2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar bir şey soracağım. Mesela transferi olduk ya pozitif görünce kaç haftalık gibi görüyorlar. Transfer gününden itibaren mi sayıyorlar? Yoksa biri şey yazmış 2 hafta ekliyorlar transfer gününe yazmış?

Bemm beyaz serum 3 saat izotonkte yarim saatte toplam 3.5 -4 saatte takiyoruz. Evet takiyorlar saglik kabininde ama ben orda kalmak istemedgm ici evime giyor saglik kabinineki gorevli abla
Benim reçetemde şöyle yazıyor beyaz serumdan 4 ml çekilip izotonikle karıştırılıp takılacak , beyaz serumdan kalan atılacak , çoğu da atılıyor size ayrı ayrı mı dediler

Bemm beyaz serum 3 saat izotonkte yarim saatte toplam 3.5 -4 saatte takiyoruz. Evet takiyorlar saglik kabininde ama ben orda kalmak istemedgm ici evime giyor saglik kabinineki gorevli abla
Canım senin iki serumu da taktırıyorlar mı? Bizim ilacın içinde 4 ml çekip izotoniğin içine ekliyorlar. 1.5 saatte veriyorlar

Evet suan biz 3+6 yiz 1 mayis transferlee😀
Nasıl yaniiii 3 hafta 6 günlük mü? Yanlış mı anladım canım???
Bana da 1,5 saat dediler , ama riskli bir ilaçmış acil müdahale edilmesi gerekirse ev riskli olur hastane harici bence evde taktırmayın

Benim reçetemde şöyle yazıyor beyaz serumdan 4 ml çekilip izotonikle karıştırılıp takılacak , beyaz serumdan kalan atılacak , çoğu da atılıyor size ayrı ayrı mı dediler
Evet csnım benimde böyle. Bende yazdım az öncede. Senin yazdığını görmeden aynısını yazmış oldum.

H hopebaby1 M mercan6065 hayir ben once clineoic 500 mg olab serumu taktiyorm 3 saat sonra o bitiyor izotonik 500 luk taktiyoum o da yarim saatte bitiyor. Sizde kalan serumlar hepsi cop o zaman yazik gunah o kadar pahali ki bir de

kızlar bişey sorucam benim transferden beri çok değişik ama ayak parmaklarım hiç ısınmıyor buz gibi sürekli çoraplıyım kalın üstüm ama çok üşüyorum sizde de oluyormu

kızlar bişey sorucam benim transferden beri çok değişik ama ayak parmaklarım hiç ısınmıyor buz gibi sürekli çoraplıyım kalın üstüm ama çok üşüyorum sizde de oluyormu
yas transfer günü ve dün yani şki gün bende ısınamadım hele ayakkarımı bugn yeni yeni ısınıyo eger şimdide ateş basıyo gbi geliyo dogalgazda yanmıyo

Benimde öyle ayaklarım çok üşüyor birde akıntım çok fazla adet öncesi olduğu gibi şeffaf akıntı bu durumu yaşayan oldu mu acaba

X