2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Testler pozitif dün de yaptım koyulaşma vardı fakat 8. günden beri lekelenme oluyor özellikle sabahları koyu renk gün içinde pembe ve açık kahverengi ara ara geliyor canımı sıktı salı kan vericem perşembe 2. kanı vericem o zaman daha rahatlarim inşallah ne diyim
Bnmde lekelenmeleem oluyor hatta dun birz yuruyus yaptm eve geldim peceteye boyle pihti geldi bildigin dinlendim cok sukur br daha gelmedi bol bol dinlen doktor bana ilk lekelenmem olunca hemen prulotoj igne ve ednol fitile basladi

Yol yavrum ben bildigincamasir makinesine camaaie atiyorm aliyom bulask makonesni dolduruyom bosaltiyom kac kere egiliyorumdur kim bilir sadece dikkat ediyorum o kadar
Bende dikkat ederek yaptım bu zamana kadar kasık ağrısı yoktu öyle eğilip kalınca oldu biraz uzandım hemen yeni yeni geçti ondan

Biz artik normalden br tik daha fazla dikkat edicez herseyi yavas yavas yapicz hayirlisyla saglikla bebislerimizi kucagimza alalim 😍
Amin kuzum bende hiç belirti yok transferin 5.günündeyim daha çok güzel bi bekleyiş inşallah ilk denemem de pozitif alırım burda topicde hepimiz pozitif alırız inşallah 🤲🏻

Kızlar günaydın dün geceden beri karnımdan şiddetli ağrı var sanki adet olacakmışım gibi bir ağrı sabahta yanma oldu ve ağrım devam ediyor bugün transfer dahil 7.günüm normal mı acaba şimdiye kadar ufak tefek batmalar dışında bişey yoktu fakat böyle olunca morelim çok bozuldu 😔
Günaydın şuan aynı durum bende de var transfer günü hariç 5. Gündeyim bıçak saplanır gibi oldu önce sonrada sancı yapmaya başladı. Çok korkuyorum tutunamadimi diye 😭

Yol yavrum ben bildigincamasir makinesine camaaie atiyorm aliyom bulask makonesni dolduruyom bosaltiyom kac kere egiliyorumdur kim bilir sadece dikkat ediyorum o kadar
Bende öyleyim ya dikkat ediyorum ama çok öyle aman aman değil bence rahat olmak lazım yürüyüş de yapıyorum günlük işlerimi de 🥲

X