💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar ilk deneme tutmazsa ve dondurulmuş embriyolarınız varsa ikinci transferi hemen adet sonrası olabiliyor musunuz? Yoksa bir süre beklenmesi mi gerekiyor? 2. Transferi ne kadar ara ile oldunuz acaba:KK43:
İlki negatif olunca hemen adet oluyorsunuz, bir kez daha adet olduktan sonra tekrar başlıyor süreç. 2 adet, 1.5 ay gibi

Canım ilk testini paylaşır mısın?
Benim 10. Gün çok çok silikte. Böyle mi oluyor acaba ilk testler.
IMG_9803.jpeg

Burada çok silik fotoğraftan anlasilamayabilir bile🙈 bgn biraz daha koyulaştı şükür.

Benim de 2-3 gün çok fazla oldu, hastaneye yazdım. Günlük ped takma, sık sık çamaşırını değiştir, herhangi bir krem falan sürme dediler. Bu şekilde hafifledi. Geceleri sadece çamaşırla yatıyorum sanki hava alması da iyi geldi.
Canım sonucun belli oldu mu? 🙏

Eklentiler

• IMG_20240506_032819.jpg
    IMG_20240506_032819.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20240506_032416.jpg
    IMG_20240506_032416.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 40
Canım seninki normal kaset test erken test değil senin ki kesin var , erken test yapsaydın daha koyu sonuç alırdın ♥️🤩🌸
Canım bugün kan vermeye doktora gittim devlete.
Dr tutturdu keseye bakalım belki görürüz.
Karından keseye baktı göremedi.
Hem transferin 10. Günü yani 4 haftalık oluyor, hem karından bakti, görünmemesi normal ama yine de içimi şüphe kapladı.
Burası ilçe olduğu için kanlar merkeze gidiyor sonuç yarın çıkacak, inşallah pozitiftir.

Hem transferin 10. Günü yani 4 haftalık oluyor, hem karından bakti, görünmemesi normal ama yine de içimi şüphe kapladı.
Burası ilçe olduğu için kanlar merkeze gidiyor sonuç yarın çıkacak, inşallah pozitiftir.
Canım testin gayet belli. Pozitif. Kese için çok çok erken değil mi? Dr tüp bebek doktorun mu?

Kese için çok çok erken canım doktor gereksiz heyecan yapmış 😂 bence pozitif sonuç alacaksın , içine kurt düşmesin hiç 🌸

Canım doktor bana 5+5 te baktı vajinal olarak öyle görebildi. Takma kafana, görünmek için daha zamanı var ❤️

Biz bile o doktordan daha tecrübeliyiz. Transferin 10. Gününde kesenin görünmediğini biliriz. Sen kafana takma kuzum. Doktor tuhafmış bence. Testin pozitif 🧿😍❤ görüyorum

Canım testin gayet belli. Pozitif. Kese için çok çok erken değil mi? Dr tüp bebek doktorun mu?

Kese için çok çok erken canım doktor gereksiz heyecan yapmış 😂 bence pozitif sonuç alacaksın , içine kurt düşmesin hiç 🌸

Canım doktor bana 5+5 te baktı vajinal olarak öyle görebildi. Takma kafana, görünmek için daha zamanı var ❤️

Biz bile o doktordan daha tecrübeliyiz. Transferin 10. Gününde kesenin görünmediğini biliriz. Sen kafana takma kuzum. Doktor tuhafmış bence. Testin pozitif 🧿😍❤ görüyorum
Sağolun kızlar.
Kaset Test fobisi oluştu bende yıllardır negatif göre göre, ondan ikinci idrarı da yapamıyorum. Yarın kan sonucunu bekliyorum.

Moralinizi lütfen bozmayın. Bebişiniz belki geç tutunuyodur. Lütfen vücudunuzastres yüklememeye çalışın. Ben yarın test günüm bu sefer hiç test yapmadım. Bakalım hakkımda hayırlısı ne olacak.
Elimizden geleni yapıyoruz. Gerisi Allah' a kalmış. Sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah
Orasi oyle bugun resmen butun dunyam basima yikildi ve bunu kendi ellerimle yaptim

Canim cok tesekkur ederim amin insallah❤️❤️❤️ Allahim isteyen herkese nasip etsin insallah ❤️❤️ doktoruma sordum dediki normal evet ama yerlesme kanamasi demedi.. carsambaya kadar nasil bekleyeceksem catliyorum merakimdan ama testlerim dun pozitif cikiyodu. Neyse hayirlisi olsun hepimiz icin ❤️ yalniz olmadigima o kadar cok seviniyorumki iyiki varsiniz hepiniz
Benimde 8 gün peceteyle silerken kanama gelmisti doktora msj attim git test yap dedi yaptim ve 111 cikti oda yerlesme kanamasidir dedi bende oncesinde erken gebelikte ogrendim bugun 12 gunum

Arkadaşlar benim bugün transferden sonra 3. Günüm belirtim yok hiç , siz de nasıl oldu , belirti olmayıp hamile kalan var mi
Herkeste aynı olmuyor. Benim 5. Gün kasık ağrısı olmaya başladı. Bazı arkadaşlar hiçbir şey hissetmedi. Bunları düşünüp strese girme bebeğin seninle sadece böyle düşün. İnşallah hayırlı haberlerini alırız.

X