Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Benim gittikçe sinirlerim bozulmaya başladı karnıma adet sancısı gibi sancı giriyor yarın randevu aldım söylicem artık sinirlerim bozuluyor bu halime geçen gün ağladım yani niye geçmiyor diye dayanılmicak bir ağrı değil ama hareketlerimi kısıtlıyor midem desen boğazıma gele gele tahriş edip duruyor faranjit oluyorum devamlı antibiyotik yazıyorlar kullanmak istemiyorum artık offf çıldırıcam artık ya

Ooo ben ödem reis olarak 3 aydan sonra ýüzük takamaz hale geldim normalde bile hemen ödem tutan vücudum var zaten sallamıyorum o yüzden

İçine sindiyse boşver etik metik takma sen ve bebişin önemlisiniz
Netleştir kafanda korkularını da sil inan süreç daha güzel geçecek
Ben de kendi kendime böyle söylemeye çalışıyorım yoksa başkaları adına düşünmek, utanmak gibi huylarım yüzünden hayatım zorlaşıyor gereksiz yere

Bana da 1 saat önce oldu karnımın altı sancıdı , sinir bozucu gerçekten Allah yardım etsin bize

Ben de kendi kendime böyle söylemeye çalışıyorım yoksa başkaları adına düşünmek, utanmak gibi huylarım yüzünden hayatım zorlaşıyor gereksiz yere
Her konuda evet haklısın ama bu konu başka insan kaç kere doğurabilir kaç kez anne olabilir ki ? Tabiki o an en içine sinen doktorla devam etmelisin boşvermelisin canımcım

Doktorum da 12-15 dedi umarım toparlarım dikkat edeceğim daha çok. Siz de çok az almışsınız ama bebeğin kilosu önemli olan zaten o sizden alıyordur alacağını.
Ben buna çok takılmıyorum ya. Daha kilolu hamile kalanlar az daha zayıf hamile kalanlar fazla kilo alabiliyor. Tamam sağlıksız beslenmeyelim kesinlikle protein karbonhidrat vitamin dengesi önemli ama kendimizi çok kısıtlamayada gerek yok bence. İlk gebeliğimde 58le kaldım kusmaktan 54e düştüm 74 ile doğurdum. Şimdi 61-62 ile kaldım desem 71 kiloyum 5-6 kilo daha alabilecek 2 ay var önümde. Dikkat et ama çokta zehir etme kendine

Ben de norma kaldım kendime göre bi kaç kilo fazlam vardı tüp bebek sürecinde almıştım kendi kilomun üstüne 3 kilo falan ama boyum 175, 69-70 kiloydum transfer sürecinde şimdi 78 oldum işte. Bi 5 kilo daha alsam yeterli olur ama işte son aylarda çok alınıyormuş bakalım artık kısmet. Biraz karbonhidrata dikkat edeceğim su ödemden korktum çünkü.

Doktorum da 12-15 dedi umarım toparlarım dikkat edeceğim daha çok. Siz de çok az almışsınız ama bebeğin kilosu önemli olan zaten o sizden alıyordur alacağını.
Evet kilo almak kadar almamakta sıkıntı sağlığım bozuluyor benimde o bakımdan sıkıntı alsam en az 5 veya 6 kilo tamam normal dicem ama zor evin içinde devamlı koşturmaca benim kide sağlıksız bakma vücud olarak çöküyorum oğlumda 64 le Hamile kaldım aynı kiloda doğurdum doğumdan sonra 58 kiloydum ve dahada verdim doğumdan sonra hastalıklar vitamin eksikliği vs baş etmesi daha zor yeni doğan çocukla ki bu sefer birtek eşim var yanlız kaldım herkes kurbanda olacak bakalım hayırlısı ya çok kafama taktım sanırım.

Ya aranızda çocuk eğitmeni vardı bir kaç şey sorucam da acaba hanginizdi hatta oğlum kreşe verdiğimde konuşmuştuk oğlumla alakalı biraz yardıma ihtiyacım varda

Epidural normal dogum muydu canim senin?
Yok yok benim 5 cm çok hızlı ilerledi açılmam durunca doktor bir sıkıntı var diyip sezaryene aldı çünkü o açılmaya sancıya kanala girmedi doktor imkansız olduğunu söyledi . İki kere kolunun altından bi kere boynundan kordona dolanmış yavrum sezaryene döndük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…