💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benim de kasık ve bel ağrım var. Önceki gebeliğimde de olmuştu. Arada geçiyor sonra geri geliyor. Güzelce göreceksin keseyi. Evhamlıyız çok. Kimyasalda düzensiz artış. Onu biliyorum. Diğerlerini bilmiyorum ama
Gerçekten hiç tadını çıkaramıyorum, bir yandan bebek eşyaları bakıyorum bir yandan komplo teorilerine. Dün çok iyiydim gececen beri içim sıkılıyor, rahat yok bize sanırım 🤦🏼‍♀️

Sonucum ciktiiiii😍😍♥️♥️ 157 değerim varmış 😍😍 doktorum salı günü tekrar test istiyor 2 kat artış görmemiz lazım dedi. ♥️♥️ İnşallah herşey güzel olacak ♥️♥️♥️♥️🐣🐣
Çok sevindim canım hayırlı olsun.
Maşallah
Bende şimdi randevu aldım yarın sabah 8 buçukta test vermek için. Rabbim bana da nasip etsin bu değerleri.

Gerçekten hiç tadını çıkaramıyorum, bir yandan bebek eşyaları bakıyorum bir yandan komplo teorilerine. Dün çok iyiydim gececen beri içim sıkılıyor, rahat yok bize sanırım 🤦🏼‍♀️
Bebek eşyası bakmamaya çalışıyorum. Canım iyi olsun da en güzeli alınır. 3 ayı geçince alıcam. Öncekinde hastane çıkışı suluk filan almıştım bir heves. Şimdi de beklemeyi düşünüyorum. Ben de önceki gece hiç uyumadım. Ağladım. Eşim de çok kötü oldu. Sabah test verdim iyi çıktı. Belirtim geçmişti önceki gün. Bir şey oldu sandım. Ama test için giderken yolda tekrar döndü belirtim. 😃😃 geçebilir belirti, hiç olmayabilir de. Bunu anladım. 🙏❤️Bol dua, tevekkül.

Çok şükür yolunda cuma günü gittim 10 gün sonra kalp atışı için bekliyorum dedi 😍sende durumlar nasıl bende bulantılar azaldı inşallah kötü bişey değildir
Maşallah maşallah canım 😍 ben tüm belirtileri yaşıyorum, biraz zorlanıyorum canım. Cuma kalp atışını duyduk çok şükür kuzum 🙏

Kızlar ev işleri yapan var mı? Ben eğilme, uzanma içeren ve güç uygulanması gereken işleri yapmıyorum. Ağırlık kaldırmıyorum. Ev işleri kalıyor böyle olunca da. Eşim yapıyor sağolsun da.
Ben hiçbir iş yapmıyorum annemde kalıyorum erken doğum hıkayem olduğu için de annemde kalıcak bırakmıyorlar hem doktorumda burada eşimde şehir dışı gıdıp gelıcek ıkı hafta da bır ayy benım ıcın çok zor sımdıden evımı çok özledım🥹

Kızlar selam, perşembe keseyi göreceğim ama içim rahat değil hala, görmeden rahat etmek mümkün değil sanırım. Kasık ağrılarım oluyor arada, onun dışında hiçbir belirti yok kanama leke vs. Sizde de kasık ağrıları devam ediyor mu? Bugün transferden sonra 16.günüm. Bir de değer düzenli artıyorsa boş gebelik/dış gebelik/kimyasal gebelik gibi bir sıkıntı olmaz değil mi? Günler geçmiyor bi mutluluktan uçuyorum bi stresten gözüme uyku girmiyor 🤦🏼‍♀️😂 sizde durumlar nasıl?
Benim kasık agrilarim geçti. Ama endişeler hiç bitmiyor. Cuma günü kese görmek için gidicem. Çok fazla düşünüp kendini strese sokma. İnşallah bebislerimizin kalp atışlarını duyacağız

Kızlar 20 si transfer günüm. 6. Gün embriyosu cuma günü kontrolüm var. Sadece kese mi gorunuyor. Kalp atışı da duyulur mu. Siz kaçıncı hafta da duydunuz kalp atisini

X