2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben bu ayakta dolanmamıza yarayan ana kucagından almak ıstıyorum ama bu aylarda kullanılıyor mu hani oturamıyor ya normalde
Bide slingler var ama gereksiz pahalı ve çok stabil degil gevseyip sarkıyo çocuk sanki güvenemedim kanguru daha stabil geldi

İzledim videoyu canım yarın bi denicem
Burun temizleme konusunda da bende damla ve aspiratör yetmiyor diye düşünüyorum . Osman gönülal videosundan cesaretle denedim ve günde en az 1 kere yapiyorjm . Başta fark etmedi ama zamanla yıkadıkça daha rahat içinden kurumuş mukus parçaları çıkmaya başladı . Tabi büyüdükçe burunları da gelişir ondan da rahatlar ama biz epey rahatladık. Ve bence alıştırın temizlemeye yıkamaua hasta olduklarında da burunlarını böyle açmak iyi olur. 2.5 ml 2.5 ml sıkıyorum arkadan patpat vurup sonra aspiratörle biraz çekiyorum yine gelecek olan varsa kolayca geliyo

Canım bilmediğiniz bir sıkıntısı mı var acaba ? Detaylıca baktı mı doktor ? Yediğin bişey mi ağır geliyor söyle bir hafta falan laktozsuzlara geçip hafif beslensen köfte tavuk et ıspanak dereotu ekmek vs Bebek de yoruluyordur illaki uyumaya ihtiyaçları vardır ona da yetmez ki o uyku :KK43: Allah yardımcın olsun
Yapıldı aslında kakasından örnek alınıp laktoz toleransına bakılmıştı.. çoook sağol🙏🏻

Burun temizleme konusunda da bende damla ve aspiratör yetmiyor diye düşünüyorum . Osman gönülal videosundan cesaretle denedim ve günde en az 1 kere yapiyorjm . Başta fark etmedi ama zamanla yıkadıkça daha rahat içinden kurumuş mukus parçaları çıkmaya başladı . Tabi büyüdükçe burunları da gelişir ondan da rahatlar ama biz epey rahatladık. Ve bence alıştırın temizlemeye yıkamaua hasta olduklarında da burunlarını böyle açmak iyi olur. 2.5 ml 2.5 ml sıkıyorum arkadan patpat vurup sonra aspiratörle biraz çekiyorum yine gelecek olan varsa kolayca geliyo
Bana doktorum hırıltı duyduğun zamanlar yap hergün yapma demişti burun temizleme işini.

Bebeği pamukcuk olanlar mikostatin diye bi damla verdiler ama kaç gün kullandınız bi hafta olacak bizim tamamen gitmedi dilindeki beyazlık 🙄

Basta fark etmıyor cok demek
Cunku ben de 1 2 kez yaptım bir tarafta var o duzelmıyor zamanla yumusucak demekkı

Ben de bunla basladım gecmedı baska doktora gitmiştik genel muayene ıcın ona sordum o da 2 farklı damla yazdı buna da devam et dedi gene gecmedı bu bastakını kesım yanı bıo yı gene daha ıyı oldu bebem

Merhaba ben 9 mart ta dogum yaptim. Bebegim 2 ay 13 günlük. 40 günlükten beri bebegim kakasını en fazla 3 4 kere kendisi yaptı. Ya uyarma Yada fitille yapiyor. Ve bunu 4 5 günde bir yaptiriyorum. Hani doymuyordur diyorlar. Doyuyor eminim kilosunuda iyi aliyor. Boyle bir durum için Dr gidilirmi gidersek ne çözüm yapiyorlar. Yoksa yaptiklarimi devam mi edeyim. Zamanla düzene girermi
Tabi ki doktora gidin bu zamana kadar neden gitmediniz?Sadece anne sütüylemi besleniyor?Çocuk artık alışmış uyarma ile yapmaya kendisinin yapması lazim.Doktora götürün neden böyle sebebini anlayın ona göre çocugunuzu tedavi eder kendi yapmaya başlar böyle devam etmemeli sürekli.

Ben de bunla basladım gecmedı baska doktora gitmiştik genel muayene ıcın ona sordum o da 2 farklı damla yazdı buna da devam et dedi gene gecmedı bu bastakını kesım yanı bıo yı gene daha ıyı oldu bebem
Ne için kullanıyorsunuz biz hem bi gaz damlası hem de günde 1 bunu kullanıyoruz 5 damla

X