2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben bunu yapiyorum zaten canim kimyon veriyorum kendimde iciyorum doktorumuz onerdi bize kimyonu. Bizim gaz sorunumuzdan cok kabizlik sorunumuz var.
Anladım arkadaşım mamadan sonra su içirr bebişe veriyormusun arkadaşım gaz masajı var yapıyormusun arkadaşım kayısıı ye üstüne su iç bizimde oluyor kabızlık bol rezene kimyon kayısı tahin Zeytinyağ yiyorum arkadaşım arada iyi geliyor🙏🤲🐬

Evett canımm bugün pazar ve sütüm artar ümüdiyle en son 2 de mamaa verdim sürekli uyanıyor emZiriyorum gecee mamayı 11 gibii 90 cc vericem o saate kadar dayanabilirsem kalktıkça emziricem birde biriktirdiğim sağdığım sütüü vericem bakalım dayanırız mama sız umarım sen mamayı her emzirmede veriyormusun 🙏🤲🐬
Yok canım her emzirmede vermiyorum ben daha çok gece veriyorum bi de benim hazırda sağılmış sütüm yok emdiği için anca ona yetiyo

Memeler boşaldıktan ne kadar sonra tekrar doluyor acaba? çünkü bazen yarım saatte bir emmek istiyor doluyor mudur ki
2 saatte doluyor diye biliyorum ben, belki herkesin farklıdır kimileri pek sütlü oluyor, ama şu dönemde hem gaz olmasın diye yediklerimize dikkat edip hem nasıl süt yapacağız bilmiyorum bakalım kısmet

herkesin bebişinin uykusu azaldı herhalde bütün gün uyurdu gece 3-4 saat durur tekrar uyurdu şimdi uyumuyo ve katılarak ağlamaları başladı kıpkırmızı oluyo nefesi kesiliyo napcağımı şaşırdım birde emme sıklığı arttı hem gece hem gündüz

Yok canım her emzirmede vermiyorum ben daha çok gece veriyorum bi de benim hazırda sağılmış sütüm yok emdiği için anca ona yetiyo
Anladım arkadaşım bende günlük 3 4 keree o emerken diğer göğsü sağabilirsem arkadaşımM mesela ancak 60 70 cc süt çıkıyor düşün onuda akşam içiriyoımki ben mecbur sabah öle akşam gecee mamaa veriyorum yoksa uyanıyor zaten doymasaa Hiç uyuyamıyor sağlık olsun 🙏🤲🐬

2 saatte doluyor diye biliyorum ben, belki herkesin farklıdır kimileri pek sütlü oluyor, ama şu dönemde hem gaz olmasın diye yediklerimize dikkat edip hem nasıl süt yapacağız bilmiyorum bakalım kısmet
Evet 2 saat durmuyo ki benimkisi en fazla 1,5 saat duruyodur onun dışında emmek istiyo demek ki az süt çekiyor. Valla nasıl bi döngü bu bilemedim neresinden tutsam elimde kalıyo anlamadım hiçbir şey

Anladım arkadaşım bende günlük 3 4 keree o emerken diğer göğsü sağabilirsem arkadaşımM mesela ancak 60 70 cc süt çıkıyor düşün onuda akşam içiriyoımki ben mecbur sabah öle akşam gecee mamaa veriyorum yoksa uyanıyor zaten doymasaa Hiç uyuyamıyor sağlık olsun 🙏🤲🐬
Nasıl oturtucaz bu düzeni bilemiyorum emzirmek lazım sağmak lazım uyumamız lazım beslenmemiz lazım hepsini nasıl yapcaz bilemedim sağlıklı olsunlar inşallah🙏🏼

herkesin bebişinin uykusu azaldı herhalde bütün gün uyurdu gece 3-4 saat durur tekrar uyurdu şimdi uyumuyo ve katılarak ağlamaları başladı kıpkırmızı oluyo nefesi kesiliyo napcağımı şaşırdım birde emme sıklığı arttı hem gece hem gündüz
Birebir aynılarını yaşıyoruz

Bir doktora takipli misiniz
Bıngıldak
Boy kılo bas cevresı olcen
Sunu ye bunu ye soyle kılo alsın su mamayı yesin su kadar süt ıcsın ne bılım ıste
Baska seylerı takıp eden vs

ben devlete gıdıyorum muayenesı falan guzel ama baska seylerını takıp ettırmelı mıyız bılemedım

Bir doktora takipli misiniz
Bıngıldak
Boy kılo bas cevresı olcen
Sunu ye bunu ye soyle kılo alsın su mamayı yesin su kadar süt ıcsın ne bılım ıste
Baska seylerı takıp eden vs

ben devlete gıdıyorum muayenesı falan guzel ama baska seylerını takıp ettırmelı mıyız bılemedım
Daha yeni bulduk doktor mesela benim bebişin bıngıldağı dar dedi doktor takip edicez dedi baş çevresi ölçümünü takipte kalcaz dedi bence ettirmelisiniz

Daha yeni bulduk doktor mesela benim bebişin bıngıldağı dar dedi doktor takip edicez dedi baş çevresi ölçümünü takipte kalcaz dedi bence ettirmelisiniz

Ben de yarına randevu aldım bakalım ınsallah detaylı ılgılenır

Nasıl oturtucaz bu düzeni bilemiyorum emzirmek lazım sağmak lazım uyumamız lazım beslenmemiz lazım hepsini nasıl yapcaz bilemedim sağlıklı olsunlar inşallah🙏🏼
Aminn canım sormaa şuanda memede çekince ağlama krizine griyor sürekli emmek istiyor napçamı şaşırdım mamaa versem doyarda kabızlık oluyor sık verince sen yarın görüşte danışmanla bende alıcam arkadaşım Nasiose 🙏🤲🐬

Anladım arkadaşımm ben gün aşırı veriyorum D yi ama hergüne deneyim Oceann gündüz kalkıyor benim bebiş bazen gecede aç kalıyor sanırım mamada dahaa uzunn uyuyor memede yarım saatt emipp yarım saatt uyuyor kalkıyor 🙏🤲🐬
Dun ben bunla alakali bi yazi gormustum bi cok bebek mamayla uyuyomus dhaa uzun falan pes etmeyin emzirmeye devam diyodu yazida

Anladım arkadaşım mamadan sonra su içirr bebişe veriyormusun arkadaşım gaz masajı var yapıyormusun arkadaşım kayısıı ye üstüne su iç bizimde oluyor kabızlık bol rezene kimyon kayısı tahin Zeytinyağ yiyorum arkadaşım arada iyi geliyor🙏🤲🐬
Su icirmiyorum ben doktor gerek yok bi faydasi yok o suyun dedi.

X