2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Siz öyle iyi anlıyorum ki😓 tüp bebek tedavisi ile 2015 yılında oğlumu kucağıma alacaktım ancak erken doğum sebebiyle 2 gün yaşadı sadece yavrum 😞 akciğer yetmezliğinden kaybettim. Sonra ayağa kalktım ve tekrar anne olmalıyım dedim hemen tedaviye başlamalıydım şehir dışındayken doktor ile telefon görüşmesi yaptığımda 6 ay beklemelisin dedi. Ben kabul etmedim döner dönmez muayeneye gittim. Muayene esnasında söyledikleri mucize gibiydi. Cennet meleğim giderken rahmimi temizlemiş kardeşi için uygun ortamı hazırlamıştı. İlk adetim sonrası hemen başladık tedaviye ve 2016 yılında kızım dünyaya geldi🥰 şimdi ise tekrar tedavi sürecindeyim. İçimizi ferah tutalım tevekkül edelim. Neler yaşadık ne günler geçirdik inanmaktan istemekten asla vazgeçmedik. Sizde vazgeçmeyin. ❤️ rabbim hepimizin gönlündeki muradı nasip etsin.
Başınız sağ olsun benim oğlum da tam bir ay yaşadı çok iyi anladılar mı size kızınız hafifletmiştir acınızı biraz da olsa ben hiçbir sebep olmamasına rağmen doğumdan sonra hiç hamile kalamadım yaşın 40 oldu ve hala uğraşıyorum bazen pes ediyorum bazen güçlü oluyorum ama genel anlamda baktığında gerçekten çok yoruldum

Merhaba kızlar ben 22 mayıs transfer oldım 5. Gün embriyosu ama bugün karın ve bel ağrım başladı regl olacak gibi dışarı çıktım arabaya bindim gezdim falan aceba ondan mı oldu korktum bu arada 2. Transferim ilki kimyasal olmuştu🥹

Doğru söylüyorsunuz insanın yaşadıkları ağır olunca sabırsız oluyor maalesef biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah'a kalmış 3 Haziran test günüm 2 Haziran küvezdeki oğlumu kaybedeli tam bir olacak yaşadığım acıyı biraz hafifletsem diye düşünüyorum belki de bu yüzden strese girdim çok fazla
Test günümüz aynı inşallah güzel haberler alırız 🧡🌸

Hayırlısı olsun canım idrar testi yaptın mı hiç benim daha önceki tüp bebeklerim 5 güne e. ve hepsi 5 gün idrar testinde görülmüştü şu anki 3 gün emriyosu ama 6 gün görünmedi o yüzden pek ümidim yok
Yok yapmadım canım elim gitmiyor korkuyorum galiba ama erken sanki 3. Gün embriyoları daha geç çıkıyor diye biliyorum zor ama dayanamamız lazım 🥹

Yok yapmadım canım elim gitmiyor korkuyorum galiba ama erken sanki 3. Gün embriyoları daha geç çıkıyor diye biliyorum zor ama dayanamamız lazım 🥹
Haklısın canım bence de yapma ben dayanamadım yaptım hata yaptım aslında transfer gününü saymazsak bugün 6 gün yani dün de 5 gün yapmış oldum gereksiz kendimi stresten streslere soktum yani

Sizde adet olacak gibi sancı var mı peki
Evet canım çok fazla var özellikle sol yumurtalık ağrım var göğüslerim inanılmaz şiş dokunamıyorum bile uçlara çok acıyor 2 ay önce diğer tüp bebeğimi daha da çok ağrım vardı sırtım belim her yerim kopacak gibiydi negatif oldu ama bu sefer diğeri kadar ağrım yok sadece kasık ağrısı ve şiddetli göğüs ağrısı yaşıyorum

Haklısın canım bence de yapma ben dayanamadım yaptım hata yaptım aslında transfer gününü saymazsak bugün 6 gün yani dün de 5 gün yapmış oldum gereksiz kendimi stresten streslere soktum yani
Beklemek zor hepimiz için ama çok erken test için gönlünü ferah tut biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah’ın taktiri🌸

Evet canım çok fazla var özellikle sol yumurtalık ağrım var göğüslerim inanılmaz şiş dokunamıyorum bile uçlara çok acıyor 2 ay önce diğer tüp bebeğimi daha da çok ağrım vardı sırtım belim her yerim kopacak gibiydi negatif oldu ama bu sefer diğeri kadar ağrım yok sadece kasık ağrısı ve şiddetli göğüs ağrısı yaşıyorum
Benimde diğerinde hiç ağrım sızım olmamıştı bu sefer Böyle olunca korktum yoruldum dışarı çıktım yanlış mı yaptım diye korktum açıkçası

Başınız sağ olsun benim oğlum da tam bir ay yaşadı çok iyi anladılar mı size kızınız hafifletmiştir acınızı biraz da olsa ben hiçbir sebep olmamasına rağmen doğumdan sonra hiç hamile kalamadım yaşın 40 oldu ve hala uğraşıyorum bazen pes ediyorum bazen güçlü oluyorum ama genel anlamda baktığında gerçekten çok yoruldum
Çok teşekkür ederim. Sizinde başınız sağolsun. Şefaatçi olacaklar inşallah. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Vardır bir hikmeti vardır bir bildiği. İçinizi ferah tutun transfer sonrası sıkı sıkı tutunun ona. Ondan tutunmasını beklemeyin siz ona yürekten tutunun ❤️ birbirimize güzel haberler veririz inşallah ❤️

Çok teşekkür ederim. Sizinde başınız sağolsun. Şefaatçi olacaklar inşallah. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Vardır bir hikmeti vardır bir bildiği. İçinizi ferah tutun transfer sonrası sıkı sıkı tutunun ona. Ondan tutunmasını beklemeyin siz ona yürekten tutunun ❤️ birbirimize güzel haberler veririz inşallah ❤️
Çok teşekkürler inşallah daha önce gebeliklerimde hissediyordum olduklarını ama bunda hiçbir şey hissetmiyorum her şeyin hayırlısı su akıp yolunu buluyor maalesef beklemekten başka çaremiz yok hayırlısı olsun

Merhaba bende dondurulmuş transfer bekliyorum da adetin kaçıncı günü transfer olacaksınız benim 15günüm hala tarih belirlenmedi
Merhaba canım hayırlı Olsun ♥️🌸 Adet çoktan oldum canım olduktan sonra yani bittikten sonra rahim kalınlaştırmak için ilaçlar veriyor doktor istediği kalınlaşma olduktan sonra tarih belirleniyor Allah'ın izniyle yarın inşallah 🤲🙏💙 kavuşacağım bende transferim var sabahtan

Çok teşekkürler inşallah daha önce gebeliklerimde hissediyordum olduklarını ama bunda hiçbir şey hissetmiyorum her şeyin hayırlısı su akıp yolunu buluyor maalesef beklemekten başka çaremiz yok hayırlısı olsun
ben de düşükle sonuçlanan ilk gebelikte sürekli karnimda bir his ve hafif krampla yaşıyordum, o normal yolla olmuştu, bunda hissetmeyince yok sandım ama pozitif, bu hafta kese görmeye gidecegiz, bir şey hissetmeyip sonucu pozitif gelen çok var, bol şans size, en güzeli olsun, kycaginiz evladinizla dolsun🍀🐞✌️

X