2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İyi geceler kızlar prolutex iğne yapan var mı göbekten benim göbeğimde bezeler oluştu felaket açıyor nasıl iğnelere devam edeceğim bilmiyorum

Canım kızlar günaydın hepimize bol müjdeli haberler aldığımız birgün dilerim. Elinde ihtiyaç fazlası prolutex- progestan dex - lutinus fitil olan varsa yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba aynı gün transfer olmusuz. Hayirlisiyla güzel haber alalım insallah

Benide ekleyebilirsiniz

Hayırlı olsun Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın

Acaba kalçadan yaptırsak ara ara bi problem olur mu çünkü felaket yani birgünlük birşey de değil ki doktorum pozitif olursa 10.haftaya kadar devam edeceğimi söyledi
O konuda bir bilgim yok canım. Bana gebelik olursa ilaçların bir kısmına devam edicez dedi ama hangi ilaçlar olduğunu söylemedi

Salı Perşembe vericem garanti olsun diye bugün de normal kaset test alır koyulaşmaya bakarım diyorum dün lekelenme oldu canım çok sıkıldı benim hevesler işte hemşire normal dedi de bilmiyorum artık
Transfer günü hemşire bana dedi lekelenme olursa korkma normal diye. Tutunma belirtisi çünkü ay hadi güzel değerler al arkadaşım sağlıklı artışlar gör sağlıkla kavuşun birbirinize

O konuda bir bilgim yok canım. Bana gebelik olursa ilaçların bir kısmına devam edicez dedi ama hangi ilaçlar olduğunu söylemedi
İlk etapta benim corsasprin ve dekortu kesmişti ve prografı bırakmıştım. Kalçadan 5 günde 1 proluton vuruluyordum onu 7 güne çıkarmıştı. Eğer güzel devam etseydi başka ilaçları da çıkaracaklardı ama genel olarak böyle başlamıştı

Nekadar bir sürede bütün ilaçları kesiyorlar ki

Salı Perşembe vericem garanti olsun diye bugün de normal kaset test alır koyulaşmaya bakarım diyorum dün lekelenme oldu canım çok sıkıldı benim hevesler işte hemşire normal dedi de bilmiyorum artık
Normal o korkacak bir şey yok. Geçen sene benim de oldu. Birkaç gün sürdü. Açık kırmızı olmadığı ve artmadığı sürece sorun yok. Yalnız geçen sene bana kanama olunca kalçadan 1 seferlik depot iğne yaptırdılar ve mümkün olduğunca yatmamı istediler. Kanama bitince normal gündelik hayatına dönebilirsin dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…