2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bu arada kızlar bana pozitif gördüğün gün serum taktır dediler. Bugün eczanelerde bulamadım yarın serum taktıracağım. Transferden 5 gün öncede taktırmıştım. Birde kalp atışını duyduğum gün taktıracakmışım. Clinoleic diye bir serum aslında vücuda besin veriyorlarmış
Bu ilaç bana da verildi muhtemelen doktorumuz aynı Bülent tıraş , ama ilk yaptırdığım gün hafta sonuydu ve klinikler takmadı çünkü riskli bir ilaç yoğun bakım hastalarına ve tüp bebek hastalarına takılıyormuş biz taktıracak hastane bulamadık resmen özelde taktırdık ve çok yüksek rakama taktılar , bende eğer pozitifi görürsem tekrar takılacak kalp atışında tekrar takılacakmış

Merhaba arkadaşlar bende 2 Mayısta transfer oldum. 14 Mayıs test günüm fakat bugün inanılmaz adet sancısıyla birebir ağrım var umarım negatif sonucun belirtileri değildir. Burada bulunan bu mesajları okuyan herkese rabbim en hayırlısını versin. Beni de dualarınıza ekleyin lütfen 🌸

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
@Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
M mercan6065 10 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
A Asihbe 2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
@Kmsl066 Mayıs217 Mayıs

Merhaba arkadaşlar bende 2 Mayısta transfer oldum. 14 Mayıs test günüm fakat bugün inanılmaz adet sancısıyla birebir ağrım var umarım negatif sonucun belirtileri değildir. Burada bulunan bu mesajları okuyan herkese rabbim en hayırlısını versin. Beni de dualarınıza ekleyin lütfen 🌸
Belirtiler çok karışık oluyor canım aynı gün transfer olmuşuz bende kan vermeden önce adet olacağımı düşündüm bel karın ağrısı sonra dün gidip kan verdim 55 çıktı değer hiç onlara takılma 😊

Kızlar bu arada ben bugün gebelik testi yaptım evde fotoğrafı koyacağım şimdi düşünün yani dün 55 çıkmıştı ona rağmen silik çıktı idrar testlerine güven olmaz 200-300 lerde bile çıkmayabiliyor

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 28
Kizlar ben clenioc serumu transfer icin adetle gittigmden beri her hafta taktiriyorum halada devam ediyoruz doktorum 12.haftaya haftaya taktircak bagisiklik guclendirici. Benim ara ara lekelenmelerim hala devam ediyor hatta bugun br kere pihti geldi sonra kesildi yani rabbim nasip ettikten sonra hersey olucaktir siz yeterki gonlunuzu dilinizi her daim sukurle doldurun 💖💖

Kizlar ben clenioc serumu transfer icin adetle gittigmden beri her hafta taktiriyorum halada devam ediyoruz doktorum 12.haftaya haftaya taktircak bagisiklik guclendirici. Benim ara ara lekelenmelerim hala devam ediyor hatta bugun br kere pihti geldi sonra kesildi yani rabbim nasip ettikten sonra hersey olucaktir siz yeterki gonlunuzu dilinizi her daim sukurle doldurun 💖💖
Bende transfer günü taktırdım hamilelik serumu diye geçiyormuş sanırım vücut embriyoyu yabancı madde olarak görmesin atmasın diye sanırım aynı serum bu Elbette Rabbim nasipmetmişse olmazlar olur yoktan var eden sadece odur bugün test yapınca negatifi görünce bi üzüldüm ama herkes erken davrandığımı söyledi 3. Gün embriyosu geç yerşelebilirmiş yni kan testini bekliyorum belki değerim daha çok düşük ondan görünmedi teste inşAllah nasip olur bizlerede Rabbim pozitif görenlerin hayırla kucaklarına almayı nasip etsin 🙏🍀

Bende transfer günü taktırdım hamilelik serumu diye geçiyormuş sanırım vücut embriyoyu yabancı madde olarak görmesin atmasın diye sanırım aynı serum bu Elbette Rabbim nasipmetmişse olmazlar olur yoktan var eden sadece odur bugün test yapınca negatifi görünce bi üzüldüm ama herkes erken davrandığımı söyledi 3. Gün embriyosu geç yerşelebilirmiş yni kan testini bekliyorum belki değerim daha çok düşük ondan görünmedi teste inşAllah nasip olur bizlerede Rabbim pozitif görenlerin hayırla kucaklarına almayı nasip etsin 🙏🍀
Bnm 5.gun emriyorsu 8.gun kanda 210 cikmasina ragmen testte cok cok silikti ben kiplirmizi bekliyordum hic testi kafan takma canim

Nasip her şey gerçekten bir arkadaş var 4 kez denedi sorunda yok rahimde vs bütün serum embriyo glue aşı hepsini yaptırdı maalesef olmadı ben mesela transferin ilk günü günü birlik gittik Ankara’ya sabah 5.40 da uçtuk transferden sonra yemeğe git havaalanında yürü derken telefondaki adım sayar 6 km yol yürüdüğümü söylüyordu üstelik uçak rötar yaptı eve geldiğimizde sabah ezanı okunuyordu yorgunluktan bedenimi hissetmiyordum sonraki süreçte aile içi problemler yaşadım ağladım stresler zirveydi ihtimal vermedim olacağına herkes transferden sonra dinlen iki gün dönme vs demişti hepsinin alakasız olduğunu gördüm bu süreçte

Kızlar merhaba anneler gününüz kutlu olsun birşey sormak istiyorum acil yardım.
Şimdi transfer için ön hazırlık yapıyoruz estrofem filan kullanıyorum aşırı derece de kalça üstü bel ağrım var yaşayan oldu mu
Şimdi ben transfer hazırlığı yaptım ama östorjen yüksek çıktı iptal ettik yumurtlama olmuş transfer olacağım gün adet oldum hemen 10 gün erken adet oldum yani ve 5 gün ara vermiş olup hemen geri tedaviye başlamış oldum şimdi ise aşırı bel ağrısı var salı kontrolüm biraz da akıntı var sizde transfer öncesi bu oldu mu yaşayan var mı

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs🤰
@Kubra Avci
@Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs🤰
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs🤰
M mercan6065 10 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs