2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de bulent hocadayim haftaya benim de başlayacak ama benim genetik taramalı olacak .
Bize ilk başta sordular genetik taramalı ister misiniz diye hayır dedik ama şimdiki aklım olsaydı ilk baştan yaptırırdım şans daha yüksek bir daha bir daha aynı ilaçları kullanma ihtimali var , bakalım hayırlısı ☺️

Bize ilk başta sordular genetik taramalı ister misiniz diye hayır dedik ama şimdiki aklım olsaydı ilk baştan yaptırırdım şans daha yüksek bir daha bir daha aynı ilaçları kullanma ihtimali var , bakalım hayırlısı ☺️
Bana sormadı çünkü bi kürtajım bir de tutmayan denemem var. İkisi de tup bebek denemesi. Erkek inferlitesi kaynaklı benim bir de. O yüzden direk yapılacak dedi.

başka kim nereden yaptırıyor ?
fikir olur bize de..
Kayseri memorial tüp bebek merkezinde yaptırdım.48 bin tl tüp bebek işlem ücreti verdik / 28 bin ilaçlar iğneler tuttu ama benim tüp bebek raporumda vardı tabi muayane ücretim 850 tl idi erciyes hastanesinde doktorum işlemleri memorialda yapıyor.Ekstra ücret olarak transfer günü gebelik serumuna ödeme yaptı eşim 1300 tl olarak.Histereskopi ve laparoskopi oldum hsg çekildim bu arada şeker yüksek çıktı şekeri düzene koydum kasım ayından beri tüp bebek süreci içerisindeyiz.Maddi manevi zor bir süreç ama olsun bizleride sevindirsin Rabbim inşAllah 🙏🌸

Kayseri memorial tüp bebek merkezinde yaptırdım.48 bin tl tüp bebek işlem ücreti verdik / 28 bin ilaçlar iğneler tuttu ama benim tüp bebek raporumda vardı tabi muayane ücretim 850 tl idi erciyes hastanesinde doktorum işlemleri memorialda yapıyor.Ekstra ücret olarak transfer günü gebelik serumuna ödeme yaptı eşim 1300 tl olarak.Histereskopi ve laparoskopi oldum hsg çekildim bu arada şeker yüksek çıktı şekeri düzene koydum kasım ayından beri tüp bebek süreci içerisindeyiz.Maddi manevi zor bir süreç ama olsun bizleride sevindirsin Rabbim inşAllah 🙏🌸
anladım, teşekkür ederim.
inşallah canım Rabbim gönlüne göre versin.
Bursa hiç yok muu :KK43:

Merhaba canım, benim de eşimde sperm hareketsizliği vardı yani morfoloji sıfırdı. Benim amh iyiydi hormon testlerim normaldi rahim filmi iyi çıkmıştı. Gittiğimiz doktorun özel muayenehanesi vardı. Bize tüp bebek yapmanızı tavsiye ederim dedi. Allahtan ümidini kesme canım her şeyin bir çözümü var bu süreçte maddi olarak da manevi olarak da yorucu bir süreç olabilir. Allah yardımcınız olsun. ben Soranus tüp bebek merkezinde yaptırdım doktorum anlaşmalıymış burasıyla işlemleri kendisi uyguladı. Tüp bebek merkezine 70.000₺ verdik. İğneler 25.500₺ tuttu. Taze transfer olmadı diye dondurma ücreti 12.000₺ tüp bebek merkezine verdik. Korkma inan sonu güzel olacak canım. 🌸İğneleri de göbekten yapıyorsun videolarını izleyebilirsin youtubedan. Allah yardımcınız olsun 🤲🏻☺️
Ah benim canım eşimin 1milyon spermi var sahada mikroskop altında hareketli sağlıklı spermler var denildi evet çok yipranicaz ama sonu mutlu bitsin hepimizin bilgilendirme için teşekkürler bende paramı hazırlamaya çalışmam lazım aşağı yukarı 200bin gözden çıkartmak lazım sanırım ne olacağınıza bilmiyoruz iğneleri videoları olduğunu bilmiyordum hemen izliycem bakicam çok merak ediyorum kendim yapabilcekmiyim diye Allah razı olsun Rabbım şu gayretimiz insallh bir mucize gönderir 🤲🏻

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
@Asli47
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs
H hopebaby1 1 Mayıs212 Mayıs
M mercan6065 10 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
E ecegul 30 Nisan111 Mayıs
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
blahblah123 blahblah123 30 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
Bu listeye aslında embriyo gününü ve kalitesini de ekleyebilirdik

Öncelikle şunu bilmelisin ki stresle başa çıkmayı, modunu yükseltmeyi, moralli olmayı çözmeden tedaviye başlaman seni 1-0 yenik başlatır maça. Bu tedavi moral işi, stres üzüntü her şeyi kötü etkiliyor. İlaçların etkisini bile azaltıyor. Üzüntüden kurtulmalısın önce, bu şekilde olacağı varsa da zora sokarsın. Her şeyden önce moral. Geçen sene şubat ayında depreme o kadar üzülmüştüm ki yüksek dozda ilaç almama rağmen 1 yumurta bile çıkmadı benden. O yüzden önce modunu yükselt, sonra doktor görüşmelerini yap, içine sinen hekimle devam et. Dilerim sağlıkla kucağına alırsın bebeğini ❤️
Bu yorum bana çok iyi geldi, yüreğinize saglik

Ah benim canım eşimin 1milyon spermi var sahada mikroskop altında hareketli sağlıklı spermler var denildi evet çok yipranicaz ama sonu mutlu bitsin hepimizin bilgilendirme için teşekkürler bende paramı hazırlamaya çalışmam lazım aşağı yukarı 200bin gözden çıkartmak lazım sanırım ne olacağınıza bilmiyoruz iğneleri videoları olduğunu bilmiyordum hemen izliycem bakicam çok merak ediyorum kendim yapabilcekmiyim diye Allah razı olsun Rabbım şu gayretimiz insallh bir mucize gönderir 🤲🏻
Allah yar ve yardımcınız olsun. Şu dünyada sadece ölümün çaresi yok onun haricinde her şeyin bir çözümü oluyor. Amin canım Allah hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla bebek sahibi olmayı nasip etsin 🤲🏻🌸

Kızlar transfer gününü saymazsak bugün 6. Günüm bir kaç gün aralıklı bel ağrım oldu ve bugünde bel ağrısı hafif karın ağrısı oldu inşallah olumlu belirtidir 🥲

Öncelikle şunu bilmelisin ki stresle başa çıkmayı, modunu yükseltmeyi, moralli olmayı çözmeden tedaviye başlaman seni 1-0 yenik başlatır maça. Bu tedavi moral işi, stres üzüntü her şeyi kötü etkiliyor. İlaçların etkisini bile azaltıyor. Üzüntüden kurtulmalısın önce, bu şekilde olacağı varsa da zora sokarsın. Her şeyden önce moral. Geçen sene şubat ayında depreme o kadar üzülmüştüm ki yüksek dozda ilaç almama rağmen 1 yumurta bile çıkmadı benden. O yüzden önce modunu yükselt, sonra doktor görüşmelerini yap, içine sinen hekimle devam et. Dilerim sağlıkla kucağına alırsın bebeğini ❤️
bu yorumun çok aydınlatıcı ve samimi
Rabbim isteyen herkese nasip etsin
bilgi ve tecrübelerini paylaşır mısın rica etsem

X