Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Kız ben onu da yapmıyorum. Beyazlarım çıkarsa belki boyarim. En son agustos ayında saçımı kestirmistim, hamile kalirsam kestiremem diye ay hiç inanmazdım öyle şeylere ama hamileyken saç kesilmez dedi biri içime kurt düştü 😅😅
Ben de kestirmedim kuzum. Boyatmadim da. Normalde kisadir saclarim ama 8 aydir cok uzadi. Beyaz rapunzel saclarimla dolaşıyorum ortalarda🤣🤣 36. Haftayi bekliyorum. Hem kestirip hem boyamak icin. Doguma da bu halde giremem🤭

Ben de kestirmedim kuzum. Boyatmadim da. Normalde kisadir saclarim ama 8 aydir cok uzadi. Beyaz rapunzel saclarimla dolaşıyorum ortalarda🤣🤣 36. Haftayi bekliyorum. Hem kestirip hem boyamak icin. Doguma da bu halde giremem🤭
Valla 35 yaşındayim benim saçlar kıvırcık tek tük beyazım var toplasan 3-5 teldir zaten boya da yapmıyorum benim saça gelmiyor boya. Ama şöyle hafif renklendirsem fotolar güzel olurdu bende küt gibi kestirmistim dediğin gibi uzadi bayağı artık kullandığımız vitaminlerden mi nedir tırnaklarım ve saçlarım çabuk uzuyor. Dün kısa manikür yaptım kendime bebis için kısa tirnaklara alisayim diye 😅

Kızlar gerçekten bu geceleri bu kadar ağrı normalmi sizce uyuyamıyorum gündüz bu kadar yok ama geceleri sabaha kadar uyuyamıyorum ya
Benim bir ara senin gibi cok agridi canim. Hatta dedim ki doguma kadar boyle surerse yandim ben. Cunku ablamda oyle olmustu. Ama cok sukur gecti. Ya üşüttum ya da ters bir pozisyonda yattim bilmiyorum. Cok sukur ki kalici olmadi. İnşallah senin de gecer🙏 bu arada anneme sari kantaron yagiyla surekli masaj yaptrdim o da etkili olmus olabilir.

Aa cok iyi degil mi? Ben 100 bin falan bekliyordum sanki. Saglik sigortanla alakasi var mi kuzum. Normal fiyati mi bu
Normal fiyatı bu kuzum. Kasım ayında 17k idi ama o zaman da sormuştum. Sezeryan ve normal doğum ücreti aynıymış epidural ve spinale fiyat farkı ciktilar. Ben zaten böyle olacağını bildiğimden doğum paketi almadım iyi ki almamışım özel sağlık sigortam 35 ini karşılıyor toplamda tüm muayene ve doğuma +2-3 bin vermiş oluyorum 🙂

Selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl 🌸
1 haftadır çok bakamadım ama okudum hep mesajlarınızı. Geçen hafta amcamı kaybettim anca toparladım şükür.
Hazırlıklar başlamış ben daha sanki hiç bi şey yapmamış gibi hissediyorum eksiklerim var almam gerek hazır bi şekilde beklemek lazım artik nolur nolmaz diyerek 30. Haftaya doğru gidiyorum ben de. Sadece beşik hazır bu arada 🙈😅
Ay bi de sizin bebislerin kafalari önde gidiyormuş en son kontrole gittiğimde doktor bana minyon demişti ama herhangi bi sıkıntı görmedi haftasıyla uyumlu. Bu da çok değişken sanırım sen minyonsun doğal olarak bebiş de minyon demişti doktor bana

Benim bir ara senin gibi cok agridi canim. Hatta dedim ki doguma kadar boyle surerse yandim ben. Cunku ablamda oyle olmustu. Ama cok sukur gecti. Ya üşüttum ya da ters bir pozisyonda yattim bilmiyorum. Cok sukur ki kalici olmadi. İnşallah senin de gecer🙏 bu arada anneme sari kantaron yagiyla surekli masaj yaptrdim o da etkili olmus olabilir.
Teşekkür ediyorum canım benimde teyzem üşütün diyo çünkü uyuyamıyorum ya bugün iş yapyom ama mecburi ya 🥺

1 haftadır çok bakamadım ama okudum hep mesajlarınızı. Geçen hafta amcamı kaybettim anca toparladım şükür.
Hazırlıklar başlamış ben daha sanki hiç bi şey yapmamış gibi hissediyorum eksiklerim var almam gerek hazır bi şekilde beklemek lazım artik nolur nolmaz diyerek 30. Haftaya doğru gidiyorum ben de. Sadece beşik hazır bu arada 🙈😅
Ay bi de sizin bebislerin kafalari önde gidiyormuş en son kontrole gittiğimde doktor bana minyon demişti ama herhangi bi sıkıntı görmedi haftasıyla uyumlu. Bu da çok değişken sanırım sen minyonsun doğal olarak bebiş de minyon demişti doktor bana
Basın sagolsun cnm 🤲

Allah mekanını cennet eylesin 🌸

Kafasının büyük olması daha doğrusu öyle ölçü alınması pozisyonuyla da ilgili yapısal da olabiliyor. Minyonluk çok çok nadir değişkenlik gösteriyor da anne minyon baba minyonsa devasa bir çocuk çıkması zor. Kızımda da doktor senden 4 kilo bebek nasıl çıksın baktın mı hiç aynaya kocana demişti 😂

Bebekle ilgili ihtiyaclarim hemen hemen biti ama hastane giderken sıcakta hangi battaniyeleri goturcez karar veremedim elinde örnek olan varmi nasl birşey alym iki tane muslin aldim onlar tek olmaz ya
ben de 1 tek katlı, bi 4 katlı müslin battaniye koyacağım. temmuz sıcağında zaten daha fazlasına ihtiyaç olmaz gibi geliyor.

kızlar hastane çantası için listede bebek için çarşaf yazıyor ya, koyacak mısınız hastane çantasına? ihtiyaç oluyor mu hastanede?

Allah mekanını cennet eylesin 🌸

Kafasının büyük olması daha doğrusu öyle ölçü alınması pozisyonuyla da ilgili yapısal da olabiliyor. Minyonluk çok çok nadir değişkenlik gösteriyor da anne minyon baba minyonsa devasa bir çocuk çıkması zor. Kızımda da doktor senden 4 kilo bebek nasıl çıksın baktın mı hiç aynaya kocana demişti 😂
Amin canım inşallah 🌸

Çok doğru demiş 😅😅 ben minyonum da eşim pek minyon sayılmaz 🙈 belki dediğin gibi pozisyondandır canım bi sonrakinde bakalim ne diyecek doktor 😅

Amin canım inşallah 🌸

Çok doğru demiş 😅😅 ben minyonum da eşim pek minyon sayılmaz 🙈 belki dediğin gibi pozisyondandır canım bi sonrakinde bakalim ne diyecek doktor 😅
Bnde minyonum eşim değil hata hiç değil ilk oğlumda Dr minyon galiba demişti oğlum şuan baba omzunda neredeyse 😍

X