2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kızlar günaydın bebeği tek kat mı giydiriyorsunuz çift kat mı sizler
Çıt çıtlı iç zıbın üstüne alt üst takım ve çorap giydiriyorum. Evin içi sıcak kat kat giydirmeye gerek yok. Doktorum kendi kıyafetlerinden 1 kat fazla giydirsen yeter dedi. Soğuk değil sıcak hasta eder.

Alta bir zıbın üste tulum bitti gitti hafif serin olursa battaniye atıyorum erkek çocuğu sıcak sevmez demişler doğru biraz 😅 iki kat giydirince isilik oldu çocuk soyunca geçti

Alta bir zıbın üste tulum bitti gitti hafif serin olursa battaniye atıyorum erkek çocuğu sıcak sevmez demişler doğru biraz 😅 iki kat giydirince isilik oldu çocuk soyunca geçti
Evet canım erkek bebekler kızlardan daha serin ortamda dursun diyor çocuk doktorları
Kızlar spinal anestezi sonrası bel ağrısı kaldı mı sizde?
hiçbir sıkıntım yok şükür 🙏🏻 anestezi ile alakalı kalıcı bel ağrısı hiç duymadım

Teyzemin gelinin kız kardeşinin oğlu aspiratör sesine alışmış gece bile alıyorlarmış dikkat et canım valla alışırsa mutfaktan çıkamazsın🙂
Ahahah valla bi ara esim dedi mutfağa koltuk atalım burda yatalım diye 😆😆😆 ama öyle çokta tutmuyorum. Yemek yapmak yemek azıcık dinlenmek için felan biraz kurtarıcı oluyo 🥲🥲

Arkadaşlar rica ediyorum şubat anneleri grubumuz konusunu farklı anneler grubunda konuşmayalım. Minnosu arkadaşımız sevdiğimiz bir grup arkadaşımız neticede yeni doğum yapmış bir kadın karşımızda. Evet sitemizde grup kurmak yasak ancak zaten hepimiz kadınız yasak olmasaydı ben grubu kurmak isterdim bir kurucu olarak fakat yasak olduğu için kurmadım ve bu konuda uyardım. Zaten arkadaşımız da mesajlarını geri çekti ben uyarınca, banlanmasını istemedim burada annelikle ilgili konular konuşuyoruz ve tecrübeli bir anne karşımızdaki ondan alacağımız bilgiler de vardı neticede diğer arkadaşlarımız gibi. Rica ediyorum mart grubunda bu konu konuşulmasın bu şubat anneleri grubunun konusu orayı meşgul etmeyelim. orada da yeni doğum yapmış anneler var farklı bilgiler almak isteyebilirler meşgul olmasın grup. Arkadaşımız size de mesaj atmış olabilir burada yaptığı tek şey grup kuralı dışında bir adım atmış olması ama zaten geri çekti mesajlarına. Çok kötü bir şey yapmış gibi lanse edilmesini anlamıyorum karşımızdaki yeni doğum yapmış bizim gibi bir anne.. ve zaten süreli bir şekilde banlandı, zaten bebek sebebiyle işimiz başımızdan aşkın üyemizi ötekileştirmeyelim lütfen kimsenin kalbi kırılmasın bir damla bile olsa süt veren insanlarız bir bebeğin rızkının kesilmesini istemeyiz seviyorum sizleri❣️❣️❣️

Bugün oğlumu emzirdim. Bir biberon da süt sağdım. Sonra uyutup babasına emanet edip kuaföre gittim. Saç baş birbirine karışmış beyazlarım alıp yürümüştü. Kesimdi boyaydı nasıl iyi hissettim anlatamam. Kızlar bebenizi mümkün mertebe kocanıza kitleyin kendinize bakın:) mutlu anne mutlu çocuk mottomuz:))

Bugün oğlumu emzirdim. Bir biberon da süt sağdım. Sonra uyutup babasına emanet edip kuaföre gittim. Saç baş birbirine karışmış beyazlarım alıp yürümüştü. Kesimdi boyaydı nasıl iyi hissettim anlatamam. Kızlar bebenizi mümkün mertebe kocanıza kitleyin kendinize bakın:) mutlu anne mutlu çocuk mottomuz:))
Ohh mis 😍😍😍Bende aynısını yapacağım inşallah 🤣😁😁

X