeride kalmış kan da çıkıyor çok ciddi kırmızı renkli kanama olmadığı endişelenmeyin 🙏

Merhaba kızlar ben 22 mayıs transfer oldım 5. Gün embriyosu ama bugün karın ve bel ağrım başladı regl olacak gibi dışarı çıktım arabaya bindim gezdim falan aceba ondan mı oldu korktum bu arada 2. Transferim ilki kimyasal olmuştu🥹
Hiç korkayın hem ilaçlar hem tedavi ağrıya sebep olabiliyor ben transfer günü arabayla uçakla yolculuk yaptım yürüdüm diğer günlerde aktiftim bebeğim tutundu çok şükür rabbim nasip ederse inanın her şey bahane ♥️

Eklentiler

• 1000010270.jpg
    1000010270.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 66
ben de düşükle sonuçlanan ilk gebelikte sürekli karnimda bir his ve hafif krampla yaşıyordum, o normal yolla olmuştu, bunda hissetmeyince yok sandım ama pozitif, bu hafta kese görmeye gidecegiz, bir şey hissetmeyip sonucu pozitif gelen çok var, bol şans size, en güzeli olsun, kycaginiz evladinizla dolsun🍀🐞✌️
Ne güzel hayırlısı olsun sol kasigim ve göğüslerim dışında bir şey hissetmiyorum 😂

Benim doktorum folik asit kullanma dedi, 400lük folat formunu kullanmamı istedi.. solgarınkini aldım ama kafamda soru işaretleri var tabi
yok olmasın ben de ona geçeceğim, folat zaten folic asid'in dönüştüğü şey yani hedef o, ama modern zamanda neredeyse yarimiz bir mutasyondan dolayı folic asidi folata ceviremiyormusuz, yani o yüzden folat olarak almak daha mantikliymis

Hiç korkayın hem ilaçlar hem tedavi ağrıya sebep olabiliyor ben transfer günü arabayla uçakla yolculuk yaptım yürüdüm diğer günlerde aktiftim bebeğim tutundu çok şükür rabbim nasip ederse inanın her şey bahane ♥️
Yaaaa öyle mi 🧡🌸hayırlısıyla olur inşallah demek ki her tedavide vücudumuz farklı tepkiler veriyor sizde yaşadınız öı böyle şeyler

yok olmasın ben de ona geçeceğim, folat zaten folic asid'in dönüştüğü şey yani hedef o, ama modern zamanda neredeyse yarimiz bir mutasyondan dolayı folic asidi folata ceviremiyormusuz, yani o yüzden folat olarak almak daha mantikliymis
Evet evet doktorum da öyle demişti ama bir kaç yerde de folat alınsa da ayrıca folic asit alınması gerekiyor diye yazılar gördüm..

Merhabalar cumartesi opu oldum bugün bu kâğıdı atmışlar çok detaylı bilgi alamadım bilenler yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• 6cdc531a-eb20-4103-8ed6-77e593bda667.jpeg
    6cdc531a-eb20-4103-8ed6-77e593bda667.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 64
Ya bende regenesis Max kullanıyorum acaba bitince bende mi folat alayım kafam karıştı şimdi

Yaaaa öyle mi 🧡🌸hayırlısıyla olur inşallah demek ki her tedavide vücudumuz farklı tepkiler veriyor sizde yaşadınız öı böyle şeyler
Evet benim şöyle oldu transferden sonra ilk bir kaç gün hiç sıfır belirti hatta neden belirti ağrı falan yok diye düşündüm kendimce 😬 sonra bel ve karın ağrısı oldu adet oldum olacam diye düşünüyordum WC gidip kontrol ediyordum ama aralıklı olup sonra geçiyordu bir gece hiç unutamıyorum aşırı sıcak basması oldu hava serin olmasına rağmen üzerimi çıkarıp uyudum son demlere doğru da gece çok idrara kalkıyordum su çok içiyorum onun da etkisi olabilir hafifte göğüs hassasiyeti olmuştu bunlar test günü yaklaşınca çıkan belirtiler hala bel ağrısı karın ağrısı aralıklı oluyor ilaçlarında etkisi çok negatif deneyimim olduğu zamanda da ağrılarım olmuştu ama bu seferki biraz daha farklı geldi açıkçası bilemiyorum hissi olarak mı öyle düşünmek istediğimiz için mi ama belirti de kişiden kişiye değişiyor tabi 🌸

Evet benim şöyle oldu transferden sonra ilk bir kaç gün hiç sıfır belirti hatta neden belirti ağrı falan yok diye düşündüm kendimce 😬 sonra bel ve karın ağrısı oldu adet oldum olacam diye düşünüyordum WC gidip kontrol ediyordum ama aralıklı olup sonra geçiyordu bir gece hiç unutamıyorum aşırı sıcak basması oldu hava serin olmasına rağmen üzerimi çıkarıp uyudum son demlere doğru da gece çok idrara kalkıyordum su çok içiyorum onun da etkisi olabilir hafifte göğüs hassasiyeti olmuştu bunlar test günü yaklaşınca çıkan belirtiler hala bel ağrısı karın ağrısı aralıklı oluyor ilaçlarında etkisi çok negatif deneyimim olduğu zamanda da ağrılarım olmuştu ama bu seferki biraz daha farklı geldi açıkçası bilemiyorum hissi olarak mı öyle düşünmek istediğimiz için mi ama belirti de kişiden kişiye değişiyor tabi 🌸
Bende ilk üç gün belirti yok diye ağladım ama bende de üşütme gibi geliyor sonra terliyorum ama ben strese bağladım şimdi de ayakta durunca dışarıda gezdim ağrım çoğaldı eve gelince daha iyiyim ama umutlanmak istemiyorum belirti aramak istemiyorum test gününe kadar sabır edeceğim dualarınızı eksik etmeyin 🙏🥹🌸🧡

Bende ilk üç gün belirti yok diye ağladım ama bende de üşütme gibi geliyor sonra terliyorum ama ben strese bağladım şimdi de ayakta durunca dışarıda gezdim ağrım çoğaldı eve gelince daha iyiyim ama umutlanmak istemiyorum belirti aramak istemiyorum test gününe kadar sabır edeceğim dualarınızı eksik etmeyin 🙏🥹🌸🧡
İnşallah miniğin sıkı sıkı tutunmuştur sana rabbim hepimizin bekleyişlerine ferahlık versin bence sende var gibi öyle hissettim inşallah doğru hissetmişimdir ☺️

Merhaba herkese güzel dileklerimi iletiyorum.Benim ilk tüp bebek denememde bebeğimin kalp atışını duyamadık ve 8. Haftada hamileliği sonlandırmak zorunda kaldım:KK43: iki tane daha embriyom vardı 17 mayısta transfer oldum bugün 9. Günüm ve kan tahlilinde 92 çıktı.Hamileyim ama o kadar çok korkuyorum ki yeniden aynısı olacak diye lütfen bana dua edin, bu sefer sağlıklı bir şekilde kucağıma alayım bebişimi

İnşallah miniğin sıkı sıkı tutunmuştur sana rabbim hepimizin bekleyişlerine ferahlık versin bence sende var gibi öyle hissettim inşallah doğru hissetmişimdir ☺️
Ay inşallah 🙏🙏🧡🧡🧡herkes gibi çok emek verdim tüplerimde şişlik vardı ilki olmadı ameliyat oldum ameliyatta bağırsağımı delmişler yoğun bakımda kaldım bir ay hastanede yattım 10 gün çorba bile içmedim neler yaşadım biraz iyi oldım ilk işim doktora gitmek oldu allahım nasip etsin isteyen herkese içinde de bana 🙏🥹

X