2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
Evet ağlayınca da noldu niye ağlıyor aç mı altı mı kirlendi bi yeri mi ağrıyor. Demiyorlar ki düzenini bozduk
Ay benim kv de öyle. Emzirip gelmisim ki biliyor emzirdiğiMi o esnada bebe ağlıyo aç dimi ondan ağlıyo yok yeni emzirdim ya diyorum hiç beni dinlemiyor sanki esek anırıyo acıktı herhalde diyor çıkarıp sıkacam suratına memeyi al sana aç bebe diye 😅

Maşallahhh maşallah böyle olsun canımı yesın Döğer türlü herkesı bana yollamsı delırtıyor gercı 78 yasında losemı hastası evınde oldu mı tek basına canı tek yemek ıstemıyor altbtarafı bır fazla tabak koyuyorum bazen demekk kı bayıyor kendı annen bır durumda olsa cırpınırsın
Evet haklısın, biraz anlayis aslinds istediğimiz ❤️
Seninde hakkin ödenmez, insallah evlatlarından da ayni hürmeti görürsün canım

Ay benim kv de öyle. Emzirip gelmisim ki biliyor emzirdiğiMi o esnada bebe ağlıyo aç dimi ondan ağlıyo yok yeni emzirdim ya diyorum hiç beni dinlemiyor sanki esek anırıyo acıktı herhalde diyor çıkarıp sıkacam suratına memeyi al sana aç bebe diye 😅
Aahahhaha ya bazen cinnet geliyor gerçekten 😪

Benim durum öyle oldu eşim arkadaşlarını çağırdı uyardığım halde bak yapma akşam kimseyi davet etme dediğim halde 14 kişi geldi bana geçen ay. Çocuk ağlama krizine giriyor uyumuyor ayakta saatlerce gezdirmekten içerden yanlarına gelemedim
Ne kadar düşüncesiz etrafımızdaki insanlar.İnsan küçücük bebeği olan kadının evine o kadar kalabalık gelir mi yahu.Hadi birkaç kişi geldiler diyelim en azından eli dolu gelsinler.O da yok.😕Kimse kimsenin halinden anlamıyor.Bu ara ben de arka arkaya misafir ağırladım.Temizlik, ikram hazırlığı sonra yine temizlik derken canım çıktı.Vallahi ben yıldım misafir ağırlamaktan.😩

Merhaba siz hangi ölçüyü aldınız acaba göğüs ölçünüz ne ? Ben 28 mm istettim henüz gelmedi ama Büyük mü olur diye ikilemde kaldım göğüs ucunuz nasil
Merhaba Gögüs ucum standart 28 almıştım önce büyük geliceğini tahmin ettm ama bedenleri olduğunu bilmiyordum göğüs ölçüsü değilde göğüs ucu ölçüsüne göre alınıyormuş zaten onu ölçmekte zor özel cetvelleride var 28 geldi hiç sağmadım hemen göğsüme koydum 3-5 saniyelik açtım gögüs ucunun etrafınıda çekince büyük geldiğini anladım aynı gün iade oluşturdum ertesi günü gelip evden aldılar iadesi çabuk oldu Allah'tan sonra 24 sipariş verdim 10 gün sonra geldi eğer gögüs ucumuz büyükse 28 olur küçükse 24 olur

Ne kadar düşüncesiz etrafımızdaki insanlar.İnsan küçücük bebeği olan kadının evine o kadar kalabalık gelir mi yahu.Hadi birkaç kişi geldiler diyelim en azından eli dolu gelsinler.O da yok.😕Kimse kimsenin halinden anlamıyor.Bu ara ben de arka arkaya misafir ağırladım.Temizlik, ikram hazırlığı sonra yine temizlik derken canım çıktı.Vallahi ben yıldım misafir ağırlamaktan.😩
Misafir düşünmez ki eşim çağırmış hepsini insanlar da gelir yani. Bende hala ağırlıyorum bi bitmediler. Bide ben bekarken alışık değilim böyle misafir olaylarına ailemleyken kırk yılın başı gelirlerdi bize misafir o da birer aile felan yani ben sıkılıyorum bünyem kaldırmıyor misafir olayını. Görmedim çünkü böyle kalabalık gruplar bilmem ne

Demir ilaçlarının mamadan 1 saat önce ya da 1 saat sonra verilmesi gerekmiyor mu 🙃?Sağlık ocağındaki ebe hanım öyle söylemişti.
Banada çocuk doktorumuz öyle dedi ama zaten sabah aç uyanıyorlar direk demir verip bir saat sonra emzirirsem ağlamaktan bayılır artık bir saat aç zaptetmek zor bir yol izlicem artık

Misafir düşünmez ki eşim çağırmış hepsini insanlar da gelir yani. Bende hala ağırlıyorum bi bitmediler. Bide ben bekarken alışık değilim böyle misafir olaylarına ailemleyken kırk yılın başı gelirlerdi bize misafir o da birer aile felan yani ben sıkılıyorum bünyem kaldırmıyor misafir olayını. Görmedim çünkü böyle kalabalık gruplar bilmem ne
10. Misafir grubumu ağırladım dahası da var bitmedi.Yeter artık demek istiyorum.Ya ne bileyim bebekli eve çok kalabalık gidilmez , çok fazla oturulmaz ,geç saatte gidilmez vs ama bunlar sadece bizim umrumuzda sanırım.Cok isterdim hayır diyebilmek

Kötü ben hala depresyondayım üç buçuk ay oldu ama geçmedi malesef.. pek iyiye de gitmiyorum sanki napcam bilmiyorum
Misafirler gelmek istiyor hepsine lohusa depresyonundan çıkamadım kötüyüm kusura bakmayın dedim hep eşimde nereye kadar diyor o da beni anlamıyor öyle geçiyor günler
Sen kimseyi takma insanlar ne düşünürse düşünsün önemli olan sen ve bebeğinin boşver

X