2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    293
Yarım gün alıyorum
Yemeğini yiyip geliyor
Tüm gün gelse de öğlen dışardan hazır bi şeyler söylüyorum
Beni de sinirlendiriyorlar dün mesela sözüm ona mutfak balkon bahar temizliği yapalım dedik ama 2.5 saat balkon düzenledi mutfağı hiç yapamadı çok sinirlendim
Çünkü istiyorlardı dolaplara bi gun mutfağa bi gun ona bi gun buna bi gun 5 bine bahar temizliği yapsınlar bende sinirlendim
Akşamlara çocuğum uyuyunca bi saat bahar temizliğimi dolap icin ince işleri kendim yapacağım o sadece toz silme makine camları halletsin
Mallesef iyi niyetli değiller her şeyden para almanın peşindeler
Mesela çamaşırlar birikmiş katlamamisim çamaşırlarda dağ olmuş diyor bekliyor ki para verip katlatayim evet dedim ben katlarım onu
Halbuki yarım gün yaptığı temizlik benim çocuk olmadan önce 2-3 saate yaptığım temizlik

ben de izin almaya karar avukatım adli tatil bitene kadar izin kullanacağım yazı rahat bebeğimle geçireyim dedim maddi olarak zararı olacak bana ama bugünlerde değerli

Düzgün birini bulmak çok zor herkes firsatci olmuş benim abla 6 yildir geliyor Allah ondan razi olsun ama o kadar zor bulmustum ki. Biraktigi anda yanarim onun gibisini bulamam

Hep aynı o zaman… Kaç kişi denedim.İyi birilerine denk gelmek zor varsa da bence boş bırakmıyorlardır ki bize denk gelsin

Temizlik ve yemek için çağordığınız kişilere ne kadar ödüyorsunuz kızlar? Günlük mü haftalık mı nasıl oluyor?

Temizlik ve yemek için çağordığınız kişilere ne kadar ödüyorsunuz kızlar? Günlük mü haftalık mı nasıl oluyor?
Ben 2 haftada bir tam gün alıyorum normal temizlik işte sil süpür falan arada da camlar, 1200 tl veriyorum. Haftalığa çevirmeyi planlıyorum ama çünkü yapamıyorum pek kendim

Biz de ıkınma yok beslenme sonrası rahat geğiremiyor umarım son pik haftaları yaşıyoruzdur gaz konusunda bu aylarda bitmesi gerekiyordu yani 3,5 4,5 en kötü 5 aya kadar ay sonunda 4 aylık olacağız bazen sizin düşündüğünüzü emin olun ben de düşünüyorum annelik insanı yıpratıyor eşlerimizle tartıştığımız zamanlar oluyor onlara kızdığımız anlar oluyor bazen ben de sesimi yükseltiyorum özellikle inat edip uyumadığında veya ben çok açken huysuzluk yapıp kucak istediğinde en azından annenize içinizi dökmüşsünüz çok şükür bebeklerimiz sağlıklı bir kere ben de dedim çocuk yapmak bana göre değilmiş sanki dedim çünkü tek başıma bakıyorum destekçim yok o yüzden çok yoruluyorum ama hep böyle devam etmeyecek gün geçtikçe büyüyorlar gözümüzün önünde gözlerine bakınca bu düşündüklerimden dolayı pişman oluyorum hele o gülüşü beni bitiriyor zaten sonra diyorum o daha bir bebek sana muhtaç onun suçu ne sen istedin sen yaptın bakmaya mecbursun ihtiyaçlarını karşılamaya mecbursun onun bir günahı yok elbette ağlayacak derdini ağlayarak anlatacak oyun isteyecek uykusuz bırakacak ama büyüdüler mi rahatlayacağız inşallah eşim işten geldiğinde işte bazen sallayıp o uyutuyor bazen o kadar alışmışım ki sürekli benim uyutmama eşim gelse bile çocuğu ona bırakmayı unutuyorum kendim uyutuyorum yatırıyorum eşim gayet rahat da yani sonra dank ediyor aklıma ağrılar hatırlatıyor eşime veriyorum al salla uyut diyorum ben eski hayatımı sadece gezme konusunda özlüyorum böyle çocukta sürekli evde olmak beni çok bunaltıyor sürekli gezmek istiyorum eşimle sadece izinli olduğu günlerde gezebiliyoruz sabahları bel ağrısıyla uyanıyorum spinalin etkisi var sanırım vücudumun her yeri ayrı ağrıyor yani öğrene doğru toparlıyorum akşama yine pestilim çıkmış bir şekilde yatağa giriyorum sürekli kısır döngü içindeyim hepimiz öyleyiz dua ediyorum artık Allah'ım güç kuvvet ver kızıma rahat bakabileyim diye çocuktan sonra birçok evlilik çatır diyor bunu ben de çocuktan sonra fark ettim ay çok şükür o durumlara gelmiyoruz ama kafanızda kuruyoruz alıp başımı gideceğim olmuyor böyle akşam eşim gelince kafamdaki bütün düşünceler bitiyor olur mu öyle şey siz de hakkınızı helal edin

Benkmkıde hep aglıuor yatmak ıstemıyır kucak kucak dolasıyoruz dün gece kabus gıbıydı 1 de yattı saat bası 10 dak uyumadan en son 5 te daldı sabah 6 da uyandı

Evet ya ben de alacam ama burası çok yagıslı olduğu kadar dıyorum gecıyorum bu yıl böyle olsun ıkı çocuk olunca kadına haftada 1200 tl vermek bana zor gelır cocuklsrkmım bır eksıgını alırım yanı

Kızlar ben yine sütümün olmamasına taktım.Su bebebao marka eller serbest pompasını aldım.Son şans olarak poşet pumping deneyeceğim.Eger yine de artmazsa yapacak bir şey yok demektir.Bu eller serbest pompalardan deneyen var mı

Ben de perdeleri açmazsam ev temiz perdeler açılınca camların hali ortaya çıkıyor her yer kuş pisliği toz çamur
Sleepy ile iş tutuyorum, benim gibi temizlik hastasına bu süreç çok zor, yorucu.
Dediğiniz gibi kimseyi bulamıyorum onların arkasında gezmekten daha çok yoruluyorum ve çok fazla yorum yapıyorlar benim evimi temizlerken başkasının dedikodusunu yapıyor Allah bilir yarın gittiği başka evde benim dedikodumu yapacak. Neymiş çok pismis de falan filan. E ben temizleyemiyorum ki senden yardım istiyorum, hayrına da gelmiyorsun. Ben kazanmıyorum günde 1500 lira para. En çok dedikodularına kızıyorum.

Haklısın bende slepy elımde toz alıyorum arkasaına robot olduğu kadar günlük böyle gecıyor camlar banyo tuvalet ıcın mutfak nasıl olacak bılmem dolap ıclerı kadın dolap ıclerıne gırmıyır dıs tan saygara

Ben bırakrım süt ısını ederse emıyor etmezse zorlama yok sankı zehır verıyoreun zorladıgınds ağlamalar bagırmalar kendılerını gerı atmalar

İnce iş yapmıyorlar ki zaten işin kabasını öyle ya da böyle ben de yapıyorum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…