2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bugün de pusetten yardım dilendik daldı gibi bakalım kaç dk 😅
Bu puset bebek arabasının üstündeki dimi sanki benimki iki büklüm oluyor onda gıdığı çıkıyor yatınca bükülüyor nasıl sizde rahat oldu bebiş 😅

Ben pusete koyup mutfağa alıyorum. Kombi aspiratör vs sesine güzel uyuyo. Mutfaktan çıkarayım desem hemen uyaniyo
Tüm tuşlara basıyorum 🤣 20 dk uyumuş 😩
Bu puset bebek arabasının üstündeki dimi sanki benimki iki büklüm oluyor onda gıdığı çıkıyor yatınca bükülüyor nasıl sizde rahat oldu bebiş 😅
Bana da hiç rahatmış gibi gelmiyor o ya arabaya bağlayınca falan da pek durmuyor zaten sallanınca uyuyakalıyor gibi. Şimdi de öyle anı kurtarmak için koydum 20 dk uyumuş 🤣

Regnesis gebelik boyunca içtim içeriği güzeldi ebe arkadaşıma sordum elenatal emzirme dönemi daha iyi dedi

Evet elenatal emzirme dönemi daha iyiymiş bende demiri düzgün içmiyorum ya çünkü öncesi sonrası yediklere dikkat etmek gerekiyor takip edemiyorum 😅

En iyisi oymuş emzirme dönemi bende alayım inşallah işe yarar
Evet bende bitirince ondan alacağım 🙏🏻

Bi iki kişi var bakmak isteyen onları değerlendireceğim aileden bakacak kimse yok maalesef kayınvalidem vefat etti bi sene önce annemde çalışıyor 😔2 ay raporla uzatıp sonra başlayacağım
Başınız sağolsun canım 🙏🏻🙏🏻 inşallah güvenilir biri olur

X