Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Dahil Değil ama ödemedim çok fazla söylediler için de de hiç bir şey yoktu.İkisine ayrı kişiler anlaşmışlar ve ayrı para istiyorlar
İşte şöyle tokatçı olacaksın. Hastane değil darphane. Medical Parkı da hiç sevmem inan ki demek tüm şubeleri aynıymış.

Kızlar sizin hastanelerde doğum ücretleri ne kadar? Bizim hastanede 28 bin dediler her şeyi konustuk sezeryanda olsa normalde olsa ayni fiyat. Epidural diger anestezilerde de bir fiyat farki alinmayacak. Bebege sonradan yapilacak asi topuk kani testi de dahilmis. Biz şimdiden ödemeyi yapmayı düşünüyoruz haftaya kontrolde. Sizler ne düşünüyorsunuz ?

Kızlar sizin hastanelerde doğum ücretleri ne kadar? Bizim hastanede 28 bin dediler her şeyi konustuk sezeryanda olsa normalde olsa ayni fiyat. Epidural diger anestezilerde de bir fiyat farki alinmayacak. Bebege sonradan yapilacak asi topuk kani testi de dahilmis. Biz şimdiden ödemeyi yapmayı düşünüyoruz haftaya kontrolde. Sizler ne düşünüyorsunuz ?
Ben sordum 20 bin sezaryen spinal temmuzda zam gelecekmiş ama takipli hasta olduğum için size zam uygulamayız temmuza sarksa bile dediler. 2 gece yatış İşitme testi ilk aşılar topuk kanı vs içinde. Ben birde suit oda fiyatını merak ediyorum Salı günü sorucam

Kızlar, doğum yaptığınız hastaneden çıkarken detaylı fatura almayı unutmayın. Bulunduğunuz il sgk müdürlüğüne başvuru yapıp ücretin belirli kısmını iade alabiliyorsunuz (İstanbul için Topkapı sgk)
Özel sağlık kullanacaklarda durum nasıl acaba? Benim çünkü doğum teminatım 20bin, doğum muhtemelen 30 bin civarı olacak.

Özel sağlık kullanacaklarda durum nasıl acaba? Benim çünkü doğum teminatım 20bin, doğum muhtemelen 30 bin civarı olacak.
Sigorta karşıladığı için faturan ona göre çıkar ve 10 bin tl limit dahilinde kalabilir gibi ama yinede denenebilir bence bir sor canım arayarak ulaşabilir misin bilmiyorum ama gidip bilgi alınabilir.

Hepatit asisi ve topuk kani ameliyathanede alınmıyor mu hemen zaten dahil olmali ayri faturalandiran mi var? Bebegin 28 gunluk tüm hastane masraflarini karsilamalari lazim zorunlu saglik harcamalari kapsaminda olanlari.

Ilk kim doguracak cok merak ediyorum😊
Bebişin odasının sadece halısı kaldı onu da sipariş ettim bekliyorum. Her şeyini yıkadım aslında. Pusetinden besigine çıkan ne varsa. Kayınvalidemler de alışveriş yapmış birkaç parça ama 1.5 sene sonra anca kullanacağım şeyler. Onları da yıkadım bugün. Yarına odası biter. Doğum cantamiz kaldı geriye kendi alisverisim bebisinki değil de 🙂 biraz panik geldi ya bana.

X