💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Merhaba, siz de nova art’ta transfer oldunuz sanırım. Ben de Mehmet Hoca’nın takibindeyim. 22.04’te 2 adet 5. Gün embriyosu transfer edildi. 02.05’te beta hcg 128, 04.05’te 390 çıktı. 10 gün sonra ultrasona gel denildi. Siz hangi aşamadasınız? 9. Haftaya kadar takip orada yapılıyor. Sonrasında nerede devam edeceksiniz? Karar verebildiniz mi ?
Hayırlı olsun canım 🙏 ben ahmet hocayla devam edeceğim nasip olursa 🙏

Merhaba, siz de nova art’ta transfer oldunuz sanırım. Ben de Mehmet Hoca’nın takibindeyim. 22.04’te 2 adet 5. Gün embriyosu transfer edildi. 02.05’te beta hcg 128, 04.05’te 390 çıktı. 10 gün sonra ultrasona gel denildi. Siz hangi aşamadasınız? 9. Haftaya kadar takip orada yapılıyor. Sonrasında nerede devam edeceksiniz? Karar verebildiniz mi ?
Selamm ben de hatice hocada transfer oldum 13 nisanda. 9.haftaya kadar mı takip ediyolarmış kalp atışı duyulunca bırakmıyorlar mı? Bir hafta sonra kalp atışına gidicem de ona göre diğer doktordan randevu alayım diyordum

Kizlar ben yurtdisinda yasiyorum 29 nisan Istanbulda 5. Gun embriyosu transfer edildi bana. Bugun dayanamadim test yaptim cok korkuyorum cunku hicbisey hissetmiyorum. Testte hamilesin cikti dijital test almistim ve bu hamile olduğumu gösteriyor 1-2 haftalik tutunmadan sonra sayiliyor yani 1 ve 2 haftalik arasi diyor. Cok korkuyorum ya belkide dogru degildir kan verecegim carsamba gunu. Yarinda proluton igne gunum
Tebriklerrrr 🥳🥳🥳 doğrudur bence test çok teknolojik görünüyor 😂

Kızlar bir şey sorucam bu oksapardan mı ne bılemıyorum göbek kısmında şişkinlik var mormluklar oluştu hep aynı yere mı denk geliyor anlamıyorum bacaktan yapsam morarıyor doğuma kadar devam bıde 😅

Selamm ben de hatice hocada transfer oldum 13 nisanda. 9.haftaya kadar mı takip ediyolarmış kalp atışı duyulunca bırakmıyorlar mı? Bir hafta sonra kalp atışına gidicem de ona göre diğer doktordan randevu alayım diyordum
8-9 haftaya kadar takip diye hatırlıtorum canım. Ben 6 da duydum kalbi. Yine çağırdı

Kızlar selam, perşembe keseyi göreceğim ama içim rahat değil hala, görmeden rahat etmek mümkün değil sanırım. Kasık ağrılarım oluyor arada, onun dışında hiçbir belirti yok kanama leke vs. Sizde de kasık ağrıları devam ediyor mu? Bugün transferden sonra 16.günüm. Bir de değer düzenli artıyorsa boş gebelik/dış gebelik/kimyasal gebelik gibi bir sıkıntı olmaz değil mi? Günler geçmiyor bi mutluluktan uçuyorum bi stresten gözüme uyku girmiyor 🤦🏼‍♀️😂 sizde durumlar nasıl?

Kızlar ev işleri yapan var mı? Ben eğilme, uzanma içeren ve güç uygulanması gereken işleri yapmıyorum. Ağırlık kaldırmıyorum. Ev işleri kalıyor böyle olunca da. Eşim yapıyor sağolsun da.
Kalsın kalsın yapma kuzum. Eşim yapabildiğini yapıyor. Ben yemek yapmıştım bi de yerleri mopla silmiştim. Kanamam gelmişti

Kızlar selam, perşembe keseyi göreceğim ama içim rahat değil hala, görmeden rahat etmek mümkün değil sanırım. Kasık ağrılarım oluyor arada, onun dışında hiçbir belirti yok kanama leke vs. Sizde de kasık ağrıları devam ediyor mu? Bugün transferden sonra 16.günüm. Bir de değer düzenli artıyorsa boş gebelik/dış gebelik/kimyasal gebelik gibi bir sıkıntı olmaz değil mi? Günler geçmiyor bi mutluluktan uçuyorum bi stresten gözüme uyku girmiyor 🤦🏼‍♀️😂 sizde durumlar nasıl?
Benim de kasık ve bel ağrım var. Önceki gebeliğimde de olmuştu. Arada geçiyor sonra geri geliyor. Güzelce göreceksin keseyi. Evhamlıyız çok. Kimyasalda düzensiz artış. Onu biliyorum. Diğerlerini bilmiyorum ama

Slm arkadaşlar bende 5 nisanda transfer oldum. Cuma günü kalp atışı duydum ama bu lekelenme kanama beni çok üzüyor. 3 kez yaşadım dün ki biraz fazlaydı. Doktorum olabilir diyor ama çok mutsuzum

X