Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    128
Bu arada NST fiyatını bilmiyorum ama 2 ay önce 340 tl vermiştm kan tahlilinde ekstra para alıyrolardı D vitamini için bir de başka bi değer için. Bayramdan önce yine aynı testler ayrıca bir de şekerime baktı diye 1300 küsür para aldı medicalpark. Özel Sigortanın karşılamadığı test parası. Fiyatlar uçmuş resmen

Çok mu ayakta kaldın bugün ? Genelde ayakta uzun süre kaldığım zaman oğluma hamileliğimde belimden sancı girerdi korkardım uzanıp oturup dinlenince geçerdi.
Yok canım aksine oturarak çalışıyorum. Ama hastayım ya ona bağlı olabilir diye düşünüyorum. hamilelik bel ağrısı gibi değil sancı girip çıkıyor. Gripten yüksek ihtimal 🥲

Ne kadar doğru bilmiyorum ama sosyal medya da karşıma çıkmıştı sıcak duş son üç ayda kasılmalarıni artıracağı için doğum zamanındn önce tavsiye ediliyorms
Yok be kuzucum kaynar kaynar yıkanmicaz sonuçta küvet doldurup yatsak belki dediğin olabilir kasları gevşettiği için falan. Bele sıcak su tutmak çok etki etmez gibi

Yok be kuzucum kaynar kaynar yıkanmicaz sonuçta küvet doldurup yatsak belki dediğin olabilir kasları gevşettiği için falan. Bele sıcak su tutmak çok etki etmez gibi
Vllha bilmiyorum cnmm öle karşlastm dim dedim ne bilm herşeyden korkuyorm bu arada ben 😂 şimdi nasl oldun

Yok canım aksine oturarak çalışıyorum. Ama hastayım ya ona bağlı olabilir diye düşünüyorum. hamilelik bel ağrısı gibi değil sancı girip çıkıyor. Gripten yüksek ihtimal 🥲
Ay geçmiş olsun o zaman ama dediğin gibi belli aralıklarda girip çıkıyorsa sürelere dikkat et umarım geçer en kısa sürede

Ben gebze şubesine gidiyorum canım öğrenmeye çalışrıım inşallah , 2 şube arası çok fark olmaz sanırım doğumu yaptıran doktora göre değişmiyorsa tabii
Bilmiyorumki bende hangi doktor diye sordular telefonda ama heralde prof mu değil mi diyedir. Öğrenirsen haber edersin öğrenirsem bende haber ederim 🤷🏻‍♀️son çare forumları didikledim biri yazmıştır diye ama bulamadım 😂

Ne kadar doğru bilmiyorum ama sosyal medya da karşıma çıkmıştı sıcak duş son üç ayda kasılmalarıni artıracağı için doğum zamanındn önce tavsiye ediliyorms
Ben sürekli sıcak su ile duş alıyorum. Ağrım varsa geçiriyor özellikle bel bacak ağrısına çok iyi geliyor. Şu ana kadar bir şey olmadı şükür

Ben sürekli sıcak su ile duş alıyorum. Ağrım varsa geçiriyor özellikle bel bacak ağrısına çok iyi geliyor. Şu ana kadar bir şey olmadı şükür
Şükür ćanm inşallah öylede gider bn bu hafta doktora bir sorcm birde bu bele aniden giren sanciyi normaldir blki ama işte maksat ondan duyup içim rahatlasn

Kızlar sizce şimdiden göğüs pompası almalı mıyım, yoksa doğumdan sonra duruma göre mi almalıyım?

NST çok gerekli bir şey mi sizce ya haftada 1 kez girsek zaten doğumdan pahalıya geliyor😁
Yani bilmiyorum ki benim de ilk gebeliğim. Doktorum hastaneden ayrilil muayenehaneye gecti. Geçerken magdur olmayalim diye oradaki listeye göre indirimlerimizi korudu oradan biliyorum.

29+2 den selam 🤗 oğlum etlenmeye başlamış çok şaşırdım 😂😂 detaylı ultrasonda kupkuruydu artık yağ tutmaya başlamışlar
Ama çok mutsuz ve suratsiz bu beni üzdü 😂

Eklentiler

• IMG_20240418_171116.jpg
    IMG_20240418_171116.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 67
Coraspin 100 mg kullanıyorum yatmadan. Bitmiş ama fark etmemişim. 1 gün kullanmasam bir şey olur mu ya?

X