2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 16. Gündeyim kanamam yok ama hergün günlük pedin yarısına denk gelecek şekilde birden kan geliyor ama miktarı cok az . Sizde de oluyor mu o tarz

Günde 1 defa kullandım b
Ay marka model icin tesekkurler benım okuduklarım yorumlar hıc iyi degıldı ona bakayım
bel destekli olmasına dikkat et ama çok rahat oluyor bu haliyle , alınca videosuna bakarak takarsın başta biraz karışık geldi bana

Sadece onu kullandığı günler oldu yani bugün ben de vermeyeyim bakalım ne olcak bizimkide huzursuz bunu verdiğimden beri
Sikayetvar sitesinden arastirabilirsin boyle bisuru sikayet var . Benimki sadece huzursuzda degildi bas bas bagiriyodu morariyodu bagirmaktan. Cogu ebeveyn o sekilde sikayette bulunmuş zaten.

Kızlar kötü kokulu akıntısı olan var mı? En son doktora gittiğimde enfeksiyon yok dedi ama benim sürekli aşağıdan kötü koku geliyo hemde baya çok dikişlerden mi acaba bilemiyorum yaşayan var mı?

Kızlar kötü kokulu akıntısı olan var mı? En son doktora gittiğimde enfeksiyon yok dedi ama benim sürekli aşağıdan kötü koku geliyo hemde baya çok dikişlerden mi acaba bilemiyorum yaşayan var mı?
Akıntım halen devam ediyor benim 34 gün oldu ama lohusa akıntısı olurmuş oymuş sanırım şuan devam eden. Koku olayını ben hiç anlayamadım. Zaten emzirmeydi terlemeydi bebeğin kusmasıydı kendim duştan bile çıksam iki saate kötü kokuyorum🙄 o yüzden kötü koku olup olmadığını hiç anlayamadım enfeksiyondan korkmuştum bir dönem hatta dikişlerim kahverengileşmişti ödüm kopmuştu enfeksiyon kaptı diye akıntım vardı kokuyu da anlayamamıştım ama arkadaşım eğer enfeksiyon olursa emin ol anlarsın aşırı kötü kokar demişti. Şehir dışında olduğum için kendi doktoruma gidemem diye hiç gitmedim hastaneye ama eğer şüphen varsa riske atma git göster için rahat etsin. Ben 2 hafta üst üste gitmiştim doktoruma. Kaybedeceğin tek şey vakit olacak sonradan pişman olmaktansa git kontrole canım🌸

Dikişlerin dıştaysa eğer ayna ya da fotoğraf çekerek kontrol et istersen görünce anlarsın zaten sanırım

Dikişlerin dıştaysa eğer ayna ya da fotoğraf çekerek kontrol et istersen görünce anlarsın zaten sanırım
Dikişlerime bakınca tam ortada açıklık görüyorum canım serçe parmağı büyüklüğünde o nedir çözemedim doktorum en son geçen hafta baktı bi sorun yok demişti enfeksiyon kapmıştım 1 hafta antibiyotik tedavisi gördüm kontrole gittim geçmiş dedi. Ama koku olayı inanılmaz rahatsız edici hatta ped değiştirirken banyoyu kokutuyo o derece tekrar mı enfeksiyon kaptı anlamadım aynadan bakınca gördüğüm tek şey o ufak açıklık

Bebegı pamukcuk olan annelet bakabılır mı

Bebegımın dilinin arkasına dogru sankı yara var ve yanak iclerinde beyaz pöturcukler var bu mu pamukcuk acaba ama az bişi

Dikişlerime bakınca tam ortada açıklık görüyorum canım serçe parmağı büyüklüğünde o nedir çözemedim doktorum en son geçen hafta baktı bi sorun yok demişti enfeksiyon kapmıştım 1 hafta antibiyotik tedavisi gördüm kontrole gittim geçmiş dedi. Ama koku olayı inanılmaz rahatsız edici hatta ped değiştirirken banyoyu kokutuyo o derece tekrar mı enfeksiyon kaptı anlamadım aynadan bakınca gördüğüm tek şey o ufak açıklık
Açıklık dediğin dikişlerde mi? Yoksa vajina kısmında mı? Vajina kısmında ise o normalmiş bende de halen eskisi gibi değil açık duruyor.
Ama bu derece bir koku oluyorsa vakit kaybetmeden git derim

Kızlar normalde jilet kullanan birisi olarak doğuma giderken genital bölge temizliğimi yapmıştım. Doğumum çok zor oldu malum fazlasıyla iç dış dikişim var. Bu nedenle doğumdan sonra jilet kullanmaya temizlemeye cesaret edemedim. 35 gün oldu hayatımın en pis dönemini yaşıyorum sadece batikon ve su ile temiz tutmaya çalışıyorum ama sonuçta uzayan kıllar ne kadar temiz tutulabilir artık özellikle de 40 kontrolüne gitmeden önce muhakkak temizlenmem gerekir dışta gördüğüm bir kaç dikişim iyileşmiş fakat göremediğim diğer dikişlere jilet bir zarar verir mi ne yapmalıyım? Sizler nasıl yaptınız ya

Açıklık dediğin dikişlerde mi? Yoksa vajina kısmında mı? Vajina kısmında ise o normalmiş bende de halen eskisi gibi değil açık duruyor.
Ama bu derece bir koku oluyorsa vakit kaybetmeden git derim
Yok açıklık dikişin atıldığı perine bölgesinde vajina açıklığıyla makatın ortasında tam ben bi doktora sorayım valla tükendim artık doktorlara gitmekten☹️

Kızlar normalde jilet kullanan birisi olarak doğuma giderken genital bölge temizliğimi yapmıştım. Doğumum çok zor oldu malum fazlasıyla iç dış dikişim var. Bu nedenle doğumdan sonra jilet kullanmaya temizlemeye cesaret edemedim. 35 gün oldu hayatımın en pis dönemini yaşıyorum sadece batikon ve su ile temiz tutmaya çalışıyorum ama sonuçta uzayan kıllar ne kadar temiz tutulabilir artık özellikle de 40 kontrolüne gitmeden önce muhakkak temizlenmem gerekir dışta gördüğüm bir kaç dikişim iyileşmiş fakat göremediğim diğer dikişlere jilet bir zarar verir mi ne yapmalıyım? Sizler nasıl yaptınız ya
Ben sezeryan oldum bilemiyorum nasıl oranın dikişleri bence makasla kısaltma yapabiliyorsan yap yoksa da yakının birine yaptır
Tehlikeli olabilir

Kızlar benim annem gitti
Akşamdan sabaha 24 saat olmadı daha ben perişan oldum
Ne kendime kahvaltı hazırlayabildim ne akşama yemek yapabildim ne uyudum ne başka bir şey
Hiç bir şey yapamıyorum resmen ya emziriyorum ya altını değiştiriyorum ya da kucağımda uyukluyor bıraktığım anda başlıyor ağlamaya
Ne yapacağım bilmiyorum
Bir benim eşim mi yardım etmiyor ev işlerine anlamadım.. Sizin eşleriniz nasıl benim gibi tek kalan var mı nasıl baş ediyorsunuz :KK43:

X