Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    152
Gebze medikal parka gidiyorum , orda detaylı ultrasona gittiğim doktor da iyi doçent ona geçebilirim ama hastane konforsuzdu ya. Eğer sezaryen olacaksam yatağım yemeğim rahat olsun diye düşündüm o yüzden arayışa girdim 😁 2 gün yatış verdiklerinde hasta yakjnkarı koridorda konuşuyodu hep telefonda hep bi gürültü vardı hiç uyuyamamıştım, yatak rahatsızdı kemiklerm acımıştı resmen .
En azından gece için refakatçi dışında hasta yakını birakmasalar sorun büyük oranda duzelirmis ama yatak konforsuzmuş ona yapacak bir şey yok. 🙂

Evet büyükşehirlerde yaşamak her anlamda eziyete döndü. O kadar çok insan var ki parklar dolu sahiller dolu, hastaneler aciller dolu. Ben özel hastaneye gidiyorum sigorta var diye ama devletten farkı yok gibi bi şey özellikle aciller kalabalık. Hani eskiden özeller boş olurdu yok artık gidip sıra da bekliyorum randevu saatim de geçiyor. Keşke memur olsaydım da küçük bi yere tayinim çıksaydı diyorum ya
Çünkü insanlar devlet hastanesinde hizmet alamıyorlar randevu bulamıyorlar bulsalar bi ultrason sırası 2 ay. Diyo ki 2 3 bin veririm özelde işim hallolsun özellerin de devletten bir farkı kalmadı gerçekten bizde dün bunu konuştuk arkadaşlarla kaçma planları yapıyoruz 😂

Evet büyükşehirlerde yaşamak her anlamda eziyete döndü. O kadar çok insan var ki parklar dolu sahiller dolu, hastaneler aciller dolu. Ben özel hastaneye gidiyorum sigorta var diye ama devletten farkı yok gibi bi şey özellikle aciller kalabalık. Hani eskiden özeller boş olurdu yok artık gidip sıra da bekliyorum randevu saatim de geçiyor. Keşke memur olsaydım da küçük bi yere tayinim çıksaydı diyorum ya
Nerde çokluk, orda ......🤣🤣

Çünkü insanlar devlet hastanesinde hizmet alamıyorlar randevu bulamıyorlar bulsalar bi ultrason sırası 2 ay. Diyo ki 2 3 bin veririm özelde işim hallolsun özellerin de devletten bir farkı kalmadı gerçekten bizde dün bunu konuştuk arkadaşlarla kaçma planları yapıyoruz 😂
Ben de 3 senedir devlete gitmiyorum eşim de öyle bari kesilen vergimizi versinler yıl sonunda 😅 sıra yok gerçekten bulunmuyor annem göz için bulamadı gözleri ağrıyodu resmen başına vurmuştu mecbur kaldı 2300 tl verdi özele gitti 🥲

Küçük yer hem maddi, hem manevi açıdan, hem de çocuk yetiştirme açısından nimet.İstanbul benim için sadece gezip, birkaç gün kalınmalık ve eve dönülmelik bir yer. Asla yaşamak istemem.

Kızlar benim bugün göbeğim çok değişik bi şekil aldı. Midem boşaldı sanki. Göğüslerim ile hamile karnımın arası çok boşluk vajina üstünde hissediyorum Ada’yı da. İnternete baktım karın düşmesi Allah korusun doğum falan diyor. Dün de yazdım ya size hurma yedim muhabbetini. Dün yediğim hurmalar mı tırmalıyor tövbe yarabbim çok endişeliyim🥲😅 kendimi çekmeyi de beceremedim ama bi foto atsam size anlşılır mı bilmiyorum ama karın düşmesini anlayan varsa belki yardımcı olur 🥲
Canım bu durumu en iyi doktorun yorumlayabilir, randevun yakındır umarım.

Ben de 3 senedir devlete gitmiyorum eşim de öyle bari kesilen vergimizi versinler yıl sonunda 😅 sıra yok gerçekten bulunmuyor annem göz için bulamadı gözleri ağrıyodu resmen başına vurmuştu mecbur kaldı 2300 tl verdi özele gitti 🥲
İflahım söküldü kızıma eşime kendime özel sağlık sigortası yaptırmaktan 😂 valla haklı vergilerimizi verseler birde gss borcu çıkarmışlar bana çığlık atıcam djdkdk
Allahtan bu sene iş yeri bana yaptırdı eşimle kızıma yaptırdım

Küçük yer hem maddi, hem manevi açıdan, hem de çocuk yetiştirme açısından nimet.İstanbul benim için sadece gezip, birkaç gün kalınmalık ve eve dönülmelik bir yer. Asla yaşamak istemem.
Sadece çocuklarım için çok isterdim yoksa ben çok seviyorum İstabulu çevremi ailelerin yakın olmasını vs. Ama ciddi ciddi şuan eşimi bazen yokluyorum kızlarlada dün konuştuk bahçede özgürce oynayabilecekleri köy okuluna gönderebileceğim bi yer olsa mı acaba diye

Sadece çocuklarım için çok isterdim yoksa ben çok seviyorum İstabulu çevremi ailelerin yakın olmasını vs. Ama ciddi ciddi şuan eşimi bazen yokluyorum kızlarlada dün konuştuk bahçede özgürce oynayabilecekleri köy okuluna gönderebileceğim bi yer olsa mı acaba diye
Köyde okul bulursan gönderirsin😅 Eskiden her köyde varmış ama simdi yok. Bizim harabe köy okulunu kadınlar toplantı alanı olarak kullanıyor, cocuklar taşımalı sistemle ilçe okullarına taşınıyor.

Ben daha önce hiç böyle bir şeye şahit olmadım canım. Bence de yarın git aç mhrs sayfanı benim randevum bugün de. Kafalarına göre nasıl değiştirecekler. Hele de muayene olmamış hastayı muayene olmuş gibi nasıl gösterecekler.
Yani dur resmi ss alıp atıcam ya bakın sizde görün sinir oldum ya 😖

IMG_20240514_194304.jpg

Yani bakın kızlar gelen mesajda bu B BirNBirE S Selimm muhalifkisi muhalifkisi V vera_61

X