Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Ben de 2 haftadır üşeniyodum ama bi dün artık iş çıkışı gittim çorba pişerken süpürdüm sildim banyo tuvalet yıkadım rahatladım😂ama her yerimde ağırdı neneler gibi kalktım oturduğum yerden😁
Aynen öyle oluyor valla 😂Sabah çıkıp akşama eve anca dönerim yarın nasıl yapıcam bilmiyorum inan bu geceden dua etmeye başlayayım ben güç kuvvet versin diye😂

Bugun 3lü aşı Adacel oldum. Aşı amerika kıtasında muteber bir aşı. Bir de avrupalı boostrix var. Onu vurdurmak istedim ama bulamadim.
Bu aşılardan birini vurduran oldu mu?

Ben aynı mucize filmindeki sahne gibi oldum ben bana bakıyor sanıyorum meğer bana bakmiyormuş ben bakmıyor sanıyorum meğer bna bakıyormuş lavabomda öle Bn gliyo sanyom meğer gelmiyormuş ben gelmiyor sanıyorum meğer geliyormuş zor yetişiyom az önce yemek yenen bir yerde daldım tuvalet varmi lütfen girdim minicik bisy🤣🤣🤣🤣🤣

Bugun 3lü aşı Adacel oldum. Aşı amerika kıtasında muteber bir aşı. Bir de avrupalı boostrix var. Onu vurdurmak istedim ama bulamadim.
Ben ilk doz tetanoz ikinci doz adacel oldum. Herhangi bir yan etki olmadı bende. Tetanozda daha kötü olmuştum.

Bnm gebelik oncesi 3 doz tetenoz asim oldugu icin 1 doz normal tetenoz oldum gecen ay p.tesi de adacell olacagim doktorumun onerisiyle.

Ben ilk doz tetanoz ikinci doz adacel oldum. Herhangi bir yan etki olmadı bende. Tetanozda daha kötü olmuştum.

Bnm gebelik oncesi 3 doz tetenoz asim oldugu icin 1 doz normal tetenoz oldum gecen ay p.tesi de adacell olacagim doktorumun onerisiyle.
Ya ben de o aşıdan olmak istiyordum benim doktorim çok iyi bir perinatolog bu aşı konusu açılınca aile hekimi arar yaptırırsın 2 dozu da dedi başka da karışmadı tavsiye de vermedi ilk doz tetanoz çok kötü etkiledi hastalandım haftaya 2. Dozu var valla hiç olasım yok ama mecbur olcam acaba adaceli mi sorsam ki.

Ya ben de o aşıdan olmak istiyordum benim doktorim çok iyi bir perinatolog bu aşı konusu açılınca aile hekimi arar yaptırırsın 2 dozu da dedi başka da karışmadı tavsiye de vermedi ilk doz tetanoz çok kötü etkiledi hastalandım haftaya 2. Dozu var valla hiç olasım yok ama mecbur olcam acaba adaceli mi sorsam ki.
Ben tavsiye ediyorum hic bir yan etkim yok sabah 10da vuruldum. Kolum dahi acımıyor. Duş engeli yok.
Benim hocam da cok onemli bir jinekolog onkolog. Normal jinekologlar gibi olmuyor buyuk hocalar. Proseduru tamamla yeter canin sag mi ona bakiyorlar. Ben genç operator doktorlari falan izleyip hocaya soruyorum.

3lü aşı. Tek doz vuruluyoruz 28-34. Haftalar arası. Difteri, bogmaca, tetanoz var içinde. Sifir yan etki yapti. Cok memnunum. Bebegim de kipir kipir.
Benim doktorum da 32. Haftada böyle bir aşı yazacagim demişti. Normal tetenoz olma 2. Dozda dedi. Bakalim bende yaptıracağım

Bizde doğar doğmaz 7 gün geçtikten sonra yaparız dedik ama oğlum eve geldiğimiz gece sarıldıktan yoğun bakıma alındı ilk 1 haftam hastahanede geçti topuk kanı verdik ertesi gün çağırdılar bu seferde tiroidi 8 16 32 olarak çıktı 3ünde de hop bir daha hastahaneye gittik üzerine işitme Göz kalça testine gittik üzerine 2. Ay enfeksiyon kaptı hop ilaçlar derken 1.5 yaşına kadar böyle devam ettik bu süre içinde 1 kere hastahaneye bile yattı bağdemciği varmış meğersem 3 ayda bir antibiyotik kullandık hatta çevrem verme bünye kendini toparlasın dedi ama olmuyor düşün o hastahane döneminde 3 kere antibiyotik değiştirdi bağışıklık için ayrı iğne yedi 12 saatte bir eşim bu ayın 15ine randevu bakalım dedi sünnet için biz randevu almadan çocuk mikrop kaptı 3 yaşında şuan biliyorum çabuk iyileşicek 15 günde toparlıyor deniyor korkuyorum ya aşırı endişeliyim bu konuda endişem aslında sünnet değil enfeksiyon geçirip sünnet olacak olması
Merhaba troid neden öyle yüksek siz mi troid hastasısınız acaba ?

X