Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    128
tourch testini daha öncede yaptırdık 400 civarı ödemiştik ona. Zam gelmş desem 600 olsa 2 bin lira NST için bana da fazla geldi bir sorun var heralde.
İstersen bir ara sor belki yanlışlık vardır tekrar baksın ne için ne kadar ödeme aldınız diye canım aklında kalmasın

Kızlar bana ara ara özür dilerim arkamdan derin bir acı sancı giriyor böyle karnm taş gibi olyo sonra gidiyor bunlar normalmiydii yoksa çok iyim normalde tüm evimin işlerini oğlumla vs güzel geçiyor ama daima acele etmeden gerekiyorsa akşama kadar yayiyorm ama yinede dikkat ediyorum ama ara ara gelen bu acı korkutuyo beni sizde varmı birde ekliym 😂29 oldum dün o zaman dan beri hareketleri şiddetli olmasa da artk var burdayım diyo elimi dokununca bir yerlere gidiyor fark ediyorum

Arkadaşların saydıklarına ek olarak olarak Havuç diyebilirim duyduğumda şaşırmıştım . Günde 1-2 tane yiyebilirsin,birde kafana takma son 8 haftada öyle güzel kilo alacak ki şaşırıp kalacaksın ☺️
Havucu da hic duymamıştım teşekkürler. İnşallah bi sorun olmaz. Sağol 🙏

Kaşar peyniri öncelikli olmak üzere tulum peyniri, fıstık ezmesi, kefir, yoğurt, köy tavuğu, köy yumurtası, yulaf, ıspanak enteresan şekilde ve maden suyu bu da çok enteresan. Avokado tabi ki ve ceviz fındık badem üzüm. Hurma için erken tüketmeyin.
Teşekkür ederim

lazımlık fikri bana da hiç sempatik gelmiyor. midem çok çabuk bulanıyor. bazen kedim kusuyor ondan bile midem bulanıyor. mesela yeğenime 4-5 saat kadar ben bakmıştım, çişini yapmıştı bezi değiştirebilmiştim ama kakasını yapınca annemi beklemiştim. kendi çocuğumda nasıl olacak hiç bilmiyorum, başlarda neyse de büyüdükçe bebek kakasından insan kakasına dönüşüyor. 2-3 yaşına kadar bekleyemem galiba :KK43:
Büyük kızım sut alerjisiydi. Altini değiştirmek bisey degildi de her kakadan sonra inceleme yapıyordum. Kan var mi diye. İtiraf ediyorum cok eglenceli degildi. 🥴😃 Ama insan kendi cocugu olunca herseyi tolere edebiliyor.

Kızlar bugün şeker yüklemesi yaptırdım 50 g. Sonuç 144 çıktı sınır 140mış. Doktoruma sordum 1 hafta sonra aç karnına 75 gr yaptır dedi. Çok mu yüksek sizce tedirginim sabahtan beri

Büyük kızım sut alerjisiydi. Altini değiştirmek bisey degildi de her kakadan sonra inceleme yapıyordum. Kan var mi diye. İtiraf ediyorum cok eglenceli degildi. 🥴😃 Ama insan kendi cocugu olunca herseyi tolere edebiliyor.
🤭🤭 İş başa düşünce insan her şeyi yapıyor vallahi. Sonuçta ben istedim çocuk sahibi olmayı, el mecbur yapıcam. Zengin koca da bulamadık ki şöyle dadısı olsun, her şeyiyle ilgilensin 🤣

Kızlar bugün şeker yüklemesi yaptırdım 50 g. Sonuç 144 çıktı sınır 140mış. Doktoruma sordum 1 hafta sonra aç karnına 75 gr yaptır dedi. Çok mu yüksek sizce tedirginim sabahtan beri
Çok değil ama bir tık yüksek. Karbonhidratı kes hemen canım. Toparlar merak etme👍🏼

Kızlar bu arada dün ilk kez NST'ye bağlandım doktor sancım var mı diye baktı. NST ücretine 2 bin TL ödedik. Sizin oralarda da bu şekilde mi ? Son haftalarda sürekli bağlanacak diye biliyorum. Eşim yapmıştı ödemeyi acaba bir yanlışlık mı var diye merak ettim açıkcası. Tourch testi + NST 2600 TL ödemiş eşim.
Tourch testi ne onu ilk defa duydum

X