2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    293
Elbetteki hersey yaradanin takdirinde fakat orta görünen ve görünmeyen oyunlarjn döndüğü bi gerçek. Bende yıllarca bebek için mücadele etmiş kadınlardan biriyim. Her tedavimde allahim senden istiyorum kullandığım ilaçlar gittiğim doktorları vesile kıl diye dua etmişimdir. Hadi bu bebek işi takdiri ilahi. Peki şeker hastalığı? Bunu bize Allah verdi deyip kabullenmemek de gerekiyor çünkü bazı hastalıklar bizim yaşam şeklimizle Meydana geliyo. Birde körü körüne sadece Allah bizi korur yanilgisina da düşmemek gerekli. Elbette sonsuz kuvvetle inanıp guvenicez fakat gazzenin durumu da açık. Allah bi saniye içinde herseyi alt üst edemez mi şuana kadar ettiği gibi. Dünya üstünde yaşadığımız zaman içinde filistinlilerin imaninin üstünde bi iman hiç bi toplulukta olmadığına da şahit oluyoruz. Peki Allahin sonsuz gücü varken neden bu vahşet yaşanıyor? Bizlerin ebabil olmamızı istiyor bekliyor. Yani imansa iman. Filistin halkı hepimizi ezer geçer bu konuda. Anlatmak istediğim biz üstümüze düşeni yapicaz tedavi bazı şeylere gözümüzün açık olmasi düşünmek ve oyunlara gelmemek. Tüm elimizden geleni yapicaz ve her daim Allaha güvenerek devam edicez. 🤌
Öncelikle Bebek olayi için yazdım sadece
Hastalıkların olunmaması için önden tedbirli olmak gerekir sonrasında da tedavisi yok diyip de uygulanması gereken tedaviden kaçmamak gerekir
Ben hekimim canım bilim insanıyım bahsettiğin yanılgıya düşecek en son insanlardanım 🤣 Filistin olayındaysa Allah’ın bi bildiği vardır diyeceğiz benim görüş acıma göre istese tabiki evreni yok eder o ayrı bi mesele
Bende zaten aynı şeyi yazıyorum önden tedbir sonra tedavi kaçarak değil 😊

Tevekkül..
tıbbın yetersiz kaldığı nice durum var, bilimin de akıl sır erdiremediği şeyler var. Kendi kendine çok rahat hamile kalan biriyim ama hepsini kaybettim, 10. Haftadan öteye gidemedim, dedik ki tüp bebek deneyelim bizim yumurtalar iyi eşlesemiyorlar herhalde 😃 olmadı olmadı, bütün genetik testlerim yapıldı hiç bir sey yok. Doktorumuz o dönem doğurana kadar devam dedi. Son başarısız denememizde dedim ki bırakıyorum herkes anne baba olacak diye bir kaide yok rabbimin hazinesi çoktur bize de bir mücevher düşer elbet. Ertesi ay hamile olduğumu öğrendim 🙏 zaten konu Aşıdan çıkmış olabilir ama daha büyük bir resim var onu görememekten bahsediyoruz aslında. Bilimi esas alırken aklı mümkün kılan rabbimizden şaşmıyoruz 🙏
Ama söylediklerinize göre avengers son filmindeki gibi evren çoğalıyor bazılarını öldürelim peki sağlık bakanlığı da mı bunun için de bu aşılara okey diyor
Ya da onlar öldürmeye çalışsa rabbim istemese ölür muyuz kafam da deli sorular 🤔

Ama söylediklerinize göre avengers son filmindeki gibi evren çoğalıyor bazılarını öldürelim peki sağlık bakanlığı da mı bunun için de bu aşılara okey diyor
Ya da onlar öldürmeye çalışsa rabbim istemese ölür muyuz kafam da deli sorular 🤔
Ben fikrimi beyan ettim konu açılınca ☺️Dünyada yaşanan bir pandemi vardı ve o aşıların yeterince saha araştırması yapılmadan bizlere dikte edildi. Güvenilirliği tartışılır aşıları olduk hepimiz ve sonrasında insanlar bir sürü sorun yaşadı ben de o kişilerden birisiyim. Hayatımda farklı olan tek şey aşıydı haklı olarak buna bağlıyorum. 😊

Ben fikrimi beyan ettim konu açılınca ☺️Dünyada yaşanan bir pandemi vardı ve o aşıların yeterince saha araştırması yapılmadan bizlere dikte edildi. Güvenilirliği tartışılır aşıları olduk hepimiz ve sonrasında insanlar bir sürü sorun yaşadı ben de o kişilerden birisiyim. Hayatımda farklı olan tek şey aşıydı haklı olarak buna bağlıyorum. 😊
Bende kendi fikrimi söylüyorum her şeyin hayırlısı diyerek kendi açımdan bu konuyu burda bırakıyorum 🤗

Mamak Yusuf Balda yaptırdık memnunuz canım. Çok çabuk iyileşiyor bir iki gün huzursuz olur sonra hiçbirşey yokmuş gibiydi. Erken yaptırmanı tavsiye ederim. İğne haricinde birşey hissetmedi
Canim bende sünnet araştırıyorum bal kliniği sürekli instagramda sponsor düşüyor öncelikle geçmiş olsun. Oğlunuz kaç kg di işlem ne kadar sürdü eski usul dedikleri şeklinde mi yaptı doktor iyilesme suresi nasil oldu tedavi anlatır mısın müsait olduğunda 🥰

Selamün aleyküm, benim de 3.çocuğum mart doğumlu diğer ikisi de alerjikti katı diyetler yaptım bu bebişim de öyle kıvranıyor kanlı kaka az egzama var belirtilerimiz hacamat sürecinizle ilgili burdan veya özelden dönerseniz çok sevinirim hangi bölgeden oldu ağladı mı nasıl iyi geldi önceki belirtileriniz neydi vs 😊
Aleyküm selam özelden yazdım size
Canim bende sünnet araştırıyorum bal kliniği sürekli instagramda sponsor düşüyor öncelikle geçmiş olsun. Oğlunuz kaç kg di işlem ne kadar sürdü eski usul dedikleri şeklinde mi yaptı doktor iyilesme suresi nasil oldu tedavi anlatır mısın müsait olduğunda 🥰
Yenimahalle devlet hastanesinde çocuk cerrahıda yapıyormuş. 2gün önce arkadaşım yaptırdı 1 yaşında bebeği işlem kısa sürmüş.
Bende yaptıramadım hala tam ayarlıyoruz bir terslik çıkıyor kalıyor. Gidip görüşücem yenimahalleye bakalım

Aleyküm selam özelden yazdım size

Yenimahalle devlet hastanesinde çocuk cerrahıda yapıyormuş. 2gün önce arkadaşım yaptırdı 1 yaşında bebeği işlem kısa sürmüş.
Bende yaptıramadım hala tam ayarlıyoruz bir terslik çıkıyor kalıyor. Gidip görüşücem yenimahalleye bakalım
Devlet 1 yaş altına bakmıyor sanirim biz 3 aylık olduk🥰

X