2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çok acelecisiniz. Çok erken test yapıp moralinizi bozuyorsunuz. 5. Gün embriyo ancak tutunuyor kana bile yeni yeni karışıyor. İdrar da ne çıkmasını bekliyorsunuz? Sonra kendinizi üzüp strese sokuyorsunuz eğer varsa o yavrucağı da strese sokup üzüyorsunuz. Kendinize de yazık ediyorsunuz. Lütfen canlanın ☺️ tabi ki negatif gelecektir. Ben geçen ki gebeliğimi 58’le öğrendim muhtemelen erken gebelik testinde bile çıkmazdı. Kan gününe kadar kendinizi motive edin. Burada erken idrar testi yapıp ilaç bırakmak isteyenlere kızıyorum. Biz ne zorluklarla çıkıyoruz bu yola. Aylarca tedaviyle uğraşıyoruz. 10 gün de bekleyin tadını çıkartın hamile gibi davranın hatta 🥰
Haklısın bende bu durumdayım 6gun negatif ve ilaçlarımı bırakmak istiyorum.artik ağrılardan bile kurtulmak istiyorum

Benim kadar bel ve sırt ağrısı olan var mı merak ediyorum hiç hayra alamet gibi değil bu kadar ağrı yaşayan varsa yazsın nolur bu neyin ağrısı anlama ben de yaşıyorum merak etme gayet normal ilaçlardan oluyor hatta geçen transferimde o kadar çok ağrım vardı ki kesin hamileyim dedim ama değildim

Ya canım ne guzel güzel dileklerin için teşekkür ederim ♥️😍🤲 inşallah pozitif sonuç alırız 😍 senin hangi hastane canım benim yakındogu üniversitesi Hastanesi 5 gün emriyosu taze transfer olucak canım bu sefer tek embriyo transferi olucam sen ?
İnşallah amin benim ♥️ 2 embriyo dondurulmuş ivox canim ilk transferindemi taze embriyo?

İnşallah amin benim ♥️ 2 embriyo dondurulmuş ivox canim ilk transferindemi taze embriyo?
Canım bu 4 transferim olucak inşallah 🤲🙏 Diğer transferlerimde taze dondurulmuş embriyo 5 gün emriyosuydu hepsi.Masalalh genelde ikizler daha çabuk tutar zor ama güzel bişey geçen sene benimde ikizlerim vardi erken doğumla Kaybettim 5 aylıkken coronodan anne karnından ayrılmıştı.Hayirlisi olsun inşallah ♥️☘️🤲😘

Canım bu 4 transferim olucak inşallah 🤲🙏 Diğer transferlerimde taze dondurulmuş embriyo 5 gün emriyosuydu hepsi.Masalalh genelde ikizler daha çabuk tutar zor ama güzel bişey geçen sene benimde ikizlerim vardi erken doğumla Kaybettim 5 aylıkken coronodan anne karnından ayrılmıştı.Hayirlisi olsun inşallah ♥️☘️🤲😘
Canim senin ikizler pgtlimiydi ? Suanki tazenide pgt yaptirdinmi?

Haklısın bende bu durumdayım 6gun negatif ve ilaçlarımı bırakmak istiyorum.artik ağrılardan bile kurtulmak istiyorum
Öyle söylemeyin. İdrar testi bizim durumumuzda çok yanlış. Geç tutunup tutunmadığını biliyor muyuz? Maalesef kararı bu şekilde tayin edemeyiz. Test gününe kadar sabırlı olun. İdrar testini unutun. Evet negatif olabilir yine. Ama siz gereken çabayı gösterdiğinizden emin olun. Ben hep diyorum ben çabamı gösteriyorum. Gerisini Rabbim bilir. O kan testinin 10-12. gün olmasının bir sebebi var. Yoksa doktorlar bilmiyor mu eczanede idrar testlerinin satıldığını. Lütfen kendinizi yıpratmak yerine tadını çıkarın. Ben 2 transferimde de olumsuz olmasını baştan kabul ettim ama kendime hep hamile muamelesi yaptım. Tadını çıkarttım. Sizde öyle yapın 🤗❤️

Canim senin ikizler pgtlimiydi ? Suanki tazenide pgt yaptirdinmi?
Pgt olarak bilmiyorum canım ben doktoruma o konularda hiç bişey sormadım fakat bütün yapılması gerekenleri yaptıklarını biliyorum .Şu ankilerde zaten dondurulmuş taze emriyo 5 gün emriyosu biz 4-5 tane dondurmustuk daha öncesinden zaten . Bakmışlardir diye düşünüyorum

Öyle söylemeyin. İdrar testi bizim durumumuzda çok yanlış. Geç tutunup tutunmadığını biliyor muyuz? Maalesef kararı bu şekilde tayin edemeyiz. Test gününe kadar sabırlı olun. İdrar testini unutun. Evet negatif olabilir yine. Ama siz gereken çabayı gösterdiğinizden emin olun. Ben hep diyorum ben çabamı gösteriyorum. Gerisini Rabbim bilir. O kan testinin 10-12. gün olmasının bir sebebi var. Yoksa doktorlar bilmiyor mu eczanede idrar testlerinin satıldığını. Lütfen kendinizi yıpratmak yerine tadını çıkarın. Ben 2 transferimde de olumsuz olmasını baştan kabul ettim ama kendime hep hamile muamelesi yaptım. Tadını çıkarttım. Sizde öyle yapın 🤗❤️
Doğru söylüyorsunuz insanın yaşadıkları ağır olunca sabırsız oluyor maalesef biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah'a kalmış 3 Haziran test günüm 2 Haziran küvezdeki oğlumu kaybedeli tam bir olacak yaşadığım acıyı biraz hafifletsem diye düşünüyorum belki de bu yüzden strese girdim çok fazla

Doğru söylüyorsunuz insanın yaşadıkları ağır olunca sabırsız oluyor maalesef biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah'a kalmış 3 Haziran test günüm 2 Haziran küvezdeki oğlumu kaybedeli tam bir olacak yaşadığım acıyı biraz hafifletsem diye düşünüyorum belki de bu yüzden strese girdim çok fazla
Yaşadıklarınız için çok üzgünüm 😢 yine de hayat bir yerden akmaya devam ediyor. Bu yüzden moral bozmak değil sağlam durmak lazım. Sizi kucaklıyorum 🥰

Siz öyle iyi anlıyorum ki😓 tüp bebek tedavisi ile 2015 yılında oğlumu kucağıma alacaktım ancak erken doğum sebebiyle 2 gün yaşadı sadece yavrum 😞 akciğer yetmezliğinden kaybettim. Sonra ayağa kalktım ve tekrar anne olmalıyım dedim hemen tedaviye başlamalıydım şehir dışındayken doktor ile telefon görüşmesi yaptığımda 6 ay beklemelisin dedi. Ben kabul etmedim döner dönmez muayeneye gittim. Muayene esnasında söyledikleri mucize gibiydi. Cennet meleğim giderken rahmimi temizlemiş kardeşi için uygun ortamı hazırlamıştı. İlk adetim sonrası hemen başladık tedaviye ve 2016 yılında kızım dünyaya geldi🥰 şimdi ise tekrar tedavi sürecindeyim. İçimizi ferah tutalım tevekkül edelim. Neler yaşadık ne günler geçirdik inanmaktan istemekten asla vazgeçmedik. Sizde vazgeçmeyin. ❤️ rabbim hepimizin gönlündeki muradı nasip etsin.

Yazdıklarınızı okuyunca gözlerim doluyor. Hepimiz o kadar güçlüyüz ki, bu anlatılanlar hep hatırlamamıza vesile. Sebepli veya sebepsiz şekilde çocuk sahibi olamayan, tüp bebeğe başvurmuş herkes hemen hemen aynı yollardan geçiyor. Tabi bazılarımız ilk seferde güzel haber alırken bazılarımız kaldırması çok güç travmalarla boğuşmuş. Ama hepimizin duası isteği aynı. Allahım herkese hayırlısını versin, kötüyü unuttursun, güzelliklere eriştirsin. Hepinize sarılıyorum ve çok dua ediyorum. 🙏

X