Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    127
Oğlum kafasını çarptı kaşı çatladı resmen acile götürdüm hemen
Doktor bir şey yok dedi ama yine de mr çektirdim
Kafa travması olabilir demiş müşahade altına alalım dediler
Birkaç saat bekledik eve geldik
Kusma, unutkanlık , bilinç bozukluğu vs yok gibi 9da oldu 5 saat geçti bir şey yok şükür. Ama korkuyorum. Hep düşer bu sefer kanayınca çok korktum. Dua edin 🙏🏻
Çok geçmiş olsun canım ama kanaması iyi kanamiyinca kan toplar şişer çok ağırr bnim oğlumda öle olyo çok hareketli kanamiyinca çok daha agryo kan topladı için tekrardan geçmiş olsun canım 🌺🤲

Günaydın kızlar daha önce yazmıştım ama arada kaynadi bebek Arabası konusunda gerçekten ciddi yardıma ihtiyacım var ya şimdi bizim arabamız yok hastane vs her yere ben yanlız giderim öyle bir araba arıyorum ki servislere bindimde çok kolay tek elle rahat açıp kapatm çok yerde kaplamasın pusetli istyorum aslında çünkü en azından bebeği pusetle tutarım öle binerim blki öle daha zor olur hiç bilmiyorum ama kısaca bulamıyorum cook var ama fiyatlar çok beni aşıyor ya maksimum 4 bin aryorm varmı kızlar bildiğiniz öle rahat birşey 😥

Günaydın kızlar daha önce yazmıştım ama arada kaynadi bebek Arabası konusunda gerçekten ciddi yardıma ihtiyacım var ya şimdi bizim arabamız yok hastane vs her yere ben yanlız giderim öyle bir araba arıyorum ki servislere bindimde çok kolay tek elle rahat açıp kapatm çok yerde kaplamasın pusetli istyorum aslında çünkü en azından bebeği pusetle tutarım öle binerim blki öle daha zor olur hiç bilmiyorum ama kısaca bulamıyorum cook var ama fiyatlar çok beni aşıyor ya maksimum 4 bin aryorm varmı kızlar bildiğiniz öle rahat birşey 😥
Ãnal Two Koalas Keten Gold Seyahat Sistem Bebek Arabası YaÄmurluk Hediyeli Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle bir şey buldum sizce nasıl 🙈

Eğer otobüs minibüs diyorsan travellerden uzak dur balım. Bunlar daha çok yer kaplayıp daha hantal oluyor. 0-36 kullanılan çok güzel kabin tipi hafif arabalar var. Pusetle taşımak işkence bu arada. Kol kopuyor ben arabada bıraktım hep indir çıkarlık bir ürün değil bence. Yada mağazada ikisinide dene ölç biç hangisi içine sinerse onu alırsın 🥰

Eğer otobüs minibüs diyorsan travellerden uzak dur balım. Bunlar daha çok yer kaplayıp daha hantal oluyor. 0-36 kullanılan çok güzel kabin tipi hafif arabalar var. Pusetle taşımak işkence bu arada. Kol kopuyor ben arabada bıraktım hep indir çıkarlık bir ürün değil bence. Yada mağazada ikisinide dene ölç biç hangisi içine sinerse onu alırsın 🥰
Varmı bildiğin öle güzel bir şey canm çok kararsızım çok 🤦🏻‍♀️

Yani böyle bakınca güzel en azından hem bütçene uygun hem pusetli. Ben kraft rambla aldım. İnternet fiyatı 10 bin falan civilden 7 bin liraya aldık. Açıp kapaması çok kolay. Kapatınca valiz gibi çekçeği var o hoşuma gitti. Pusetli almadım. Puseti bir arkadaşımdan alıcam zaten çok kullanılmıyor falan dedi.

Varmı bildiğin öle güzel bir şey canm çok kararsızım çok 🤦🏻‍♀️
Pusetli katlanır arabalar da çıkmış bu arada bence temiz ikinci el yakalayabilirsen bütçenide aşmaz. Kabin tipi pusetli bebek arabası yaz çıkıyor kuzum. Dediğim gibi ben pusetli almadım eksiklikte hissetmedim puset hep arabada kaldı.

Pusetli katlanır arabalar da çıkmış bu arada bence temiz ikinci el yakalayabilirsen bütçenide aşmaz. Kabin tipi pusetli bebek arabası yaz çıkıyor kuzum. Dediğim gibi ben pusetli almadım eksiklikte hissetmedim puset hep arabada kaldı.
İşte cnm arabamız yok eşimde yanımda olmuyor gündüzleri puset arada servislerden inerkn tutarım diye bilemedim ki sağol canım bir bakım

Yani böyle bakınca güzel en azından hem bütçene uygun hem pusetli. Ben kraft rambla aldım. İnternet fiyatı 10 bin falan civilden 7 bin liraya aldık. Açıp kapaması çok kolay. Kapatınca valiz gibi çekçeği var o hoşuma gitti. Pusetli almadım. Puseti bir arkadaşımdan alıcam zaten çok kullanılmıyor falan dedi.
Onada baym ćanm bir inşallah güzel bir şey bulurm çünkü çok kullanıyorum bebek Arabası her yerde bnle 😂

Günaydınlar herkese 😍😍 sağlık ocağına gitim kan verdim ikinci doz tetwnoz vurdum şimdiye kadar aldım kilo toplam 4 kg tansiyon 13 7 dedi tansiyon dan çok anlamam iyimi kötümu

duux bebek arabası aldım ben de canım bak istersen

İşte cnm arabamız yok eşimde yanımda olmuyor gündüzleri puset arada servislerden inerkn tutarım diye bilemedim ki sağol canım bir bakım
Araba yoksa pusete hiç gerek yok bende onu diyorum 🙃
Gerçekten elde taşınacak bişey değil bir mağazaya giy bir dene. Bebeğin ağırlığı pusetin ağırlığı sırtında çanta elinde bir çocuk daha otobüs çok zor. O yüzden hafif bir araba tam yatar olduğu için yenidoğandan itibaren kullanabiliyosun,

Araba yoksa pusete hiç gerek yok bende onu diyorum 🙃
Gerçekten elde taşınacak bişey değil bir mağazaya giy bir dene. Bebeğin ağırlığı pusetin ağırlığı sırtında çanta elinde bir çocuk daha otobüs çok zor. O yüzden hafif bir araba tam yatar olduğu için yenidoğandan itibaren kullanabiliyosun,
He şimdi anldm ćanm tamam 😂

Güle güle kullan kuzucum 💙
Traveller hiç benlik değil yollarımız mükemmel biliyosunuz Allah nazarlardan saklasın engebeler çıkmış kaldırım taşları kaldırıma park eden arabalar derken Herkül gibi bebe içindeyken kaldırabileceğim bi araba tercih ettim 😂
teşekkürler canımm :KK68:

He şimdi anldm ćanm tamam 😂
Valla dizilerde filmlerde bebeği içine koyup fiti fiti taşıdıklarına bakma hiçte uzaktan göründüğü gibi değil. Erkolar taşır da bizim için pusetle taşımak zor ben hastaneden arabaya götürken bu ne Allah aşkına 4 kiloluk çocuk yolda 20 kilo oldu demiştim 😬
Valla git bir mağazaya dene kuzum hangisi içine sinecekse onu al 🥰

Kuzum tuvaletle ilgili gibi sorunu. Aslında kendisi de rahatsızmış ve söylüyormuş yaptığını. Tuvalet işin içine girince çekindi sanırım. Ay insanlar da bir garip sende keyfinden bıraktırmadin sanki 😔 iki bezli çocuk zor inşallah en kısa sürede çözülür
Amin inşAllah ama söylüyorum oğlum gel yapalım veya en azından gelince söylesin böyle böyle başlar diye ama yok olsun ya o kendini hazır hissedince bırakacak eminim biraz daha sıkmadan bunaltmadan çabalamaya çalışıcam

X