Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Resmen 30+1 den selam kızlar benim dana erkom 1750 gram olmuş veee şuan doğum pozisyonuna dönmüş ama çok fena döndüğünden beri nefes almam çok zorlaştı tekmeleri sertleşti bide aşağı baskı çok hissediyorum kafasından dolayı sanırım . Sizde durumlar nasıl ?

Eklentiler

• IMG_20240424_122620.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 81
Ama mesela 7 cm e ulaşana kadar zaten farkına varmış olursun herhalde. Sonuçta açılma hemen pat diye olan bir şey değil. Tabi istisnalar olabilir ona bir şey diyemem bakalım hayırlısı inşaallah Rabbim gönlüne göre versin

Oyy maşaallah ben en son 22 martta gittim ve bir dahaki randevum 3 mayısta. Meraktan çatlıyorum döndü mü dönmedi mi bilmiyorum ama baskı ben de hissediyorum. Bazen baskı, çoğu zaman sertleşip bir yere toplanmalar falan. Neredeyse son iki haftamız böyle geçiyor ama iyiyiz çok şükür

Doktorunla iyi konuş kuzucum. Benim ilki sezaryen başıma ne gelecek az çok biliyorum da korkuda değil benimki birazcık sabırsızlık birazcık acaba mı sorusu
Detaylı ultrason yapan doktorumu çok beğendim adam doçentmiş, söyledim kontrollere size gelmek istyorum diye o da , prensip olarak aynı hastanede çalıştıgım doktorların hastalarını almıyorum doğru bulmuyorum ama sen bilirsin gelirsen de sana asla gelme demem gibi bi şeyler söyledi doktor konusunu netleştrmem lazım ya

Ben hiç pilates yapamadım , biraz yürüsem belim kopuyor hareketsizim gün içinde o yüzden normal yapabilir miyim kendime güvenmiyorum :/ ama bir ebeyle çalışmak bana çok mantıklı geliyor o doğum esnasında sonrasında seninle özel ilgilenen bir profesyonel olması çok rahatlatıcı, ben de düşünüyorum var bi tane yakınlarda takşp ediyorum , inşallah en kolay en hayırlı doğumlar nasip olsun bizlere

Ay çok uzun süre asla dayanamıyorum ben o kadar şimdi gittiğinde kocaman gelecek gozune büyümüş yanaklanmis olarak çok heyecanli

Oy maşallah yaaaa
Bendede durumlar benzer mesanem cimcikleniyor gibi çok merak ediyorum ne kadar oldu inşallah hepimiz güzel haberler alırız

Benim açılmam varken ben hissetmemiştim ilk doğum olmasına rağmen suni sancı bile katlanılmaz gelmedi ve 5 cm açıldım imkansız değil yani canım önceki gruptan bi kız hastaneye gittiğinde 7 cmdi açıklığı

İçine sindiyse boşver etik metik takma sen ve bebişin önemlisiniz
Netleştir kafanda korkularını da sil inan süreç daha güzel geçecek

Canım maşallah sizeDr kilosu çok vs birsy dedimi

Ben de bir haftadır falan anca başladım. Anlaştığım ebenin tavsiye ettiği videolar var onları yapıcam. Bir de bir doula var o haftada iki akşam egzersiz yaptırıyor zoomdan ona katılıcam inşaallah

Dönüşünü hissettin mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…